Real Santander 1 - 3 Envigado — rezultat
31.03.2026 20:00 • Kolumbija - Primera B
Mečevi iz lige Kolumbija - Primera B
Tabele Kolumbija - Primera B
Primera B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Cartagena | 29 | 14 | 8 | 7 | 48 | 33 | 15 | 2.8 | 50 |
| 2 | Internacional Palmira | 26 | 14 | 8 | 4 | 36 | 23 | 13 | 2.3 | 50 |
| 3 | Quindio | 26 | 14 | 7 | 5 | 29 | 16 | 13 | 1.7 | 49 |
| 4 | Envigado | 27 | 14 | 6 | 7 | 37 | 24 | 13 | 2.3 | 48 |
| 5 | Union Magdalena | 25 | 12 | 6 | 7 | 35 | 23 | 12 | 2.3 | 42 |
| 6 | Tigres FC | 26 | 9 | 7 | 10 | 25 | 24 | 1 | 1.9 | 34 |
| 7 | Bogota FC | 27 | 8 | 9 | 10 | 23 | 28 | -5 | 1.9 | 33 |
| 8 | Ind. Yumbo | 20 | 7 | 8 | 5 | 19 | 16 | 3 | 1.8 | 29 |
| 9 | Barranquilla | 25 | 7 | 7 | 11 | 30 | 32 | -2 | 2.5 | 28 |
| 10 | Orsomarso | 19 | 6 | 7 | 6 | 17 | 18 | -1 | 1.8 | 25 |
| 11 | Patriotas | 20 | 6 | 7 | 7 | 22 | 25 | -3 | 2.4 | 25 |
| 12 | Real Soacha | 21 | 4 | 9 | 8 | 23 | 26 | -3 | 2.3 | 21 |
| 13 | Leones FC | 21 | 4 | 6 | 11 | 13 | 33 | -20 | 2.2 | 18 |
| 14 | Popayan | 19 | 3 | 8 | 8 | 18 | 25 | -7 | 2.3 | 17 |
| 15 | Real Santander | 21 | 3 | 7 | 11 | 20 | 35 | -15 | 2.6 | 16 |
| 16 | Depor FC | 20 | 2 | 8 | 10 | 18 | 32 | -14 | 2.5 | 14 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Cartagena | 16 | 10 | 1 | 5 | 33 | 22 | 11 | 3.4 | 31 |
| 2 | Internacional Palmira | 12 | 7 | 4 | 1 | 15 | 8 | 7 | 1.9 | 25 |
| 3 | Envigado | 12 | 6 | 4 | 2 | 13 | 6 | 7 | 1.6 | 22 |
| 4 | Union Magdalena | 13 | 6 | 4 | 3 | 17 | 11 | 6 | 2.2 | 22 |
| 5 | Quindio | 13 | 6 | 4 | 3 | 14 | 9 | 5 | 1.8 | 22 |
| 6 | Patriotas | 10 | 6 | 3 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 21 |
| 7 | Tigres FC | 14 | 6 | 2 | 6 | 14 | 13 | 1 | 1.9 | 20 |
| 8 | Barranquilla | 12 | 4 | 4 | 4 | 16 | 15 | 1 | 2.6 | 16 |
| 9 | Real Soacha | 10 | 4 | 3 | 3 | 16 | 13 | 3 | 2.9 | 15 |
| 10 | Ind. Yumbo | 10 | 3 | 6 | 1 | 10 | 9 | 1 | 1.9 | 15 |
| 11 | Bogota FC | 13 | 4 | 3 | 6 | 12 | 14 | -2 | 2 | 15 |
| 12 | Orsomarso | 9 | 4 | 2 | 3 | 8 | 4 | 4 | 1.3 | 14 |
| 13 | Real Santander | 12 | 3 | 5 | 4 | 16 | 17 | -1 | 2.8 | 14 |
| 14 | Popayan | 9 | 1 | 5 | 3 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 8 |
| 15 | Depor FC | 11 | 1 | 5 | 5 | 9 | 16 | -7 | 2.3 | 8 |
| 16 | Leones FC | 10 | 1 | 4 | 5 | 7 | 19 | -12 | 2.6 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Quindio | 13 | 8 | 3 | 2 | 15 | 7 | 8 | 1.7 | 27 |
| 2 | Envigado | 15 | 8 | 2 | 5 | 24 | 18 | 6 | 2.8 | 26 |
| 3 | Internacional Palmira | 14 | 7 | 4 | 3 | 21 | 15 | 6 | 2.6 | 25 |
| 4 | Union Magdalena | 12 | 6 | 2 | 4 | 18 | 12 | 6 | 2.5 | 20 |
| 5 | Real Cartagena | 13 | 4 | 7 | 2 | 15 | 11 | 4 | 2 | 19 |
| 6 | Bogota FC | 14 | 4 | 6 | 4 | 11 | 14 | -3 | 1.8 | 18 |
| 7 | Ind. Yumbo | 10 | 4 | 2 | 4 | 9 | 7 | 2 | 1.6 | 14 |
| 8 | Tigres FC | 12 | 3 | 5 | 4 | 11 | 11 | 0 | 1.8 | 14 |
| 9 | Barranquilla | 13 | 3 | 3 | 7 | 14 | 17 | -3 | 2.4 | 12 |
| 10 | Orsomarso | 10 | 2 | 5 | 3 | 9 | 14 | -5 | 2.3 | 11 |
| 11 | Leones FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 6 | 14 | -8 | 1.8 | 11 |
| 12 | Popayan | 10 | 2 | 3 | 5 | 11 | 15 | -4 | 2.6 | 9 |
| 13 | Real Soacha | 11 | 0 | 6 | 5 | 7 | 13 | -6 | 1.8 | 6 |
| 14 | Depor FC | 9 | 1 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 2.8 | 6 |
| 15 | Patriotas | 10 | 0 | 4 | 6 | 8 | 19 | -11 | 2.7 | 4 |
| 16 | Real Santander | 9 | 0 | 2 | 7 | 4 | 18 | -14 | 2.4 | 2 |
Forma i statistika timova
Real Santander Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2026 | Union Magdalena | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 21.03.2026 | Tigres FC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.03.2026 | Orsomarso | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 10.03.2026 | Popayan | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.03.2026 | Quindio | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Internacional Palmira | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 24.02.2026 | Ind. Yumbo | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.02.2026 | Real Soacha | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 03.02.2026 | Depor FC | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 30.01.2026 | Patriotas | A | 2-0 (2-0) | I | U |
Envigado Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2026 | Bogota FC | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 16.03.2026 | Real Cartagena | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 11.03.2026 | Leones FC | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 05.03.2026 | Popayan | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 01.03.2026 | Orsomarso | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 24.02.2026 | Quindio | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 14.02.2026 | Internacional Palmira | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 09.02.2026 | Tigres FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.02.2026 | Union Magdalena | A | 0-0 | I | U |
| 31.01.2026 | Ind. Yumbo | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 89.9% | 91.6% | 91.8% | 91.7% | 91.8% |
| 1 | 4.18 14.2% | 4.18 14.2% | 3.95 3.7% | 4.10 15.5% | 4.07 17.0% | 3.85 8.5% | 4.10 17.1% |
| X | 3.18 4.6% | 3.18 4.6% | 3.20 3.2% | 3.25 6.6% | 3.30 6.1% | 3.10 3.3% | 3.25 6.6% |
| 2 | 1.83 9.0% | 1.83 9.0% | 1.83 1.1% | 1.85 10.6% | 1.85 11.1% | 1.97 6.2% | 1.86 11.4% |
| 0-2 | 1.63 3.8% | 1.63 3.8% | 1.60 8.1% | 1.62 3.8% | 1.63 4.5% | 1.60 1.9% | 1.62 3.8% |
| 3+ | 2.14 4.9% | 2.14 4.9% | 2.10 10.6% | 2.17 4.4% | 2.14 5.7% | 2.20 2.2% | 2.15 5.7% |
| 4+ | 3.75 6.3% | 3.75 6.3% | 4.00 15.8% | 3.80 11.6% | 4.06 9.0% | 4.15 2.4% | 4.10 7.9% |
| GG | 1.95 0.0% | 1.95 0.0% | 1.95 9.3% | 1.97 1.5% | 1.99 1.5% | 1.95 0.0% | 2.02 0.5% |
| NG | 1.75 0.6% | 1.75 0.6% | 1.68 8.4% | 1.74 0.6% | 1.70 1.2% | 1.73 0.0% | 1.69 0.6% |
| I2+ | 3.08 3.1% | 3.08 3.1% | 3.15 10.0% | 3.00 6.3% | 3.21 5.3% | 3.30 1.5% | 3.25 4.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice