Hapoel Kfar Saba 1 - 4 Ironi Modi'in — rezultat
23.08.2026 16:00 • Izrael - Liga Leumit
Forma i statistika timova
Hapoel Kfar Saba Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2026 | Hapoel Rishon LeZion | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 25.05.2026 | Hapoel Ramat Gan | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.05.2026 | Maccabi Herzliya | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.05.2026 | Maccabi Petah Tikva | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 11.05.2026 | Kiryat Yam SC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 05.05.2026 | Bnei Yehuda | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 30.04.2026 | Hapoel Kfar Shalem | A | 2-4 (2-1) | P | O |
| 27.04.2026 | Hapoel Rishon LeZion | H | 0-0 | I | U |
| 27.04.2026 | Hapoel Rishon LeZion | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 17.04.2026 | Hapoel Acre | H | 3-2 (1-2) | P | O |
Ironi Modi'in Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2026 | Maccabi Herzliya | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 25.05.2026 | Hapoel Ra'anana | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 19.05.2026 | Hapoel Nazareth Illit | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 14.05.2026 | Hapoel Acre | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 08.05.2026 | Maccabi Kabilio Jaffa | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 05.05.2026 | Hapoel Hadera | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 01.05.2026 | Kafr Qasim | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 24.04.2026 | Hapoel Afula | H | 0-0 | I | U |
| 24.04.2026 | Hapoel Afula | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.04.2026 | Kafr Qasim | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.03.2026 | Liga Leumit | Ironi Modi'in | 1-0 (1-0) | Hapoel Kfar Saba | I | U |
| 03.11.2025 | Liga Leumit | Hapoel Kfar Saba | 2-0 (1-0) | Ironi Modi'in | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 90.0% | 91.6% | 91.7% | 91.8% | – |
| 1 | 1.94 5.4% | 1.94 5.4% | 1.93 2.5% | 2.02 3.8% | 1.95 2.5% | 2.00 2.4% | - |
| X | 3.44 4.9% | 3.44 4.9% | 3.50 4.5% | 3.40 1.5% | 3.54 4.1% | 3.50 2.9% | - |
| 2 | 3.38 4.3% | 3.38 4.3% | 3.25 0.0% | 3.30 3.1% | 3.39 0.0% | 3.30 1.5% | - |
| 0-2 | 2.04 12.1% | 2.04 12.1% | 2.05 6.2% | 1.97 9.4% | 2.10 7.7% | 2.03 6.3% | - |
| 3+ | 1.68 10.2% | 1.68 10.2% | 1.63 4.1% | 1.74 8.4% | 1.65 6.3% | 1.70 5.6% | - |
| 4+ | 2.62 14.9% | 2.62 14.9% | 2.70 6.9% | 2.72 12.3% | 2.72 9.9% | 2.75 9.8% | - |
| GG | 1.58 7.1% | 1.58 7.1% | 1.55 4.9% | 1.64 6.3% | 1.58 4.8% | 1.63 3.6% | - |
| NG | 2.19 10.1% | 2.19 10.1% | 2.15 4.9% | 2.12 7.6% | 2.21 6.3% | 2.10 5.0% | - |
| I2+ | 2.44 10.0% | 2.44 10.0% | 2.45 5.8% | 2.47 7.5% | 2.51 6.3% | 2.60 5.5% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice