Pescara 1 - 2 Sampdoria — rezultat
Forma i statistika timova
Pescara Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | Reggiana | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 22.03.2026 | Empoli | A | 4-2 (2-1) | I | O |
| 18.03.2026 | Virtus Entella | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 15.03.2026 | Sudtirol | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Bari | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 04.03.2026 | Frosinone | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Palermo | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 21.02.2026 | Venezia | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 15.02.2026 | Avellino | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 10.02.2026 | Catanzaro | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Sampdoria Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | Empoli | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 22.03.2026 | Avellino | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 18.03.2026 | Carrarese | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 14.03.2026 | Venezia | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Frosinone | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 04.03.2026 | Juve Stabia | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.02.2026 | Bari | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 21.02.2026 | Mantova | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 14.02.2026 | Padova | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 10.02.2026 | Palermo | H | 3-3 (0-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.6% | 93.6% | 93.0% | 94.9% | 95.3% | 94.3% | 93.0% |
| 1 | 2.19 14.1% | 2.19 14.1% | 2.20 2.2% | 2.22 11.2% | 2.24 6.3% | 2.20 4.3% | 2.20 16.0% |
| X | 3.18 2.2% | 3.18 2.2% | 3.20 0.0% | 3.15 1.6% | 3.26 0.3% | 3.25 3.0% | 3.20 1.6% |
| 2 | 3.36 29.2% | 3.36 29.2% | 3.25 4.8% | 3.50 36.2% | 3.38 9.7% | 3.35 9.8% | 3.25 27.5% |
| 0-2 | 1.81 1.1% | 1.81 1.1% | 1.80 1.1% | 1.78 1.1% | 1.82 0.6% | 1.83 0.0% | 1.80 4.0% |
| 3+ | 1.97 1.5% | 1.97 1.5% | 1.93 1.0% | 1.92 0.0% | 1.96 0.5% | 1.95 0.0% | 1.93 2.5% |
| 4+ | 3.18 0.0% | 3.18 0.0% | 3.45 2.8% | 3.20 0.0% | 3.52 1.1% | 3.45 0.0% | 3.45 4.2% |
| GG | 1.73 0.6% | 1.73 0.6% | 1.75 0.0% | 1.72 0.6% | 1.78 0.0% | 1.73 0.6% | 1.76 1.1% |
| NG | 2.00 0.5% | 2.00 0.5% | 1.98 1.5% | 2.02 1.0% | 2.01 0.0% | 2.05 2.5% | 1.97 2.1% |
| I2+ | 2.85 1.4% | 2.85 1.4% | 2.95 0.0% | 2.77 1.8% | 2.97 0.7% | 2.95 0.0% | 2.95 1.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice