Sudtirol 1 - 1 Juve Stabia — rezultat
08.05.2026 18:30 • Italija - Serija B
Forma i statistika timova
Sudtirol Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Sampdoria | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Mantova | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 18.04.2026 | Spezia | A | 6-1 (3-1) | I | O |
| 11.04.2026 | Modena | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.04.2026 | Cesena | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 22.03.2026 | Frosinone | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 18.03.2026 | Avellino | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 15.03.2026 | Pescara | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.03.2026 | Virtus Entella | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 03.03.2026 | Reggiana | A | 0-4 (0-1) | P | O |
Juve Stabia Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Frosinone | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Pescara | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Catanzaro | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Cesena | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 06.04.2026 | Venezia | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Spezia | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Palermo | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Carrarese | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Mantova | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 04.03.2026 | Sampdoria | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.12.2025 | Serie B | Juve Stabia | 1-0 (1-0) | Sudtirol | I | U |
| 27.04.2025 | Serie B | Sudtirol | 2-0 (1-0) | Juve Stabia | P | U |
| 06.12.2024 | Serie B | Juve Stabia | 2-1 (1-0) | Sudtirol | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.6% | 94.9% | 93.1% | 95.2% | 95.2% | 94.3% | 93.5% |
| 1 | 1.64 8.4% | 1.64 8.4% | 1.55 11.4% | 1.64 8.9% | 1.61 8.0% | 1.55 11.4% | 1.65 11.3% |
| X | 3.64 2.8% | 3.66 3.4% | 3.90 11.4% | 3.65 9.0% | 3.85 12.6% | 3.75 2.7% | 3.55 9.2% |
| 2 | 5.80 31.2% | 5.85 32.4% | 5.80 28.9% | 6.00 41.2% | 5.90 10.3% | 6.75 45.2% | 5.50 34.1% |
| 0-2 | 1.66 6.7% | 1.66 6.7% | 1.70 0.0% | 1.67 0.0% | 1.73 1.1% | 1.71 0.0% | 1.70 0.6% |
| 3+ | 2.22 11.0% | 2.24 12.0% | 2.00 0.0% | 2.07 0.0% | 2.08 1.5% | 2.10 0.0% | 2.04 0.0% |
| 4+ | 4.02 21.8% | 4.05 22.7% | 3.70 0.0% | 3.65 1.4% | 3.84 1.9% | 3.80 0.0% | 3.80 1.3% |
| GG | 2.10 12.3% | 2.10 12.3% | 2.12 8.7% | 2.07 7.8% | 2.14 6.5% | 2.10 7.7% | 2.10 8.8% |
| NG | 1.74 4.9% | 1.74 4.9% | 1.63 5.8% | 1.67 7.2% | 1.66 5.1% | 1.68 6.1% | 1.65 6.3% |
| I2+ | 3.16 9.3% | 3.18 10.0% | 3.05 0.0% | 2.95 1.7% | 3.12 1.0% | 3.15 0.0% | 3.10 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice