Virtus Entella 1 - 0 Padova — rezultat
25.04.2026 13:00 • Italija - Serija B
Forma i statistika timova
Virtus Entella Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Empoli | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.04.2026 | Venezia | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.04.2026 | Mantova | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.03.2026 | Reggiana | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 18.03.2026 | Pescara | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 15.03.2026 | Avellino | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 07.03.2026 | Sudtirol | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Modena | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 27.02.2026 | Monza | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 21.02.2026 | Catanzaro | H | 1-3 (0-1) | I | O |
Padova Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Reggiana | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 12.04.2026 | Empoli | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.04.2026 | Frosinone | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 21.03.2026 | Palermo | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 17.03.2026 | Venezia | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Catanzaro | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 07.03.2026 | Avellino | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.03.2026 | Spezia | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 28.02.2026 | Modena | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 21.02.2026 | Bari | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2025 | Serie B | Padova | 2-1 (0-1) | Virtus Entella | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.7% | 95.0% | 95.2% | 94.4% | 93.4% |
| 1 | 1.78 11.9% | 1.78 11.9% | 1.75 14.6% | 1.78 11.0% | 1.75 12.9% | 1.77 13.7% | 1.76 13.3% |
| X | 3.32 0.0% | 3.32 0.0% | 3.35 4.7% | 3.35 6.3% | 3.40 2.4% | 3.50 2.9% | 3.35 4.7% |
| 2 | 4.91 33.4% | 4.91 33.4% | 4.80 33.3% | 5.20 42.5% | 5.40 36.4% | 4.80 33.3% | 4.90 38.0% |
| 0-2 | 1.70 1.2% | 1.70 1.2% | 1.70 0.0% | 1.68 0.6% | 1.71 1.7% | 1.71 0.0% | 1.70 0.6% |
| 3+ | 2.11 1.4% | 2.11 1.4% | 2.05 2.5% | 2.07 1.0% | 2.10 1.9% | 2.10 0.0% | 2.04 1.0% |
| 4+ | 3.54 0.0% | 3.54 0.0% | 3.75 1.4% | 3.60 1.4% | 3.91 3.2% | 3.80 0.0% | 3.80 2.7% |
| GG | 1.95 5.4% | 1.95 5.4% | 1.98 7.0% | 1.92 2.1% | 2.05 7.9% | 2.00 9.3% | 1.99 7.0% |
| NG | 1.76 5.4% | 1.76 5.4% | 1.73 5.5% | 1.78 2.2% | 1.72 6.5% | 1.75 7.9% | 1.72 5.0% |
| I2+ | 3.04 0.0% | 3.04 0.0% | 3.05 0.0% | 2.95 1.7% | 3.15 1.9% | 3.15 0.0% | 3.10 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice