Cesena 1 - 1 Sudtirol — rezultat
Forma i statistika timova
Cesena Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Catanzaro | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Mantova | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Frosinone | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 07.03.2026 | Modena | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.03.2026 | Monza | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 28.02.2026 | Empoli | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.02.2026 | Spezia | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 14.02.2026 | Venezia | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 10.02.2026 | Virtus Entella | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 06.02.2026 | Pescara | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Sudtirol Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | Frosinone | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 18.03.2026 | Avellino | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 15.03.2026 | Pescara | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.03.2026 | Virtus Entella | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 03.03.2026 | Reggiana | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 28.02.2026 | Venezia | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Palermo | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 15.02.2026 | Bari | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 11.02.2026 | Monza | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.02.2026 | Carrarese | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.7% | 95.0% | 92.1% | 95.3% | 95.1% | 94.3% | 93.4% |
| 1 | 2.19 1.4% | 2.19 1.4% | 2.15 0.0% | 2.20 3.8% | 2.19 0.0% | 2.20 2.3% | 2.15 0.0% |
| X | 3.24 3.2% | 3.26 3.8% | 3.15 0.0% | 3.15 6.8% | 3.30 3.8% | 3.25 1.6% | 3.30 6.5% |
| 2 | 3.44 1.7% | 3.46 1.1% | 3.30 1.5% | 3.60 7.5% | 3.43 1.2% | 3.35 5.6% | 3.30 0.0% |
| 0-2 | 1.82 7.1% | 1.83 7.6% | 1.73 1.8% | 1.80 7.8% | 1.84 6.4% | 1.85 8.2% | 1.81 7.1% |
| 3+ | 1.98 6.2% | 1.99 5.7% | 2.00 2.4% | 1.90 8.2% | 1.93 7.2% | 1.93 8.1% | 1.90 6.9% |
| 4+ | 3.34 7.7% | 3.37 6.9% | 3.65 3.9% | 3.10 13.9% | 3.46 10.1% | 3.40 10.5% | 3.40 9.3% |
| GG | 1.70 7.1% | 1.71 6.6% | 1.80 2.7% | 1.68 6.7% | 1.77 6.3% | 1.71 10.0% | 1.75 5.9% |
| NG | 2.15 15.0% | 2.16 15.5% | 1.90 3.8% | 2.05 7.9% | 2.02 8.6% | 2.05 11.4% | 1.99 9.3% |
| I2+ | 2.99 3.5% | 3.00 3.2% | 3.00 1.6% | 2.72 9.3% | 2.94 5.8% | 2.95 6.3% | 2.90 4.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice