Juve Stabia 0 - 1 Frosinone — rezultat
01.05.2026 13:00 • Italija - Serija B
Forma i statistika timova
Juve Stabia Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Pescara | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Catanzaro | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Cesena | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 06.04.2026 | Venezia | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Spezia | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Palermo | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Carrarese | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Mantova | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 04.03.2026 | Sampdoria | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.02.2026 | Avellino | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Frosinone Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Carrarese | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 18.04.2026 | Modena | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 10.04.2026 | Palermo | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Padova | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 22.03.2026 | Sudtirol | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 18.03.2026 | Bari | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 14.03.2026 | Cesena | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 08.03.2026 | Sampdoria | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 04.03.2026 | Pescara | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Catanzaro | A | 2-2 (1-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.12.2025 | Serie B | Frosinone | 3-0 (1-0) | Juve Stabia | I | O |
| 29.12.2024 | Serie B | Juve Stabia | 1-1 (1-0) | Frosinone | N | U |
| 01.09.2024 | Serie B | Frosinone | 0-0 (0-0) | Juve Stabia | N | U |
| 13.07.2020 | Serie B | Frosinone | 2-2 (1-1) | Juve Stabia | N | O |
| 08.12.2019 | Serie B | Juve Stabia | 0-2 (0-1) | Frosinone | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.6% | 93.7% | 92.6% | 95.0% | 95.2% | 94.4% | 93.3% |
| 1 | 3.26 1.8% | 3.32 0.0% | 3.10 3.1% | 3.40 6.3% | 3.18 5.4% | 3.65 10.6% | 3.10 1.6% |
| X | 3.28 5.7% | 3.32 4.6% | 3.55 0.0% | 3.25 1.5% | 3.39 2.3% | 3.50 2.9% | 3.40 1.5% |
| 2 | 2.19 4.8% | 2.15 2.9% | 2.10 2.4% | 2.22 5.7% | 2.27 5.6% | 2.00 7.0% | 2.20 4.8% |
| 0-2 | 2.13 6.0% | 2.14 6.5% | 2.05 0.0% | 2.00 1.5% | 2.10 1.0% | 2.07 1.0% | 2.07 4.0% |
| 3+ | 1.69 4.5% | 1.68 5.1% | 1.68 1.2% | 1.73 1.1% | 1.71 1.2% | 1.73 1.1% | 1.69 1.7% |
| 4+ | 2.54 9.3% | 2.51 10.4% | 2.80 1.8% | 2.67 4.6% | 2.86 1.0% | 2.85 1.7% | 2.80 3.4% |
| GG | 1.53 5.0% | 1.53 5.0% | 1.58 1.3% | 1.58 1.9% | 1.61 1.2% | 1.66 2.5% | 1.59 1.9% |
| NG | 2.34 7.3% | 2.35 7.8% | 2.20 0.0% | 2.22 2.3% | 2.27 1.8% | 2.15 2.3% | 2.22 3.3% |
| I2+ | 2.47 4.6% | 2.47 4.6% | 2.55 1.9% | 2.45 3.9% | 2.61 0.8% | 2.65 1.9% | 2.60 0.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice