Juve Stabia 2 - 0 Cesena — rezultat
11.04.2026 13:00 • Italija - Serija B
Forma i statistika timova
Juve Stabia Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | Venezia | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Spezia | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Palermo | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Carrarese | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Mantova | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 04.03.2026 | Sampdoria | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.02.2026 | Avellino | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.02.2026 | Modena | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 15.02.2026 | Monza | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 11.02.2026 | Empoli | A | 1-2 (1-0) | P | O |
Cesena Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | Sudtirol | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.03.2026 | Catanzaro | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Mantova | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Frosinone | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 07.03.2026 | Modena | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.03.2026 | Monza | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 28.02.2026 | Empoli | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.02.2026 | Spezia | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 14.02.2026 | Venezia | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 10.02.2026 | Virtus Entella | A | 3-1 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | Serie B | Cesena | 1-1 (1-1) | Juve Stabia | N | U |
| 30.03.2025 | Serie B | Cesena | 1-2 (0-1) | Juve Stabia | P | O |
| 22.12.2024 | Serie B | Juve Stabia | 1-0 (1-0) | Cesena | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.6% | 95.1% | 95.1% | 94.3% | 93.4% |
| 1 | 2.31 1.8% | 2.31 1.8% | 2.25 2.3% | 2.35 5.9% | 2.30 3.6% | 2.30 4.5% | 2.30 3.6% |
| X | 3.06 4.4% | 3.06 4.4% | 3.20 0.0% | 3.10 0.0% | 3.23 0.3% | 3.25 0.0% | 3.25 4.8% |
| 2 | 3.25 4.2% | 3.25 4.2% | 3.10 6.1% | 3.30 10.0% | 3.26 5.0% | 3.15 6.0% | 3.05 3.2% |
| 0-2 | 1.79 5.9% | 1.79 5.9% | 1.80 2.9% | 1.76 5.4% | 1.81 1.7% | 1.79 2.3% | 1.82 8.3% |
| 3+ | 1.99 6.6% | 1.99 6.6% | 1.90 4.0% | 1.95 5.8% | 1.97 1.5% | 2.00 2.4% | 1.90 7.3% |
| 4+ | 3.18 10.2% | 3.18 10.2% | 3.40 4.2% | 3.25 11.0% | 3.58 1.4% | 3.60 4.0% | 3.40 10.5% |
| GG | 1.74 5.4% | 1.74 5.4% | 1.73 2.8% | 1.71 7.6% | 1.79 1.6% | 1.81 0.5% | 1.74 5.9% |
| NG | 1.98 6.5% | 1.98 6.5% | 2.00 3.6% | 2.02 9.2% | 2.00 1.5% | 1.95 2.6% | 2.00 9.9% |
| I2+ | 2.88 5.3% | 2.88 5.3% | 2.90 3.3% | 2.80 8.2% | 3.00 1.3% | 3.05 1.6% | 2.90 6.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice