Venezia 3 - 1 Juve Stabia — rezultat
06.04.2026 13:00 • Italija - Serija B
Forma i statistika timova
Venezia Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Monza | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.03.2026 | Padova | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Sampdoria | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.03.2026 | Reggiana | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Avellino | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 28.02.2026 | Sudtirol | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Pescara | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Cesena | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 10.02.2026 | Modena | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 07.02.2026 | Frosinone | A | 1-2 (1-0) | P | O |
Juve Stabia Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Spezia | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Palermo | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Carrarese | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Mantova | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 04.03.2026 | Sampdoria | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.02.2026 | Avellino | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.02.2026 | Modena | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 15.02.2026 | Monza | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 11.02.2026 | Empoli | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 07.02.2026 | Padova | H | 3-3 (1-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2025 | Serie B | Juve Stabia | 0-0 (0-0) | Venezia | N | U |
| 24.07.2020 | Serie B | Venezia | 1-0 (1-0) | Juve Stabia | P | U |
| 21.12.2019 | Serie B | Juve Stabia | 2-0 (1-0) | Venezia | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.6% | 93.6% | 92.6% | 94.6% | 95.1% | 94.3% | 93.3% |
| 1 | 1.42 0.0% | 1.42 0.0% | 1.42 2.1% | 1.44 3.6% | 1.45 0.7% | 1.42 2.1% | 1.44 1.4% |
| X | 4.45 3.3% | 4.45 3.3% | 4.25 3.7% | 4.40 2.3% | 4.50 1.1% | 4.25 0.0% | 4.25 0.0% |
| 2 | 7.19 5.1% | 7.19 5.1% | 7.10 4.4% | 7.40 21.3% | 7.15 1.4% | 8.30 12.2% | 7.05 5.2% |
| 0-2 | 2.01 4.7% | 2.01 4.7% | 2.00 2.6% | 1.97 4.8% | 2.02 2.0% | 2.02 0.0% | 1.99 5.2% |
| 3+ | 1.77 4.1% | 1.77 4.1% | 1.73 2.8% | 1.75 4.2% | 1.77 2.2% | 1.77 0.0% | 1.74 5.5% |
| 4+ | 2.76 5.7% | 2.76 5.7% | 2.95 3.3% | 2.85 6.7% | 3.00 3.5% | 3.00 0.0% | 2.95 7.3% |
| GG | 1.94 4.3% | 1.94 4.3% | 2.00 0.0% | 1.97 3.7% | 2.01 2.9% | 2.00 5.3% | 2.00 4.7% |
| NG | 1.77 3.8% | 1.77 3.8% | 1.70 0.0% | 1.75 2.8% | 1.75 2.3% | 1.75 4.9% | 1.71 3.4% |
| I2+ | 2.57 4.0% | 2.57 4.0% | 2.65 1.9% | 2.57 4.0% | 2.69 2.2% | 2.70 0.0% | 2.65 6.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice