Juve Stabia 1 - 1 Catanzaro — rezultat
18.04.2026 17:30 • Italija - Serija B
Forma i statistika timova
Juve Stabia Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Cesena | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 06.04.2026 | Venezia | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Spezia | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Palermo | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Carrarese | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Mantova | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 04.03.2026 | Sampdoria | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.02.2026 | Avellino | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.02.2026 | Modena | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 15.02.2026 | Monza | A | 2-1 (0-1) | I | O |
Catanzaro Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2026 | Modena | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 11.04.2026 | Avellino | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 06.04.2026 | Monza | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Cesena | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Padova | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 08.03.2026 | Empoli | H | 3-2 (0-2) | P | O |
| 04.03.2026 | Carrarese | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Frosinone | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 21.02.2026 | Virtus Entella | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Mantova | H | 2-0 (2-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2025 | Serie B | Catanzaro | 2-2 (0-2) | Juve Stabia | N | O |
| 01.05.2025 | Serie B | Juve Stabia | 2-0 (2-0) | Catanzaro | P | U |
| 25.08.2024 | Serie B | Catanzaro | 0-0 (0-0) | Juve Stabia | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 95.0% | 92.8% | 95.2% | 95.2% | 94.4% | 93.4% |
| 1 | 2.00 6.1% | 2.00 6.1% | 1.95 11.4% | 2.02 2.4% | 2.00 10.3% | 2.00 7.0% | 2.00 3.8% |
| X | 3.38 1.2% | 3.38 1.2% | 3.35 3.1% | 3.15 4.5% | 3.32 1.8% | 3.30 2.9% | 3.25 1.6% |
| 2 | 3.88 16.2% | 3.89 16.5% | 3.75 21.0% | 4.20 27.3% | 4.02 18.6% | 3.90 18.2% | 3.80 18.8% |
| 0-2 | 1.72 6.0% | 1.72 6.0% | 1.70 4.5% | 1.71 5.0% | 1.74 4.9% | 1.71 7.6% | 1.71 4.5% |
| 3+ | 2.12 9.3% | 2.14 10.3% | 2.05 5.1% | 2.02 6.3% | 2.07 6.2% | 2.10 8.8% | 2.03 7.4% |
| 4+ | 4.02 26.4% | 4.05 27.4% | 3.75 5.6% | 3.45 7.8% | 3.81 8.5% | 3.80 11.8% | 3.75 10.3% |
| GG | 1.90 9.8% | 1.91 10.4% | 1.88 7.4% | 1.82 4.0% | 1.91 7.3% | 1.90 8.0% | 1.88 7.4% |
| NG | 1.90 5.0% | 1.91 4.5% | 1.80 7.7% | 1.88 4.6% | 1.83 9.0% | 1.84 8.0% | 1.81 7.2% |
| I2+ | 3.16 12.5% | 3.18 13.2% | 3.05 3.4% | 2.95 7.3% | 3.10 4.4% | 3.15 6.8% | 3.05 5.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice