Hapoel Nazareth Illit 4 - 0 Hapoel Bnei Musmus — rezultat
12.10.2026 17:00 • Izrael - Državni kup
Forma i statistika timova
Hapoel Nazareth Illit Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | Hapoel Acre | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 19.05.2026 | Ironi Modi'in | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 15.05.2026 | Hapoel Afula | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 11.05.2026 | Kafr Qasim | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 04.05.2026 | Maccabi Kabilio Jaffa | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 30.04.2026 | Hapoel Hadera | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 24.04.2026 | Hapoel Ra'anana | H | - | I | U |
| 24.04.2026 | Hapoel Ra'anana | A | 4-1 (3-1) | I | O |
| 17.04.2026 | Hapoel Ra'anana | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.04.2026 | Hapoel Afula | A | 1-3 (1-2) | P | O |
Hapoel Bnei Musmus Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 3
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2025 | Hapoel Ironi Karmiel | H | - | I | U |
| 13.09.2025 | Tzeirey Tamra | A | 3-2 (3-1) | I | O |
| 25.04.2025 | Tzeirei Umm al-Fahm | H | - | I | U |
| 21.04.2025 | Maccabi K. Ata Bialik | A | - | I | U |
| 16.04.2025 | Hapoel Migdal HaEmek | H | - | I | U |
| 09.04.2025 | Ironi Nesher | A | - | I | U |
| 05.04.2025 | Kiryat Yam SC | H | - | I | U |
| 01.04.2025 | Maccabi Ahi Nazareth | A | - | I | U |
| 28.03.2025 | Ironi Baka El Garbiya | H | - | I | U |
| 21.03.2025 | Tira | A | - | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 92.0% | – | 90.1% | – | 90.2% |
| 1 | 1.63 5.8% | 1.63 5.8% | 1.68 1.8% | - | 1.74 0.0% | - | 1.65 1.9% |
| X | 3.60 3.4% | 3.60 3.4% | 3.65 0.0% | - | 3.37 0.0% | - | 3.60 0.0% |
| 2 | 4.61 12.4% | 4.61 12.4% | 4.60 5.2% | - | 4.20 0.0% | - | 4.45 4.3% |
| 0-2 | 1.94 6.0% | 1.94 6.0% | 2.00 5.3% | - | 1.84 0.0% | - | 1.98 4.2% |
| 3+ | 1.74 4.9% | 1.74 4.9% | 1.73 2.8% | - | 1.84 0.0% | - | 1.72 3.4% |
| 4+ | 2.78 8.6% | 2.78 8.6% | 2.90 6.5% | - | - | - | 2.90 6.5% |
| GG | 1.72 2.3% | 1.72 2.3% | 1.73 3.9% | - | 1.79 0.0% | - | 1.74 4.4% |
| NG | 1.96 2.6% | 1.96 2.6% | 1.98 5.3% | - | 1.90 0.0% | - | 1.97 4.8% |
| I2+ | 2.40 5.9% | 2.40 5.9% | 2.65 3.6% | - | 2.80 0.0% | - | 2.62 3.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice