FC Ingolstadt 04 3 - 5 Erzgebirge Aue — rezultat
03.05.2026 17:30 • Nemacka - 3. Liga
Mečevi iz lige Nemacka - 3. Liga
Tabele Nemacka - 3. Liga
3. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 9 |
| 2 | Hansa Rostock | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 7 | 3 | 5.7 | 7 |
| 3 | Hoffenheim II | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 4.3 | 6 |
| 4 | FC Viktoria Koln | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 7 | 2 | 5.3 | 6 |
| 5 | SV Meppen | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 6 | FC Saarbrucken | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 4.7 | 6 |
| 7 | FC Ingolstadt 04 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 5 |
| 8 | Wurzburger Kickers | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 10 | Alemannia Aachen | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 11 | Fortuna Koln | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | Preussen Munster | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 13 | Rot-Weiss Essen | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 4 |
| 14 | Havelse | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 15 | Fortuna Dusseldorf | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 17 | Stuttgart II | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 19 | SV Wehen | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 1 |
| 20 | Verl | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | -6 | 4.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 | 6 |
| 2 | Wurzburger Kickers | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 3 | Hoffenheim II | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 3 |
| 4 | SV Meppen | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | FC Saarbrucken | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 6 | 1 | 6.5 | 3 |
| 6 | Waldhof Mannheim | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Rot-Weiss Essen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | FC Viktoria Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 | 3 |
| 9 | Alemannia Aachen | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Havelse | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 5 | 3 |
| 11 | Fortuna Dusseldorf | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 12 | SG Sonnenhof Grossaspach | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 13 | Hansa Rostock | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 14 | FC Ingolstadt 04 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 15 | Fortuna Koln | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 16 | Preussen Munster | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 17 | SV Wehen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 18 | SSV Jahn Regensburg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 19 | Stuttgart II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 20 | Verl | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hansa Rostock | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 6 |
| 2 | FC Ingolstadt 04 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 3 | MSV Duisburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 4 | Hoffenheim II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | FC Viktoria Koln | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 6 | FC Saarbrucken | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | SV Meppen | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 8 | Fortuna Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Stuttgart II | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Preussen Munster | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 11 | SSV Jahn Regensburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 7 | -1 | 6.5 | 3 |
| 12 | Alemannia Aachen | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | Waldhof Mannheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 1 |
| 14 | Wurzburger Kickers | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 15 | Rot-Weiss Essen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 16 | Havelse | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 17 | Fortuna Dusseldorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 19 | Verl | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 20 | SV Wehen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
FC Ingolstadt 04 Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Hoffenheim II | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 18.04.2026 | VfL Osnabruck | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Rot-Weiss Essen | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 08.04.2026 | FC Viktoria Koln | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 05.04.2026 | FC Saarbrucken | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.03.2026 | Alemannia Aachen | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 15.03.2026 | SSV Ulm 1846 | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 08.03.2026 | Verl | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 04.03.2026 | MSV Duisburg | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.02.2026 | SV Wehen | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Erzgebirge Aue Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | SV Wehen | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 19.04.2026 | Stuttgart II | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 12.04.2026 | Verl | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 07.04.2026 | SSV Jahn Regensburg | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 04.04.2026 | Hoffenheim II | H | 3-5 (1-4) | I | O |
| 21.03.2026 | Waldhof Mannheim | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Rot-Weiss Essen | A | 4-2 (3-1) | I | O |
| 07.03.2026 | Alemannia Aachen | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 03.03.2026 | TSV 1860 Munchen | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 28.02.2026 | VfL Osnabruck | H | 1-3 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | 3. Liga | Erzgebirge Aue | 2-2 (0-1) | FC Ingolstadt 04 | N | O |
| 04.05.2025 | 3. Liga | Erzgebirge Aue | 1-0 (1-0) | FC Ingolstadt 04 | I | U |
| 07.12.2024 | 3. Liga | FC Ingolstadt 04 | 1-0 (0-0) | Erzgebirge Aue | P | U |
| 19.12.2023 | 3. Liga | FC Ingolstadt 04 | 1-1 (1-0) | Erzgebirge Aue | N | U |
| 06.08.2023 | 3. Liga | Erzgebirge Aue | 1-0 (0-0) | FC Ingolstadt 04 | I | U |
| 20.05.2023 | 3. Liga | Erzgebirge Aue | 0-3 (0-3) | FC Ingolstadt 04 | P | O |
| 16.01.2023 | 3. Liga | FC Ingolstadt 04 | 1-2 (1-1) | Erzgebirge Aue | I | O |
| 01.04.2022 | 2. Bundesliga | FC Ingolstadt 04 | 3-2 (2-0) | Erzgebirge Aue | P | O |
| 22.10.2021 | 2. Bundesliga | Erzgebirge Aue | 1-0 (0-0) | FC Ingolstadt 04 | I | U |
| 09.08.2021 | DFB Pokal | FC Ingolstadt 04 | 2-1 (1-0) | Erzgebirge Aue | P | O |
| 10.02.2019 | 2. Bundesliga | Erzgebirge Aue | 0-3 (0-1) | FC Ingolstadt 04 | P | O |
| 31.08.2018 | 2. Bundesliga | FC Ingolstadt 04 | 3-2 (1-1) | Erzgebirge Aue | P | O |
| 11.02.2018 | 2. Bundesliga | Erzgebirge Aue | 0-0 (0-0) | FC Ingolstadt 04 | N | U |
| 09.09.2017 | 2. Bundesliga | FC Ingolstadt 04 | 1-2 (0-1) | Erzgebirge Aue | I | O |
| 21.08.2016 | DFB Pokal | Erzgebirge Aue | 0-0 (0-0) | FC Ingolstadt 04 | N | U |
| 06.03.2015 | 2. Bundesliga | Erzgebirge Aue | 0-3 (0-0) | FC Ingolstadt 04 | P | O |
| 23.09.2014 | 2. Bundesliga | FC Ingolstadt 04 | 1-1 (1-1) | Erzgebirge Aue | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 93.0% | 92.2% | 93.3% | 92.7% | 93.5% |
| 1 | 1.64 9.4% | 1.64 9.4% | 1.58 16.0% | 1.68 8.2% | 1.69 9.1% | 1.63 11.9% | 1.62 12.0% |
| X | 3.98 6.4% | 3.98 6.4% | 4.40 12.8% | 3.90 8.3% | 4.18 6.1% | 4.25 6.3% | 4.30 13.2% |
| 2 | 4.20 17.3% | 4.20 17.3% | 4.65 34.8% | 4.30 22.9% | 4.15 15.9% | 4.35 26.1% | 4.55 37.9% |
| 0-2 | 2.59 8.8% | 2.59 8.8% | 2.85 11.8% | 2.62 9.2% | 2.75 7.4% | 2.65 9.5% | 2.85 14.0% |
| 3+ | 1.39 4.8% | 1.39 4.8% | 1.37 5.5% | 1.43 5.3% | 1.55 1.3% | 1.42 5.3% | 1.38 4.8% |
| 4+ | 2.03 7.3% | 2.03 7.3% | 1.98 10.0% | 2.07 8.0% | 2.06 6.8% | 2.10 6.7% | 2.00 8.3% |
| GG | 1.44 1.4% | 1.44 1.4% | 1.45 0.0% | 1.46 0.7% | 1.44 0.7% | 1.45 0.0% | 1.45 1.4% |
| NG | 2.56 2.4% | 2.56 2.4% | 2.55 1.9% | 2.52 0.8% | 2.61 0.8% | 2.55 0.0% | 2.60 2.0% |
| I2+ | 2.07 4.6% | 2.07 4.6% | 2.05 6.8% | 2.05 6.8% | 2.09 4.6% | 2.10 6.7% | 2.05 6.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice