FC Ingolstadt 04 5 - 1 Waldhof Mannheim — rezultat
16.05.2026 11:30 • Nemacka - 3. Liga
Mečevi iz lige Nemacka - 3. Liga
Tabele Nemacka - 3. Liga
3. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 9 |
| 2 | Hansa Rostock | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 7 | 3 | 5.7 | 7 |
| 3 | Hoffenheim II | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 4.3 | 6 |
| 4 | FC Viktoria Koln | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 7 | 2 | 5.3 | 6 |
| 5 | SV Meppen | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 6 | FC Saarbrucken | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 4.7 | 6 |
| 7 | FC Ingolstadt 04 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 5 |
| 8 | Wurzburger Kickers | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 10 | Alemannia Aachen | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 11 | Fortuna Koln | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | Preussen Munster | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 13 | Rot-Weiss Essen | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 4 |
| 14 | Havelse | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 15 | Fortuna Dusseldorf | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 17 | Stuttgart II | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 19 | SV Wehen | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 1 |
| 20 | Verl | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | -6 | 4.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 | 6 |
| 2 | Wurzburger Kickers | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 3 | Hoffenheim II | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 3 |
| 4 | SV Meppen | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | FC Saarbrucken | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 6 | 1 | 6.5 | 3 |
| 6 | Waldhof Mannheim | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Rot-Weiss Essen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | FC Viktoria Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 | 3 |
| 9 | Alemannia Aachen | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Havelse | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 5 | 3 |
| 11 | Fortuna Dusseldorf | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 12 | SG Sonnenhof Grossaspach | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 13 | Hansa Rostock | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 14 | FC Ingolstadt 04 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 15 | Fortuna Koln | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 16 | Preussen Munster | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 17 | SV Wehen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 18 | SSV Jahn Regensburg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 19 | Stuttgart II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 20 | Verl | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hansa Rostock | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 6 |
| 2 | FC Ingolstadt 04 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 3 | MSV Duisburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 4 | Hoffenheim II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | FC Viktoria Koln | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 6 | FC Saarbrucken | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | SV Meppen | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 8 | Fortuna Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Stuttgart II | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Preussen Munster | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 11 | SSV Jahn Regensburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 7 | -1 | 6.5 | 3 |
| 12 | Alemannia Aachen | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | Waldhof Mannheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 1 |
| 14 | Wurzburger Kickers | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 15 | Rot-Weiss Essen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 16 | Havelse | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 17 | Fortuna Dusseldorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 19 | Verl | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 20 | SV Wehen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
FC Ingolstadt 04 Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | TSV 1860 Munchen | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 03.05.2026 | Erzgebirge Aue | H | 3-5 (3-1) | I | O |
| 25.04.2026 | Hoffenheim II | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 18.04.2026 | VfL Osnabruck | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Rot-Weiss Essen | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 08.04.2026 | FC Viktoria Koln | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 05.04.2026 | FC Saarbrucken | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.03.2026 | Alemannia Aachen | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 15.03.2026 | SSV Ulm 1846 | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 08.03.2026 | Verl | H | 1-2 (0-2) | I | O |
Waldhof Mannheim Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | SSV Jahn Regensburg | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.05.2026 | FC Saarbrucken | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 25.04.2026 | FC Schweinfurt 05 | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 19.04.2026 | SV Wehen | A | 3-3 (3-0) | N | O |
| 11.04.2026 | MSV Duisburg | H | 1-4 (0-2) | I | O |
| 07.04.2026 | Hoffenheim II | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 04.04.2026 | TSV 1860 Munchen | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.03.2026 | Erzgebirge Aue | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 14.03.2026 | VfL Osnabruck | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 08.03.2026 | Havelse | H | 3-1 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | 3. Liga | Waldhof Mannheim | 2-2 (0-1) | FC Ingolstadt 04 | N | O |
| 19.01.2025 | 3. Liga | Waldhof Mannheim | 0-0 (0-0) | FC Ingolstadt 04 | N | U |
| 04.08.2024 | 3. Liga | FC Ingolstadt 04 | 2-1 (1-0) | Waldhof Mannheim | P | O |
| 05.05.2024 | 3. Liga | FC Ingolstadt 04 | 1-1 (0-0) | Waldhof Mannheim | N | U |
| 02.12.2023 | 3. Liga | Waldhof Mannheim | 1-1 (1-0) | FC Ingolstadt 04 | N | U |
| 15.03.2023 | 3. Liga | Waldhof Mannheim | 3-2 (1-0) | FC Ingolstadt 04 | I | O |
| 10.09.2022 | 3. Liga | FC Ingolstadt 04 | 1-0 (0-0) | Waldhof Mannheim | P | U |
| 20.03.2021 | 3. Liga | FC Ingolstadt 04 | 1-0 (1-0) | Waldhof Mannheim | P | U |
| 14.11.2020 | 3. Liga | Waldhof Mannheim | 4-1 (2-0) | FC Ingolstadt 04 | I | O |
| 24.06.2020 | 3. Liga | FC Ingolstadt 04 | 2-0 (1-0) | Waldhof Mannheim | P | U |
| 23.11.2019 | 3. Liga | Waldhof Mannheim | 0-0 (0-0) | FC Ingolstadt 04 | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 93.4% | 92.5% | 92.5% | 93.4% | 92.5% | 93.6% |
| 1 | 2.00 9.9% | 1.96 11.7% | 1.88 8.3% | 1.95 12.2% | 1.96 5.3% | 1.93 5.9% | 1.88 12.6% |
| X | 4.08 10.3% | 4.03 8.9% | 4.15 6.4% | 3.70 7.2% | 4.11 4.3% | 4.00 9.6% | 4.20 13.5% |
| 2 | 3.24 14.9% | 3.20 13.5% | 3.25 10.2% | 3.35 24.1% | 3.15 5.4% | 3.20 1.6% | 3.35 26.4% |
| 0-2 | 3.30 22.2% | 3.25 20.4% | 3.25 12.1% | 2.95 7.3% | 3.16 8.2% | 3.05 15.1% | 3.25 20.4% |
| 3+ | 1.33 5.0% | 1.31 6.4% | 1.30 4.4% | 1.35 3.6% | 1.32 2.9% | 1.33 6.3% | 1.30 6.5% |
| 4+ | 1.97 1.0% | 1.97 1.0% | 1.80 7.7% | 1.85 5.1% | 1.85 5.6% | 1.85 11.9% | 1.81 11.3% |
| GG | 1.38 1.5% | 1.36 0.0% | 1.31 3.0% | 1.35 1.5% | 1.33 2.2% | 1.29 6.5% | 1.32 3.6% |
| NG | 3.04 3.4% | 2.99 1.7% | 3.15 8.6% | 2.95 3.5% | 3.08 5.1% | 3.25 16.1% | 3.15 12.5% |
| I2+ | 2.01 0.5% | 2.01 0.5% | 1.85 9.8% | 1.90 3.6% | 1.87 7.9% | 1.90 9.5% | 1.85 11.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice