Juve Stabia 2 - 2 Monza — rezultat
16.05.2026 18:00 • Italija - Serija B
Forma i statistika timova
Juve Stabia Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | Modena | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 08.05.2026 | Sudtirol | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 01.05.2026 | Frosinone | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Pescara | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Catanzaro | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Cesena | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 06.04.2026 | Venezia | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Spezia | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Palermo | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Carrarese | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Monza Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Empoli | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 01.05.2026 | Mantova | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 24.04.2026 | Modena | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 17.04.2026 | Sampdoria | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 11.04.2026 | Bari | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 06.04.2026 | Catanzaro | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Venezia | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.03.2026 | Reggiana | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Palermo | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Spezia | A | 4-2 (2-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2026 | Serie B | Monza | 2-1 (0-1) | Juve Stabia | I | O |
| 30.11.2025 | Serie B | Juve Stabia | 2-2 (1-1) | Monza | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 96.3% | – | 94.9% | – | 94.2% | – |
| 1 | 2.98 22.0% | 3.02 22.6% | - | 3.05 20.8% | - | 2.85 25.0% | - |
| X | 2.98 17.7% | 3.02 17.9% | - | 2.87 16.8% | - | 3.00 14.3% | - |
| 2 | 2.62 35.1% | 2.66 35.0% | - | 2.65 32.5% | - | 2.65 35.9% | - |
| 0-2 | 1.55 20.1% | 1.56 20.0% | - | 1.46 19.8% | - | 1.48 17.8% | - |
| 3+ | 2.46 32.3% | 2.47 31.4% | - | 2.55 35.6% | - | 2.60 31.3% | - |
| 4+ | 5.00 66.7% | 4.55 51.7% | - | 4.70 49.2% | - | 5.35 50.7% | - |
| GG | 2.04 19.3% | 2.00 17.0% | - | 2.07 17.6% | - | 2.10 16.0% | - |
| NG | 1.78 12.7% | 1.74 14.7% | - | 1.68 13.8% | - | 1.68 13.8% | - |
| I2+ | 3.60 30.9% | 3.55 29.1% | - | 3.50 26.4% | - | 3.85 28.3% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice