Maccabi Herzliya 2 - 3 Hapoel Ra'anana — rezultat
23.08.2026 16:00 • Izrael - Liga Leumit
Forma i statistika timova
Maccabi Herzliya Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2026 | Ironi Modi'in | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 25.05.2026 | Bnei Yehuda | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 20.05.2026 | Hapoel Kfar Saba | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.05.2026 | Hapoel Rishon LeZion | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 08.05.2026 | Hapoel Ramat Gan | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 05.05.2026 | Hapoel Kfar Shalem | H | 4-2 (0-2) | P | O |
| 01.05.2026 | Maccabi Petah Tikva | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 27.04.2026 | Kiryat Yam SC | A | 0-0 | I | U |
| 27.04.2026 | Kiryat Yam SC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.04.2026 | Bnei Yehuda | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Hapoel Ra'anana Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2026 | Maccabi Ahi Nazareth | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 25.05.2026 | Ironi Modi'in | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 19.05.2026 | Kafr Qasim | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 14.05.2026 | Hapoel Hadera | A | 3-3 (1-1) | N | O |
| 08.05.2026 | Hapoel Acre | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 04.05.2026 | Hapoel Afula | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.04.2026 | Maccabi Kabilio Jaffa | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 24.04.2026 | Hapoel Nazareth Illit | A | 0-0 | I | U |
| 24.04.2026 | Hapoel Nazareth Illit | H | 4-1 (3-1) | P | O |
| 17.04.2026 | Hapoel Nazareth Illit | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.01.2026 | Liga Leumit | Maccabi Herzliya | 0-2 (0-0) | Hapoel Ra'anana | I | U |
| 31.08.2025 | Liga Leumit | Hapoel Ra'anana | 1-0 (1-0) | Maccabi Herzliya | I | U |
| 04.02.2025 | Liga Leumit | Maccabi Herzliya | 1-0 (1-0) | Hapoel Ra'anana | P | U |
| 06.10.2024 | Liga Leumit | Hapoel Ra'anana | 1-2 (1-0) | Maccabi Herzliya | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 90.3% | 91.8% | 91.8% | 91.8% | – |
| 1 | 1.96 0.0% | 1.96 0.0% | 1.98 0.0% | 2.02 1.0% | 2.01 0.0% | 2.00 0.0% | - |
| X | 3.20 0.0% | 3.20 0.0% | 3.20 0.0% | 3.20 1.5% | 3.22 0.0% | 3.25 0.0% | - |
| 2 | 3.60 0.0% | 3.60 0.0% | 3.45 0.0% | 3.55 0.0% | 3.56 0.0% | 3.55 0.0% | - |
| 0-2 | 1.71 0.0% | 1.71 0.0% | 1.70 0.0% | 1.72 0.0% | 1.72 0.0% | 1.74 0.0% | - |
| 3+ | 2.00 0.0% | 2.00 0.0% | 1.95 0.0% | 2.00 0.0% | 1.99 0.0% | 1.98 0.0% | - |
| 4+ | 3.34 0.0% | 3.34 0.0% | 3.60 0.0% | 3.30 1.5% | 3.65 0.0% | 3.55 0.0% | - |
| GG | 1.80 0.0% | 1.80 0.0% | 1.80 0.0% | 1.83 1.7% | 1.83 0.0% | 1.84 0.0% | - |
| NG | 1.87 0.0% | 1.87 0.0% | 1.83 0.0% | 1.88 1.1% | 1.87 0.0% | 1.83 0.0% | - |
| I2+ | 2.88 0.0% | 2.88 0.0% | 2.95 0.0% | 2.77 0.7% | 3.00 0.0% | 3.00 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice