Spezia 2 - 2 Venezia — rezultat
Forma i statistika timova
Spezia Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 2.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Catanzaro | A | 4-2 (1-1) | I | O |
| 18.04.2026 | Sudtirol | H | 6-1 (3-1) | P | O |
| 12.04.2026 | Mantova | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 06.04.2026 | Carrarese | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 21.03.2026 | Juve Stabia | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 17.03.2026 | Empoli | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.03.2026 | Modena | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 07.03.2026 | Monza | H | 4-2 (2-2) | P | O |
| 03.03.2026 | Padova | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 28.02.2026 | Reggiana | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Venezia Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Empoli | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 18.04.2026 | Bari | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 11.04.2026 | Virtus Entella | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.04.2026 | Juve Stabia | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 21.03.2026 | Monza | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.03.2026 | Padova | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Sampdoria | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.03.2026 | Reggiana | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Avellino | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 28.02.2026 | Sudtirol | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2025 | Serie B | Venezia | 2-0 (1-0) | Spezia | I | U |
| 10.05.2024 | Serie B | Spezia | 2-1 (0-1) | Venezia | P | O |
| 15.09.2023 | Serie B | Venezia | 1-0 (0-0) | Spezia | I | U |
| 14.08.2023 | Coppa Italia | Spezia | 2-2 (1-0) | Venezia | N | O |
| 02.04.2022 | Serie A | Spezia | 1-0 (0-0) | Venezia | P | U |
| 19.09.2021 | Serie A | Venezia | 1-2 (0-1) | Spezia | P | O |
| 17.07.2020 | Serie B | Spezia | 0-1 (0-1) | Venezia | I | U |
| 14.12.2019 | Serie B | Venezia | 0-0 (0-0) | Spezia | N | U |
| 21.01.2019 | Serie B | Spezia | 1-1 (0-0) | Venezia | N | U |
| 25.08.2018 | Serie B | Venezia | 1-0 (1-0) | Spezia | I | U |
| 10.02.2018 | Serie B | Spezia | 1-1 (0-1) | Venezia | N | U |
| 15.09.2017 | Serie B | Venezia | 0-0 (0-0) | Spezia | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.4% | 95.2% | 95.2% | 94.3% | 93.3% |
| 1 | 4.88 18.4% | 4.88 18.4% | 4.75 18.8% | 4.90 22.5% | 4.58 4.6% | 5.05 13.5% | 4.40 12.8% |
| X | 4.15 10.7% | 4.15 10.7% | 4.05 8.0% | 4.10 15.5% | 4.05 5.2% | 3.65 0.0% | 3.95 12.9% |
| 2 | 1.61 10.1% | 1.61 10.1% | 1.60 10.1% | 1.66 6.7% | 1.71 3.9% | 1.70 4.5% | 1.69 7.7% |
| 0-2 | 2.32 13.2% | 2.32 13.2% | 2.30 4.5% | 2.22 11.0% | 2.33 4.0% | 2.30 6.0% | 2.30 16.2% |
| 3+ | 1.49 14.4% | 1.49 14.4% | 1.55 3.1% | 1.58 8.7% | 1.58 3.1% | 1.60 4.2% | 1.56 9.8% |
| 4+ | 2.33 14.3% | 2.33 14.3% | 2.45 5.8% | 2.40 12.7% | 2.51 4.6% | 2.55 3.8% | 2.47 16.3% |
| GG | 1.56 6.0% | 1.56 6.0% | 1.60 1.3% | 1.62 3.0% | 1.61 0.6% | 1.61 1.2% | 1.59 5.9% |
| NG | 2.28 9.1% | 2.28 9.1% | 2.15 2.3% | 2.15 3.9% | 2.27 0.9% | 2.25 2.3% | 2.25 9.8% |
| I2+ | 2.27 10.3% | 2.27 10.3% | 2.35 4.1% | 2.30 8.0% | 2.39 3.6% | 2.40 5.9% | 2.35 11.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice