Gangwon FC 0 - 1 Incheon United — rezultat
01.03.2022 07:30 • Juzna Koreja - K liga 1
Mečevi iz lige Juzna Koreja - K liga 1
Tabele Juzna Koreja - K liga 1
K League 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 31 | 20 | 5 | 6 | 58 | 26 | 32 | 2.7 | 65 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 31 | 14 | 5 | 12 | 48 | 44 | 4 | 3 | 47 |
| 3 | Gangwon FC | 31 | 11 | 13 | 7 | 38 | 28 | 10 | 2.1 | 46 |
| 4 | Jeju United FC | 31 | 12 | 10 | 9 | 36 | 31 | 5 | 2.2 | 46 |
| 5 | Jeonbuk Motors | 31 | 11 | 11 | 9 | 39 | 30 | 9 | 2.2 | 44 |
| 6 | Daejeon Citizen | 31 | 11 | 10 | 10 | 48 | 38 | 10 | 2.8 | 43 |
| 7 | Incheon United | 31 | 11 | 9 | 11 | 39 | 33 | 6 | 2.3 | 42 |
| 8 | FC Anyang | 31 | 10 | 11 | 10 | 39 | 47 | -8 | 2.8 | 41 |
| 9 | Pohang Steelers | 31 | 11 | 7 | 13 | 28 | 37 | -9 | 2.1 | 40 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 31 | 5 | 18 | 8 | 30 | 37 | -7 | 2.2 | 33 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 31 | 7 | 11 | 13 | 31 | 42 | -11 | 2.4 | 32 |
| 12 | Gwangju FC | 31 | 2 | 12 | 17 | 25 | 66 | -41 | 2.9 | 18 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 14 | 9 | 2 | 3 | 24 | 11 | 13 | 2.5 | 29 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 15 | 8 | 1 | 6 | 26 | 23 | 3 | 3.3 | 25 |
| 3 | Jeonbuk Motors | 15 | 7 | 3 | 5 | 23 | 17 | 6 | 2.7 | 24 |
| 4 | Gangwon FC | 16 | 5 | 8 | 3 | 19 | 13 | 6 | 2 | 23 |
| 5 | Incheon United | 16 | 6 | 4 | 6 | 20 | 16 | 4 | 2.2 | 22 |
| 6 | Jeju United FC | 17 | 5 | 7 | 5 | 18 | 18 | 0 | 2.1 | 22 |
| 7 | Daejeon Citizen | 16 | 5 | 6 | 5 | 21 | 20 | 1 | 2.6 | 21 |
| 8 | FC Anyang | 15 | 4 | 5 | 6 | 17 | 27 | -10 | 2.9 | 17 |
| 9 | Bucheon FC 1995 | 17 | 3 | 7 | 7 | 18 | 26 | -8 | 2.6 | 16 |
| 10 | Pohang Steelers | 13 | 4 | 3 | 6 | 6 | 11 | -5 | 1.3 | 15 |
| 11 | Gimcheon Sangmu FC | 15 | 1 | 10 | 4 | 14 | 21 | -7 | 2.3 | 13 |
| 12 | Gwangju FC | 17 | 2 | 5 | 10 | 16 | 34 | -18 | 2.9 | 11 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 17 | 11 | 3 | 3 | 34 | 15 | 19 | 2.9 | 36 |
| 2 | Pohang Steelers | 18 | 7 | 4 | 7 | 22 | 26 | -4 | 2.7 | 25 |
| 3 | Jeju United FC | 14 | 7 | 3 | 4 | 18 | 13 | 5 | 2.2 | 24 |
| 4 | FC Anyang | 16 | 6 | 6 | 4 | 22 | 20 | 2 | 2.6 | 24 |
| 5 | Gangwon FC | 15 | 6 | 5 | 4 | 19 | 15 | 4 | 2.3 | 23 |
| 6 | Daejeon Citizen | 15 | 6 | 4 | 5 | 27 | 18 | 9 | 3 | 22 |
| 7 | Ulsan Hyundai FC | 16 | 6 | 4 | 6 | 22 | 21 | 1 | 2.7 | 22 |
| 8 | Jeonbuk Motors | 16 | 4 | 8 | 4 | 16 | 13 | 3 | 1.8 | 20 |
| 9 | Incheon United | 15 | 5 | 5 | 5 | 19 | 17 | 2 | 2.4 | 20 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 16 | 4 | 8 | 4 | 16 | 16 | 0 | 2 | 20 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 14 | 4 | 4 | 6 | 13 | 16 | -3 | 2.1 | 16 |
| 12 | Gwangju FC | 14 | 0 | 7 | 7 | 9 | 32 | -23 | 2.9 | 7 |
Forma i statistika timova
Gangwon FC Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2022 | Jeju United FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.02.2022 | Seongnam FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 12.12.2021 | Daejeon Citizen | H | 4-1 (3-1) | P | O |
| 08.12.2021 | Daejeon Citizen | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.12.2021 | Seongnam FC | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 28.11.2021 | FC Seoul | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.11.2021 | Incheon United | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.11.2021 | Pohang Steelers | A | 4-0 (0-0) | I | O |
| 31.10.2021 | Gwangju FC | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 27.10.2021 | Daegu FC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Incheon United Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2022 | FC Seoul | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 19.02.2022 | Suwon Bluewings | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.12.2021 | Gwangju FC | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 28.11.2021 | Pohang Steelers | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.11.2021 | Gangwon FC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.11.2021 | Seongnam FC | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 30.10.2021 | FC Seoul | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 24.10.2021 | Pohang Steelers | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 06.10.2021 | Gangwon FC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 02.10.2021 | Suwon Bluewings | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2021 | K League 1 | Gangwon FC | 1-1 (0-0) | Incheon United | N | U |
| 06.10.2021 | K League 1 | Incheon United | 0-1 (0-1) | Gangwon FC | P | U |
| 02.05.2021 | K League 1 | Incheon United | 1-0 (0-0) | Gangwon FC | I | U |
| 21.03.2021 | K League 1 | Gangwon FC | 2-0 (1-0) | Incheon United | P | U |
| 16.10.2020 | K League 1 | Gangwon FC | 3-1 (2-0) | Incheon United | P | O |
| 06.09.2020 | K League 1 | Gangwon FC | 2-3 (0-0) | Incheon United | I | O |
| 05.06.2020 | K League 1 | Incheon United | 1-2 (1-1) | Gangwon FC | P | O |
| 29.09.2019 | K League 1 | Gangwon FC | 2-2 (2-0) | Incheon United | N | O |
| 30.06.2019 | K League 1 | Incheon United | 1-2 (1-0) | Gangwon FC | P | O |
| 05.05.2019 | K League 1 | Gangwon FC | 1-0 (1-0) | Incheon United | P | U |
| 10.11.2018 | K League 1 | Gangwon FC | 2-3 (1-2) | Incheon United | I | O |
| 19.08.2018 | K League 1 | Gangwon FC | 7-0 (3-0) | Incheon United | P | O |
| 11.07.2018 | K League 1 | Incheon United | 3-3 (2-0) | Gangwon FC | N | O |
| 03.03.2018 | K League 1 | Gangwon FC | 2-1 (1-0) | Incheon United | P | O |