Padova 1 - 0 Empoli — rezultat
Forma i statistika timova
Padova Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2026 | Frosinone | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 21.03.2026 | Palermo | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 17.03.2026 | Venezia | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Catanzaro | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 07.03.2026 | Avellino | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.03.2026 | Spezia | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 28.02.2026 | Modena | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 21.02.2026 | Bari | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 14.02.2026 | Sampdoria | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 10.02.2026 | Carrarese | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Empoli Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | Sampdoria | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.03.2026 | Pescara | H | 4-2 (2-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Spezia | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Mantova | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 08.03.2026 | Catanzaro | A | 3-2 (0-2) | I | O |
| 04.03.2026 | Bari | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Cesena | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 20.02.2026 | Frosinone | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 15.02.2026 | Reggiana | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.02.2026 | Juve Stabia | H | 1-2 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.8% | 93.8% | 92.6% | 95.2% | 95.1% | 94.4% | 93.5% |
| 1 | 3.14 16.3% | 3.14 16.3% | 3.10 3.1% | 3.20 19.9% | 3.25 3.0% | 3.00 7.7% | 3.15 1.6% |
| X | 2.99 6.6% | 2.99 6.6% | 3.10 1.6% | 3.00 4.8% | 3.16 1.9% | 3.15 0.0% | 3.15 0.0% |
| 2 | 2.42 2.8% | 2.42 2.8% | 2.30 4.5% | 2.47 1.2% | 2.34 3.1% | 2.45 6.5% | 2.30 4.5% |
| 0-2 | 1.76 0.6% | 1.76 0.6% | 1.70 1.7% | 1.68 2.3% | 1.74 1.7% | 1.81 3.4% | 1.71 1.2% |
| 3+ | 2.03 0.5% | 2.03 0.5% | 2.05 2.5% | 2.05 2.5% | 2.06 2.0% | 1.97 3.9% | 2.03 2.5% |
| 4+ | 3.30 2.4% | 3.30 2.4% | 3.75 2.7% | 3.45 1.5% | 3.80 3.0% | 3.50 6.7% | 3.75 4.2% |
| GG | 1.75 1.1% | 1.75 1.1% | 1.80 0.0% | 1.76 0.6% | 1.84 1.1% | 1.77 3.8% | 1.82 1.1% |
| NG | 1.97 1.5% | 1.97 1.5% | 1.90 1.6% | 1.95 1.0% | 1.93 1.0% | 2.00 5.3% | 1.90 0.5% |
| I2+ | 2.94 0.0% | 2.94 0.0% | 3.05 1.7% | 2.92 1.7% | 3.10 1.6% | 3.00 3.2% | 3.05 1.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice