Uporedi kvote: Fujieda MYFC - Vanraure
05.09.2026 09:30 • Japan - J2 liga
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | – | 92.8% | – | 90.1% |
| 1 | - | - | - | - | 2.24 0.0% | - | 2.20 0.0% |
| X | - | - | - | - | 3.14 0.0% | - | 3.00 0.0% |
| 2 | - | - | - | - | 3.20 0.0% | - | 3.10 0.0% |
| 0-2 | - | - | - | - | 1.65 0.0% | - | 1.64 0.0% |
| 3+ | - | - | - | - | 2.11 0.0% | - | 2.10 0.0% |
| 4+ | - | - | - | - | 3.97 0.0% | - | 3.95 0.0% |
| GG | - | - | - | - | 1.88 0.0% | - | 1.88 0.0% |
| NG | - | - | - | - | 1.80 0.0% | - | 1.78 0.0% |
| I2+ | - | - | - | - | 3.17 0.0% | - | 3.15 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Japan - J2 liga
Tabele Japan - J2 liga
J2 League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Omiya Ardija | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 2 | Montedio Yamagata | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 1 | 6 | 2 | 9 |
| 3 | Fujieda MYFC | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 4 | 4 | 3 | 9 |
| 4 | Albirex Niigata | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 9 |
| 5 | Shonan Bellmare | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 8 |
| 6 | Vegalta Sendai | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 7 |
| 7 | Yokohama FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 8 | Jubilo Iwata | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 9 | Kataller Toyama | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 6 |
| 10 | Tochigi City | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 6 |
| 11 | Vanraure Hachinohe | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 6 |
| 12 | Sagan Tosu | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 13 | Oita Trinita | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 4 |
| 14 | Blaublitz Akita | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 15 | Tokushima Vortis | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 16 | Ventforet Kofu | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 4 |
| 17 | Consadole Sapporo | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 3 |
| 18 | Iwaki | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 3 |
| 19 | Tegevajaro Miyazaki | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 20 | Imabari | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 12 | -9 | 3.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Montedio Yamagata | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 2 | Fujieda MYFC | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 3 | Albirex Niigata | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Vanraure Hachinohe | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 6 |
| 5 | Vegalta Sendai | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 6 | Yokohama FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 7 | Omiya Ardija | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 8 | Jubilo Iwata | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 9 | Tokushima Vortis | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 10 | Ventforet Kofu | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 11 | Kataller Toyama | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 3 |
| 12 | Tochigi City | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 3 |
| 13 | Oita Trinita | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 14 | Shonan Bellmare | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 15 | Sagan Tosu | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 16 | Iwaki | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 17 | Blaublitz Akita | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 18 | Consadole Sapporo | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 19 | Tegevajaro Miyazaki | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 20 | Imabari | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Omiya Ardija | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 5 | 6 |
| 2 | Shonan Bellmare | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 3 | Montedio Yamagata | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 |
| 4 | Kataller Toyama | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 5 | Fujieda MYFC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 6 | Albirex Niigata | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 7 | Vegalta Sendai | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 8 | Jubilo Iwata | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 9 | Tochigi City | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Yokohama FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 11 | Sagan Tosu | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 12 | Oita Trinita | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 13 | Blaublitz Akita | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 14 | Tegevajaro Miyazaki | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 15 | Consadole Sapporo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 16 | Tokushima Vortis | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 17 | Vanraure Hachinohe | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -5 | 5 | 0 |
| 18 | Ventforet Kofu | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 | 2.5 | 0 |
| 19 | Iwaki | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 0 |
| 20 | Imabari | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Fujieda MYFC Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Renofa Yamaguchi | A | 0-0 | I | U |
| 29.08.2026 | Kataller Toyama | A | 2-3 (1-3) | P | O |
| 26.08.2026 | Montedio Yamagata | A | 3-3 (3-2) | N | O |
| 22.08.2026 | Albirex Niigata | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Iwaki | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Vegalta Sendai | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 06.06.2026 | Ehime FC | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.05.2026 | Sagamihara | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.05.2026 | Iwaki | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Jubilo Iwata | A | 0-3 (0-1) | P | O |
Vanraure Gost
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Blaublitz Akita | H | 0-0 | I | U |
| 22.08.2026 | Vegalta Sendai | H | 0-0 | I | U |
| 15.08.2026 | Tochigi City | A | 0-0 | I | U |
| 08.08.2026 | Kataller Toyama | H | 0-0 | I | U |