Reggiana 1 - 1 Palermo — rezultat
Forma i statistika timova
Reggiana Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Padova | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 12.04.2026 | Carrarese | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 06.04.2026 | Pescara | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 22.03.2026 | Virtus Entella | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 17.03.2026 | Monza | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Bari | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 07.03.2026 | Venezia | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 03.03.2026 | Sudtirol | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Spezia | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 22.02.2026 | Avellino | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Palermo Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Cesena | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 10.04.2026 | Frosinone | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Avellino | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.03.2026 | Padova | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 17.03.2026 | Juve Stabia | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Monza | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 08.03.2026 | Carrarese | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 04.03.2026 | Mantova | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 01.03.2026 | Pescara | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 21.02.2026 | Sudtirol | H | 3-0 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2025 | Serie B | Palermo | 2-1 (1-0) | Reggiana | I | O |
| 26.01.2025 | Serie B | Reggiana | 2-1 (1-1) | Palermo | P | O |
| 26.10.2024 | Serie B | Palermo | 2-0 (2-0) | Reggiana | I | U |
| 27.04.2024 | Serie B | Palermo | 1-2 (1-0) | Reggiana | P | O |
| 29.08.2023 | Serie B | Reggiana | 1-3 (0-1) | Palermo | I | O |
| 31.07.2022 | Coppa Italia | Palermo | 3-2 (2-0) | Reggiana | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.8% | 93.8% | 93.1% | 95.2% | 95.3% | 94.3% | 93.6% |
| 1 | 4.70 13.0% | 4.70 13.0% | 4.85 9.3% | 4.80 10.3% | 5.15 5.5% | 5.05 11.4% | 4.90 5.8% |
| X | 3.72 5.8% | 3.72 5.8% | 3.45 8.0% | 3.70 0.0% | 3.52 7.1% | 3.65 2.7% | 3.50 5.4% |
| 2 | 1.71 7.5% | 1.71 7.5% | 1.73 8.1% | 1.75 11.5% | 1.75 5.4% | 1.70 4.9% | 1.73 8.1% |
| 0-2 | 1.87 1.1% | 1.87 1.1% | 1.83 2.7% | 1.82 2.7% | 1.85 2.1% | 1.87 0.0% | 1.82 2.7% |
| 3+ | 1.90 1.1% | 1.90 1.1% | 1.88 2.7% | 1.90 3.8% | 1.92 2.1% | 1.90 0.0% | 1.89 3.3% |
| 4+ | 3.08 3.0% | 3.08 3.0% | 3.35 3.1% | 3.20 4.9% | 3.43 3.3% | 3.35 0.0% | 3.40 6.3% |
| GG | 1.83 2.1% | 1.83 2.1% | 1.88 1.1% | 1.83 4.7% | 1.90 2.1% | 1.90 2.6% | 1.88 1.6% |
| NG | 1.87 2.2% | 1.87 2.2% | 1.80 1.1% | 1.87 5.1% | 1.84 1.7% | 1.84 2.8% | 1.81 2.3% |
| I2+ | 2.77 1.5% | 2.77 1.5% | 2.90 3.6% | 2.75 3.0% | 2.93 2.1% | 2.90 0.0% | 2.88 2.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice