Palermo 2 - 0 Avellino — rezultat
Forma i statistika timova
Palermo Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Padova | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 17.03.2026 | Juve Stabia | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Monza | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 08.03.2026 | Carrarese | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 04.03.2026 | Mantova | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 01.03.2026 | Pescara | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 21.02.2026 | Sudtirol | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 14.02.2026 | Virtus Entella | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 10.02.2026 | Sampdoria | A | 3-3 (0-1) | N | O |
| 07.02.2026 | Empoli | H | 3-2 (1-1) | P | O |
Avellino Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | Sampdoria | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 18.03.2026 | Sudtirol | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 15.03.2026 | Virtus Entella | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 07.03.2026 | Padova | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Venezia | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 28.02.2026 | Juve Stabia | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.02.2026 | Reggiana | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.02.2026 | Pescara | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 11.02.2026 | Frosinone | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 08.02.2026 | Monza | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 94.9% | 92.4% | 92.4% | 94.3% | 94.4% | 93.4% |
| 1 | 1.60 8.1% | 1.60 8.1% | 1.60 6.7% | 1.57 7.5% | 1.57 4.7% | 1.58 5.3% | 1.62 6.6% |
| X | 3.80 10.6% | 3.81 10.4% | 3.70 7.5% | 3.70 3.9% | 3.87 6.1% | 3.75 2.6% | 3.70 7.5% |
| 2 | 6.00 6.3% | 6.01 6.1% | 5.35 14.4% | 5.70 2.6% | 6.05 9.7% | 6.25 16.7% | 5.45 12.1% |
| 0-2 | 1.82 6.7% | 1.83 6.2% | 1.83 5.2% | 1.82 4.2% | 1.87 5.1% | 1.89 3.1% | 1.82 5.7% |
| 3+ | 1.98 8.8% | 1.99 9.3% | 1.88 5.6% | 1.90 5.6% | 1.91 5.5% | 1.88 2.7% | 1.89 5.6% |
| 4+ | 3.34 15.6% | 3.37 16.6% | 3.35 9.8% | 3.20 8.5% | 3.40 8.6% | 3.25 3.2% | 3.40 9.7% |
| GG | 1.98 3.1% | 1.99 3.6% | 1.95 0.0% | 1.92 1.5% | 2.03 0.5% | 1.90 2.6% | 1.97 0.5% |
| NG | 1.82 1.7% | 1.84 2.8% | 1.73 0.0% | 1.78 0.6% | 1.74 0.6% | 1.84 2.8% | 1.74 0.0% |
| I2+ | 2.99 14.1% | 3.00 14.5% | 2.90 7.4% | 2.75 7.0% | 2.91 5.4% | 2.85 1.8% | 2.88 4.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice