Empoli 1 - 1 Virtus Entella — rezultat
19.04.2026 17:30 • Italija - Serija B
Forma i statistika timova
Empoli Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | Padova | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 06.04.2026 | Sampdoria | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.03.2026 | Pescara | H | 4-2 (2-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Spezia | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Mantova | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 08.03.2026 | Catanzaro | A | 3-2 (0-2) | I | O |
| 04.03.2026 | Bari | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Cesena | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 20.02.2026 | Frosinone | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 15.02.2026 | Reggiana | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Virtus Entella Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Venezia | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.04.2026 | Mantova | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.03.2026 | Reggiana | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 18.03.2026 | Pescara | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 15.03.2026 | Avellino | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 07.03.2026 | Sudtirol | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Modena | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 27.02.2026 | Monza | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 21.02.2026 | Catanzaro | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 14.02.2026 | Palermo | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2025 | Serie B | Virtus Entella | 1-0 (0-0) | Empoli | I | U |
| 20.03.2021 | Serie B | Empoli | 1-0 (1-0) | Virtus Entella | P | U |
| 12.12.2020 | Serie B | Virtus Entella | 2-5 (1-0) | Empoli | P | O |
| 17.07.2020 | Serie B | Empoli | 2-4 (2-1) | Virtus Entella | I | O |
| 14.12.2019 | Serie B | Virtus Entella | 2-0 (2-0) | Empoli | I | U |
| 11.03.2018 | Serie B | Empoli | 2-1 (1-0) | Virtus Entella | P | O |
| 16.10.2017 | Serie B | Virtus Entella | 2-3 (0-2) | Empoli | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 95.0% | 92.2% | 95.3% | 95.1% | 94.2% | 93.2% |
| 1 | 2.01 0.0% | 2.01 0.0% | 2.12 1.4% | 2.17 13.0% | 2.19 0.5% | 2.15 2.4% | 2.15 9.1% |
| X | 2.98 10.8% | 2.98 10.8% | 3.10 1.6% | 2.95 9.2% | 3.15 0.9% | 3.00 7.7% | 3.10 1.6% |
| 2 | 4.54 22.7% | 4.55 23.0% | 3.45 0.0% | 4.00 5.3% | 3.60 0.0% | 3.80 5.6% | 3.50 0.0% |
| 0-2 | 1.61 4.7% | 1.62 4.1% | 1.65 1.8% | 1.64 1.8% | 1.68 1.8% | 1.75 2.3% | 1.66 0.6% |
| 3+ | 2.32 8.9% | 2.34 9.9% | 2.10 2.4% | 2.12 2.4% | 2.15 2.4% | 2.05 2.4% | 2.12 2.4% |
| 4+ | 4.02 8.6% | 4.05 9.5% | 3.95 2.6% | 3.65 0.0% | 4.04 3.6% | 3.75 1.3% | 4.00 2.6% |
| GG | 1.90 1.6% | 1.91 2.1% | 1.90 1.1% | 1.83 3.7% | 1.93 1.6% | 1.85 0.0% | 1.91 0.0% |
| NG | 1.90 3.8% | 1.91 4.4% | 1.78 1.1% | 1.87 2.7% | 1.81 1.6% | 1.90 0.0% | 1.79 1.7% |
| I2+ | 3.19 2.9% | 3.21 3.5% | 3.15 1.6% | 3.00 1.7% | 3.22 2.2% | 3.10 1.6% | 3.15 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice