Stuttgart II 1 - 1 SSV Ulm 1846 — rezultat
08.04.2026 17:00 • Nemacka - 3. Liga
Mečevi iz lige Nemacka - 3. Liga
Tabele Nemacka - 3. Liga
3. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 9 |
| 2 | Hoffenheim II | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 4.3 | 6 |
| 3 | FC Saarbrucken | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 4 | SV Meppen | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 5 |
| 6 | Preussen Munster | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 7 | Hansa Rostock | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 5 | 1 | 5.5 | 4 |
| 8 | Wurzburger Kickers | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 10 | Alemannia Aachen | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 11 | Fortuna Koln | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | Rot-Weiss Essen | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 4 |
| 13 | FC Viktoria Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 3 |
| 14 | Fortuna Dusseldorf | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 15 | SSV Jahn Regensburg | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 16 | Stuttgart II | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 17 | SG Sonnenhof Grossaspach | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 18 | SV Wehen | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 1 |
| 19 | Havelse | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 20 | Verl | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | -6 | 4.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 | 6 |
| 2 | Wurzburger Kickers | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 3 | Hoffenheim II | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 3 |
| 4 | FC Saarbrucken | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 7 | 3 |
| 5 | SV Meppen | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | Waldhof Mannheim | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Rot-Weiss Essen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | Alemannia Aachen | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 9 | Fortuna Dusseldorf | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 10 | SG Sonnenhof Grossaspach | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 11 | FC Ingolstadt 04 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | Preussen Munster | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | Hansa Rostock | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 14 | Fortuna Koln | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 15 | SV Wehen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 17 | Havelse | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 18 | Stuttgart II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 19 | FC Viktoria Koln | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 7 | 0 |
| 20 | Verl | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Ingolstadt 04 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 2 | MSV Duisburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 3 | Hoffenheim II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 4 | Preussen Munster | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 5 | FC Viktoria Koln | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 6 | FC Saarbrucken | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | Hansa Rostock | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 8 | SV Meppen | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 9 | Fortuna Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 10 | Stuttgart II | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 11 | SSV Jahn Regensburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 7 | -1 | 6.5 | 3 |
| 12 | Waldhof Mannheim | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 13 | Alemannia Aachen | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 14 | Wurzburger Kickers | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 15 | Rot-Weiss Essen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 16 | Fortuna Dusseldorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Havelse | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 19 | Verl | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 20 | SV Wehen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Stuttgart II Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2026 | SSV Jahn Regensburg | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 21.03.2026 | FC Schweinfurt 05 | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 15.03.2026 | Hoffenheim II | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.03.2026 | SV Wehen | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 03.03.2026 | Energie Cottbus | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 28.02.2026 | FC Viktoria Koln | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 20.02.2026 | Waldhof Mannheim | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 14.02.2026 | FC Saarbrucken | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 07.02.2026 | TSV 1860 Munchen | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 01.02.2026 | Verl | A | 4-0 (0-0) | I | O |
SSV Ulm 1846 Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2026 | Verl | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 21.03.2026 | Energie Cottbus | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.03.2026 | FC Ingolstadt 04 | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 07.03.2026 | FC Schweinfurt 05 | A | 3-2 (0-0) | I | O |
| 03.03.2026 | Hoffenheim II | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 28.02.2026 | SSV Jahn Regensburg | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.02.2026 | FC Saarbrucken | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.02.2026 | Alemannia Aachen | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 06.02.2026 | Waldhof Mannheim | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 01.02.2026 | MSV Duisburg | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2025 | 3. Liga | SSV Ulm 1846 | 1-3 (1-1) | Stuttgart II | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 92.5% | 92.6% | 93.3% | 92.7% | 93.4% |
| 1 | 1.87 2.2% | 1.87 2.2% | 1.88 6.0% | 1.92 2.1% | 1.89 10.0% | 1.92 4.0% | 1.89 2.7% |
| X | 3.65 2.9% | 3.65 2.9% | 3.85 2.7% | 3.60 5.3% | 3.89 4.6% | 4.00 0.0% | 3.90 4.0% |
| 2 | 3.44 1.1% | 3.44 1.1% | 3.45 7.8% | 3.55 1.4% | 3.50 14.0% | 3.25 6.6% | 3.50 4.5% |
| 0-2 | 2.30 3.4% | 2.30 3.4% | 2.45 4.3% | 2.35 2.1% | 2.48 2.5% | 2.35 0.0% | 2.47 2.9% |
| 3+ | 1.49 2.1% | 1.49 2.1% | 1.48 3.3% | 1.53 1.3% | 1.49 1.3% | 1.53 0.0% | 1.49 0.0% |
| 4+ | 2.29 3.6% | 2.29 3.6% | 2.25 6.3% | 2.30 1.3% | 2.28 2.1% | 2.35 0.0% | 2.28 0.9% |
| GG | 1.48 1.4% | 1.48 1.4% | 1.45 2.0% | 1.51 0.7% | 1.46 0.7% | 1.47 0.7% | 1.47 0.0% |
| NG | 2.45 2.0% | 2.45 2.0% | 2.55 4.1% | 2.40 0.8% | 2.54 0.4% | 2.50 2.0% | 2.55 3.2% |
| I2+ | 2.22 2.3% | 2.22 2.3% | 2.25 2.2% | 2.22 2.3% | 2.23 1.3% | 2.30 0.0% | 2.22 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice