Palermo 2 - 0 Cesena — rezultat
Forma i statistika timova
Palermo Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2026 | Frosinone | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Avellino | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.03.2026 | Padova | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 17.03.2026 | Juve Stabia | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Monza | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 08.03.2026 | Carrarese | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 04.03.2026 | Mantova | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 01.03.2026 | Pescara | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 21.02.2026 | Sudtirol | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 14.02.2026 | Virtus Entella | H | 3-0 (2-0) | P | O |
Cesena Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Juve Stabia | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 06.04.2026 | Sudtirol | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.03.2026 | Catanzaro | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Mantova | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Frosinone | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 07.03.2026 | Modena | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.03.2026 | Monza | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 28.02.2026 | Empoli | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.02.2026 | Spezia | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 14.02.2026 | Venezia | H | 0-4 (0-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2025 | Serie B | Cesena | 1-1 (1-0) | Palermo | N | U |
| 04.05.2025 | Serie B | Cesena | 2-1 (1-1) | Palermo | I | O |
| 21.09.2024 | Serie B | Palermo | 0-0 (0-0) | Cesena | N | U |
| 12.05.2018 | Serie B | Palermo | 0-0 (0-0) | Cesena | N | U |
| 21.12.2017 | Serie B | Cesena | 1-1 (1-1) | Palermo | N | U |
| 08.03.2015 | Serie A | Cesena | 0-0 (0-0) | Palermo | N | U |
| 19.10.2014 | Serie A | Palermo | 2-1 (1-0) | Cesena | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.7% | 95.2% | 95.3% | 94.4% | 93.5% |
| 1 | 1.61 1.2% | 1.61 1.2% | 1.60 3.2% | 1.65 3.1% | 1.66 2.5% | 1.62 1.3% | 1.63 1.9% |
| X | 3.95 1.3% | 3.95 1.3% | 4.00 2.4% | 4.10 7.9% | 4.17 4.0% | 3.75 0.0% | 3.90 5.4% |
| 2 | 5.17 2.0% | 5.17 2.0% | 4.90 5.8% | 5.00 3.1% | 4.83 11.4% | 5.70 4.2% | 5.00 7.5% |
| 0-2 | 2.05 2.4% | 2.05 2.4% | 2.05 0.0% | 2.05 1.0% | 2.06 1.9% | 2.07 0.0% | 2.04 0.5% |
| 3+ | 1.74 1.8% | 1.74 1.8% | 1.70 1.2% | 1.70 1.8% | 1.74 1.8% | 1.73 0.0% | 1.70 1.2% |
| 4+ | 2.72 3.0% | 2.72 3.0% | 2.85 1.8% | 2.72 2.6% | 2.92 2.1% | 2.85 0.0% | 2.85 1.8% |
| GG | 1.74 1.8% | 1.74 1.8% | 1.75 0.0% | 1.76 2.9% | 1.77 1.1% | 1.79 1.1% | 1.76 1.1% |
| NG | 1.98 2.0% | 1.98 2.0% | 1.98 1.5% | 1.95 3.5% | 2.02 1.0% | 1.95 0.0% | 1.98 0.5% |
| I2+ | 2.56 1.2% | 2.56 1.2% | 2.60 2.0% | 2.47 4.2% | 2.65 1.5% | 2.65 0.0% | 2.60 2.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice