Padova 0 - 1 Palermo — rezultat
Forma i statistika timova
Padova Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2026 | Venezia | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Catanzaro | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 07.03.2026 | Avellino | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.03.2026 | Spezia | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 28.02.2026 | Modena | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 21.02.2026 | Bari | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 14.02.2026 | Sampdoria | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 10.02.2026 | Carrarese | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 07.02.2026 | Juve Stabia | A | 3-3 (1-0) | N | O |
| 01.02.2026 | Monza | H | 1-2 (1-1) | I | O |
Palermo Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2026 | Juve Stabia | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Monza | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 08.03.2026 | Carrarese | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 04.03.2026 | Mantova | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 01.03.2026 | Pescara | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 21.02.2026 | Sudtirol | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 14.02.2026 | Virtus Entella | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 10.02.2026 | Sampdoria | A | 3-3 (0-1) | N | O |
| 07.02.2026 | Empoli | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 30.01.2026 | Bari | A | 0-3 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.7% | 92.4% | 95.1% | 94.3% | 93.3% |
| 1 | 4.80 21.2% | 4.80 21.2% | 4.60 2.2% | 4.85 27.6% | 4.69 7.1% | 5.55 22.0% | 4.55 15.2% |
| X | 3.84 12.9% | 3.84 12.9% | 3.75 13.6% | 3.70 12.1% | 3.94 14.9% | 3.65 4.3% | 3.75 11.9% |
| 2 | 1.67 11.6% | 1.67 11.6% | 1.68 6.7% | 1.65 10.8% | 1.71 3.9% | 1.65 8.3% | 1.71 8.1% |
| 0-2 | 2.10 20.0% | 2.10 20.0% | 2.10 23.5% | 2.05 19.9% | 2.19 25.1% | 2.10 20.0% | 2.08 17.5% |
| 3+ | 1.71 16.2% | 1.71 16.2% | 1.68 18.0% | 1.69 16.3% | 1.66 19.0% | 1.72 16.1% | 1.68 13.0% |
| 4+ | 2.61 24.1% | 2.61 24.1% | 2.75 26.7% | 2.70 22.9% | 2.71 27.7% | 2.80 25.3% | 2.80 20.0% |
| GG | 1.68 11.6% | 1.68 11.6% | 1.68 13.8% | 1.71 10.9% | 1.68 15.6% | 1.75 10.3% | 1.69 7.7% |
| NG | 2.06 14.4% | 2.06 14.4% | 2.05 18.5% | 2.02 13.5% | 2.15 22.2% | 2.00 11.7% | 2.08 10.6% |
| I2+ | 2.50 16.4% | 2.50 16.4% | 2.55 16.4% | 2.45 16.1% | 2.49 19.2% | 2.65 14.5% | 2.55 13.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice