Virtus Entella 3 - 0 Reggiana — rezultat
22.03.2026 18:30 • Italija - Serija B
Forma i statistika timova
Virtus Entella Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2026 | Pescara | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 15.03.2026 | Avellino | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 07.03.2026 | Sudtirol | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Modena | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 27.02.2026 | Monza | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 21.02.2026 | Catanzaro | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 14.02.2026 | Palermo | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 10.02.2026 | Cesena | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 07.02.2026 | Spezia | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 31.01.2026 | Frosinone | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Reggiana Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2026 | Monza | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Bari | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 07.03.2026 | Venezia | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 03.03.2026 | Sudtirol | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Spezia | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 22.02.2026 | Avellino | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.02.2026 | Empoli | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 10.02.2026 | Mantova | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 07.02.2026 | Catanzaro | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 01.02.2026 | Juve Stabia | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | Serie B | Reggiana | 0-0 (0-0) | Virtus Entella | N | U |
| 07.02.2021 | Serie B | Reggiana | 2-1 (0-0) | Virtus Entella | I | O |
| 03.10.2020 | Serie B | Virtus Entella | 0-2 (0-1) | Reggiana | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 95.2% | 92.8% | 92.2% | 95.2% | 94.4% | 93.4% |
| 1 | 2.15 3.2% | 2.16 2.7% | 2.12 7.1% | 2.10 3.2% | 2.17 8.0% | 1.95 2.5% | 2.15 2.3% |
| X | 3.01 2.9% | 3.01 2.9% | 3.05 3.2% | 2.87 4.3% | 3.08 4.9% | 3.30 2.9% | 3.05 0.0% |
| 2 | 3.90 17.5% | 3.91 17.8% | 3.60 8.9% | 3.85 20.3% | 3.78 8.0% | 4.10 9.3% | 3.60 4.3% |
| 0-2 | 1.49 7.5% | 1.50 6.8% | 1.53 1.3% | 1.49 5.7% | 1.55 3.1% | 1.53 5.6% | 1.53 3.8% |
| 3+ | 2.62 15.4% | 2.63 15.9% | 2.35 2.2% | 2.45 8.9% | 2.40 4.3% | 2.45 8.9% | 2.35 5.9% |
| 4+ | 5.20 28.4% | 5.26 29.9% | 4.70 4.4% | 4.40 7.3% | 4.79 6.9% | 4.85 14.1% | 4.70 8.5% |
| GG | 2.15 12.0% | 2.16 12.5% | 2.10 2.4% | 2.07 6.2% | 2.11 1.9% | 2.15 10.3% | 2.08 5.1% |
| NG | 1.70 5.0% | 1.71 4.5% | 1.65 0.0% | 1.67 5.1% | 1.68 1.8% | 1.65 7.8% | 1.65 4.6% |
| I2+ | 3.68 12.2% | 3.71 13.1% | 3.50 2.9% | 3.45 7.8% | 3.57 4.1% | 3.70 10.4% | 3.50 4.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice