Palermo 3 - 2 Catanzaro — rezultat
Forma i statistika timova
Palermo Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Reggiana | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 18.04.2026 | Cesena | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 10.04.2026 | Frosinone | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Avellino | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.03.2026 | Padova | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 17.03.2026 | Juve Stabia | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Monza | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 08.03.2026 | Carrarese | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 04.03.2026 | Mantova | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 01.03.2026 | Pescara | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Catanzaro Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Spezia | H | 4-2 (1-1) | P | O |
| 18.04.2026 | Juve Stabia | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 14.04.2026 | Modena | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 11.04.2026 | Avellino | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 06.04.2026 | Monza | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Cesena | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Padova | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 08.03.2026 | Empoli | H | 3-2 (0-2) | P | O |
| 04.03.2026 | Carrarese | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Frosinone | H | 2-2 (1-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | Serie B | Catanzaro | 1-0 (1-0) | Palermo | I | U |
| 27.04.2025 | Serie B | Catanzaro | 1-3 (0-2) | Palermo | P | O |
| 15.12.2024 | Serie B | Palermo | 1-2 (1-1) | Catanzaro | I | O |
| 26.01.2024 | Serie B | Catanzaro | 1-1 (1-0) | Palermo | N | U |
| 01.12.2023 | Serie B | Palermo | 1-2 (0-1) | Catanzaro | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.6% | 92.8% | 95.3% | 95.3% | 94.2% | 93.2% |
| 1 | 1.86 11.4% | 1.85 10.8% | 1.88 15.3% | 1.92 17.1% | 1.91 17.2% | 1.83 14.4% | 1.88 16.8% |
| X | 3.55 9.0% | 3.58 8.2% | 3.50 5.4% | 3.45 8.0% | 3.72 7.9% | 3.65 2.7% | 3.65 7.6% |
| 2 | 4.03 15.0% | 4.03 15.0% | 3.85 24.5% | 4.20 7.7% | 3.89 26.6% | 4.15 30.3% | 3.75 26.5% |
| 0-2 | 2.19 5.3% | 2.19 5.3% | 2.15 2.4% | 2.05 1.5% | 2.15 0.5% | 2.15 2.4% | 2.10 0.0% |
| 3+ | 1.65 4.1% | 1.65 4.1% | 1.63 1.2% | 1.69 1.2% | 1.68 0.6% | 1.68 2.3% | 1.67 0.6% |
| 4+ | 2.44 7.6% | 2.42 8.3% | 2.65 3.6% | 2.60 5.5% | 2.77 0.4% | 2.70 3.6% | 2.75 0.0% |
| GG | 1.57 7.6% | 1.57 7.6% | 1.60 7.5% | 1.60 7.0% | 1.63 6.9% | 1.64 8.9% | 1.61 6.9% |
| NG | 2.26 10.8% | 2.26 10.8% | 2.20 10.0% | 2.20 10.0% | 2.24 9.8% | 2.20 12.8% | 2.20 8.9% |
| I2+ | 2.39 4.4% | 2.39 4.4% | 2.50 0.0% | 2.45 2.0% | 2.57 0.0% | 2.55 3.8% | 2.55 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice