Hapoel Herzliya 0 - 1 Hapoel Azor — rezultat
12.10.2026 16:00 • Izrael - Državni kup
Forma i statistika timova
Hapoel Herzliya Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2025 | Tzeirey Tira | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 11.09.2025 | Hapoel Ramat HaSharon | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 08.05.2025 | Maccabi Yavne | H | 1-4 (0-0) | I | O |
| 25.04.2025 | Dimona | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 22.04.2025 | Shimshon Tel Aviv | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 08.04.2025 | Agudat Sport Ashdod | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 03.04.2025 | Ironi Modi'in | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 28.03.2025 | Maccabi Yavne | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 21.03.2025 | Holon Yermiyahu | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 12.03.2025 | FC Jerusalem | H | 6-1 (5-1) | P | O |
Hapoel Azor Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2025 | Beitar Yavne | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.09.2025 | Hapoel Marmorek | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 22.04.2025 | Maccabi Ashdod | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.04.2025 | Holon Yermiyahu | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 04.04.2025 | Hapoel Lod | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 28.03.2025 | Nordia Jerusalem | A | 4-1 (3-1) | I | O |
| 21.03.2025 | Tzeirey Tira | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 12.03.2025 | Hapoel Marmorek | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 07.03.2025 | Dimona | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 03.03.2025 | Shimshon Tel Aviv | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.01.2025 | Liga Alef | Hapoel Herzliya | 2-1 (0-0) | Hapoel Azor | P | O |
| 27.09.2024 | Liga Alef | Hapoel Azor | 1-2 (0-1) | Hapoel Herzliya | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 91.5% | – | 90.1% | – | 90.2% |
| 1 | 1.87 0.0% | 1.87 0.0% | 2.00 5.7% | - | 1.86 0.0% | - | 1.99 4.3% |
| X | 3.38 2.4% | 3.38 2.4% | 3.25 1.5% | - | 3.42 0.0% | - | 3.20 1.5% |
| 2 | 3.59 2.4% | 3.59 2.4% | 3.50 9.4% | - | 3.57 0.0% | - | 3.40 9.7% |
| 0-2 | 1.78 7.8% | 1.78 7.8% | 1.78 7.8% | - | 1.94 0.0% | - | 1.76 8.3% |
| 3+ | 1.89 8.0% | 1.89 8.0% | 1.93 8.4% | - | 1.75 0.0% | - | 1.93 9.0% |
| 4+ | 3.20 16.8% | 3.20 16.8% | 3.50 14.8% | - | - | - | 3.50 14.8% |
| GG | 1.76 7.3% | 1.76 7.3% | 1.78 7.9% | - | 1.67 0.0% | - | 1.79 7.8% |
| NG | 1.91 8.2% | 1.91 8.2% | 1.90 9.5% | - | 2.05 0.0% | - | 1.91 8.2% |
| I2+ | 2.61 7.0% | 2.61 7.0% | 2.95 9.3% | - | 2.67 0.0% | - | 2.95 9.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice