Uporedi kvote: Ajka - BVSC
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,5 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.1% | 89.1% | 90.3% | 92.0% | 91.9% | 89.9% | 90.0% |
| 1 | 2.33 0.0% | 2.33 0.0% | 2.30 0.0% | 2.42 0.0% | 2.32 0.0% | 2.35 0.0% | 2.28 0.0% |
| X | 3.08 0.0% | 3.08 0.0% | 3.00 0.0% | 3.10 0.0% | 3.05 0.0% | 3.10 0.0% | 3.00 0.0% |
| 2 | 2.71 0.0% | 2.71 0.0% | 2.95 0.0% | 2.85 0.0% | 3.04 0.0% | 2.75 0.0% | 2.95 0.0% |
| 0-2 | 1.63 0.0% | 1.63 0.0% | 1.63 0.0% | 1.61 0.0% | 1.64 0.0% | 1.63 0.0% | 1.64 0.0% |
| 3+ | 2.10 0.0% | 2.10 0.0% | 2.10 0.0% | 2.15 0.0% | 2.11 0.0% | 2.15 0.0% | 2.10 0.0% |
| 4+ | 3.86 0.0% | 3.86 0.0% | 3.90 0.0% | 3.65 0.0% | - | 4.00 0.0% | 3.95 0.0% |
| GG | 1.82 0.0% | 1.82 0.0% | 1.85 0.0% | 1.88 0.0% | 1.88 0.0% | 1.90 0.0% | 1.88 0.0% |
| NG | 1.85 0.0% | 1.85 0.0% | 1.75 0.0% | 1.82 0.0% | 1.79 0.0% | 1.77 0.0% | 1.78 0.0% |
| I2+ | 2.90 0.0% | 2.90 0.0% | 3.15 0.0% | 3.00 0.0% | 3.17 0.0% | 3.20 0.0% | 3.15 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Ajka
BVSC
H2H serije
Mečevi iz lige Madarska - NB II
Tabele Madarska - NB II
NB II
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Soroksar | 9 | 6 | 2 | 1 | 25 | 12 | 13 | 4.1 | 20 |
| 2 | Kecskemeti TE | 9 | 6 | 2 | 1 | 17 | 9 | 8 | 2.9 | 20 |
| 3 | Tiszakecske FC | 9 | 5 | 4 | 0 | 21 | 13 | 8 | 3.8 | 19 |
| 4 | Kazincbarcikai | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | 11 | 5 | 3 | 16 |
| 5 | Gyirmot SE | 9 | 5 | 1 | 3 | 14 | 14 | 0 | 3.1 | 16 |
| 6 | Ajka | 9 | 4 | 3 | 2 | 13 | 11 | 2 | 2.7 | 15 |
| 7 | Mezokovesd-zsory | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 10 | 3 | 2.6 | 14 |
| 8 | Fehervar FC | 9 | 4 | 0 | 5 | 14 | 11 | 3 | 2.8 | 12 |
| 9 | Karcag SE | 9 | 2 | 5 | 2 | 13 | 14 | -1 | 3 | 11 |
| 10 | Szentlorinc SE | 9 | 3 | 2 | 4 | 9 | 13 | -4 | 2.4 | 11 |
| 11 | Diosgyori VTK | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 16 | -5 | 3 | 11 |
| 12 | Nagykanizsai ULE | 9 | 3 | 0 | 6 | 7 | 11 | -4 | 2 | 9 |
| 13 | BVSC | 8 | 2 | 1 | 5 | 9 | 11 | -2 | 2.5 | 7 |
| 14 | Szeged 2011 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | 9 | -2 | 2 | 7 |
| 15 | Csakvar | 9 | 1 | 1 | 7 | 9 | 21 | -12 | 3.3 | 4 |
| 16 | Kozarmisleny FC | 9 | 1 | 1 | 7 | 6 | 18 | -12 | 2.7 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Soroksar | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 5 | 12 | 4.4 | 13 |
| 2 | Tiszakecske FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 5 | 7 | 3.4 | 13 |
| 3 | Gyirmot SE | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 13 |
| 4 | Fehervar FC | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 3 | 8 | 2.8 | 12 |
| 5 | Mezokovesd-zsory | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 11 |
| 6 | Kazincbarcikai | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 10 |
| 7 | Kecskemeti TE | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 8 | Ajka | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 10 |
| 9 | Szentlorinc SE | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 10 |
| 10 | Karcag SE | 4 | 1 | 3 | 0 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 11 | Diosgyori VTK | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 12 | BVSC | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 13 | Csakvar | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 14 | Kozarmisleny FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 15 | Nagykanizsai ULE | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 3 |
| 16 | Szeged 2011 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kecskemeti TE | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 2 | Soroksar | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 7 |
| 3 | Tiszakecske FC | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 4 | Kazincbarcikai | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 5 | Szeged 2011 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 6 | Nagykanizsai ULE | 5 | 2 | 0 | 3 | 3 | 5 | -2 | 1.6 | 6 |
| 7 | Diosgyori VTK | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 6 |
| 8 | Ajka | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 9 | Karcag SE | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 10 | BVSC | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Gyirmot SE | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 3 |
| 12 | Mezokovesd-zsory | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 13 | Szentlorinc SE | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 | 1 |
| 14 | Kozarmisleny FC | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 14 | -11 | 2.8 | 1 |
| 15 | Fehervar FC | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 0 |
| 16 | Csakvar | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 13 | -10 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Ajka Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Mezokovesd-zsory | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 10.10.2026 | Tiszakecske FC | A | 4-3 (3-1) | I | O |
| 19.09.2026 | Csakvar | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 12.09.2026 | BVSC | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 05.09.2026 | Soroksar | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 30.08.2026 | Szentlorinc SE | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 22.08.2026 | Nagykanizsai ULE | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 15.08.2026 | Diosgyori VTK | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 08.08.2026 | Karcag SE | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.07.2026 | Kecskemeti TE | H | 3-1 (1-0) | P | O |
BVSC Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | Soroksar | H | 5-2 (1-0) | P | O |
| 20.09.2026 | Szentlorinc SE | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 12.09.2026 | Ajka | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 05.09.2026 | Nagykanizsai ULE | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 29.08.2026 | Diosgyori VTK | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 22.08.2026 | Karcag SE | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Mezokovesd-zsory | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Kecskemeti TE | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 01.08.2026 | Szeged 2011 | A | - | I | U |
| 25.07.2026 | Kazincbarcikai | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | Magyar Kupa | Ajka | 2-2 (1-0) | BVSC | N | O |
| 01.02.2026 | NB II | Ajka | 0-2 (0-1) | BVSC | I | U |
| 27.07.2025 | NB II | BVSC | 4-0 (2-0) | Ajka | I | O |
| 18.05.2025 | NB II | BVSC | 0-0 (0-0) | Ajka | N | U |
| 24.11.2024 | NB II | Ajka | 0-1 (0-0) | BVSC | I | U |
| 07.04.2024 | NB II | BVSC | 0-2 (0-1) | Ajka | P | U |
| 01.10.2023 | NB II | Ajka | 0-1 (0-1) | BVSC | I | U |