SV Wehen 2 - 3 VfL Osnabruck — rezultat
03.05.2026 14:30 • Nemacka - 3. Liga
Mečevi iz lige Nemacka - 3. Liga
Tabele Nemacka - 3. Liga
3. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 9 |
| 2 | Hansa Rostock | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 7 | 3 | 5.7 | 7 |
| 3 | Hoffenheim II | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 4.3 | 6 |
| 4 | FC Viktoria Koln | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 7 | 2 | 5.3 | 6 |
| 5 | SV Meppen | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 6 | FC Saarbrucken | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 4.7 | 6 |
| 7 | FC Ingolstadt 04 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 5 |
| 8 | Wurzburger Kickers | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 10 | Alemannia Aachen | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 11 | Fortuna Koln | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | Preussen Munster | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 13 | Rot-Weiss Essen | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 4 |
| 14 | Havelse | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 15 | Fortuna Dusseldorf | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 17 | Stuttgart II | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 19 | SV Wehen | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 1 |
| 20 | Verl | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | -6 | 4.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 | 6 |
| 2 | Wurzburger Kickers | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 3 | Hoffenheim II | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 3 |
| 4 | SV Meppen | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | FC Saarbrucken | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 6 | 1 | 6.5 | 3 |
| 6 | Waldhof Mannheim | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Rot-Weiss Essen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | FC Viktoria Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 | 3 |
| 9 | Alemannia Aachen | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Havelse | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 5 | 3 |
| 11 | Fortuna Dusseldorf | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 12 | SG Sonnenhof Grossaspach | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 13 | Hansa Rostock | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 14 | FC Ingolstadt 04 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 15 | Fortuna Koln | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 16 | Preussen Munster | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 17 | SV Wehen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 18 | SSV Jahn Regensburg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 19 | Stuttgart II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 20 | Verl | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hansa Rostock | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 6 |
| 2 | FC Ingolstadt 04 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 3 | MSV Duisburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 4 | Hoffenheim II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | FC Viktoria Koln | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 6 | FC Saarbrucken | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | SV Meppen | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 8 | Fortuna Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Stuttgart II | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Preussen Munster | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 11 | SSV Jahn Regensburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 7 | -1 | 6.5 | 3 |
| 12 | Alemannia Aachen | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | Waldhof Mannheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 1 |
| 14 | Wurzburger Kickers | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 15 | Rot-Weiss Essen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 16 | Havelse | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 17 | Fortuna Dusseldorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 19 | Verl | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 20 | SV Wehen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
SV Wehen Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Erzgebirge Aue | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 19.04.2026 | Waldhof Mannheim | H | 3-3 (3-0) | N | O |
| 11.04.2026 | FC Viktoria Koln | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 08.04.2026 | Havelse | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 05.04.2026 | Alemannia Aachen | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 20.03.2026 | Hansa Rostock | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 14.03.2026 | TSV 1860 Munchen | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.03.2026 | Stuttgart II | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 04.03.2026 | FC Saarbrucken | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 28.02.2026 | FC Ingolstadt 04 | H | 2-1 (1-0) | P | O |
VfL Osnabruck Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Verl | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 18.04.2026 | FC Ingolstadt 04 | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.04.2026 | Energie Cottbus | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.04.2026 | MSV Duisburg | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 04.04.2026 | FC Schweinfurt 05 | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 22.03.2026 | Hoffenheim II | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 14.03.2026 | Waldhof Mannheim | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | SSV Jahn Regensburg | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 03.03.2026 | FC Viktoria Koln | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 28.02.2026 | Erzgebirge Aue | A | 1-3 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 0-1 (0-1) | SV Wehen | P | U |
| 07.03.2025 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 0-1 (0-0) | SV Wehen | P | U |
| 28.09.2024 | 3. Liga | SV Wehen | 2-1 (0-1) | VfL Osnabruck | P | O |
| 31.03.2024 | 2. Bundesliga | SV Wehen | 0-1 (0-1) | VfL Osnabruck | I | U |
| 21.10.2023 | 2. Bundesliga | VfL Osnabruck | 0-2 (0-1) | SV Wehen | P | U |
| 25.02.2023 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 4-1 (2-0) | SV Wehen | I | O |
| 20.08.2022 | 3. Liga | SV Wehen | 1-1 (0-0) | VfL Osnabruck | N | U |
| 22.01.2022 | 3. Liga | SV Wehen | 0-0 (0-0) | VfL Osnabruck | N | U |
| 14.08.2021 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 0-1 (0-0) | SV Wehen | P | U |
| 06.03.2020 | 2. Bundesliga | VfL Osnabruck | 2-6 (2-5) | SV Wehen | P | O |
| 27.09.2019 | 2. Bundesliga | SV Wehen | 2-0 (1-0) | VfL Osnabruck | P | U |
| 11.05.2019 | 3. Liga | SV Wehen | 1-0 (1-0) | VfL Osnabruck | P | U |
| 08.12.2018 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 2-1 (2-1) | SV Wehen | I | O |
| 20.01.2018 | 3. Liga | SV Wehen | 5-1 (4-1) | VfL Osnabruck | P | O |
| 28.07.2017 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 0-4 (0-2) | SV Wehen | P | O |
| 04.03.2017 | 3. Liga | SV Wehen | 2-1 (0-1) | VfL Osnabruck | P | O |
| 09.09.2016 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 1-0 (1-0) | SV Wehen | I | U |
| 27.02.2016 | 3. Liga | SV Wehen | 0-2 (0-1) | VfL Osnabruck | I | U |
| 12.09.2015 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 4-0 (1-0) | SV Wehen | I | O |
| 20.03.2015 | 3. Liga | SV Wehen | 2-0 (1-0) | VfL Osnabruck | P | U |
| 23.09.2014 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 1-3 (0-1) | SV Wehen | P | O |
| 25.03.2014 | 3. Liga | SV Wehen | 1-0 (1-0) | VfL Osnabruck | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.4% | 93.4% | 92.8% | 92.5% | 93.3% | 92.5% | 93.6% |
| 1 | 3.00 15.3% | 3.00 15.3% | 2.90 14.7% | 3.10 10.1% | 3.13 16.1% | 2.85 16.2% | 3.45 4.5% |
| X | 3.44 1.7% | 3.44 1.7% | 3.60 2.7% | 3.25 5.8% | 3.48 2.8% | 3.50 4.1% | 3.50 2.9% |
| 2 | 2.24 19.1% | 2.24 19.1% | 2.20 12.8% | 2.22 16.8% | 2.15 12.6% | 2.25 15.4% | 2.03 4.1% |
| 0-2 | 2.10 4.0% | 2.10 4.0% | 2.05 0.0% | 2.05 1.5% | 2.11 2.9% | 2.03 0.0% | 2.02 0.0% |
| 3+ | 1.74 1.8% | 1.74 1.8% | 1.68 1.2% | 1.69 1.2% | 1.66 2.4% | 1.70 0.0% | 1.72 1.8% |
| 4+ | 2.65 1.9% | 2.65 1.9% | 2.80 1.8% | 2.60 6.1% | 2.74 3.9% | 2.75 0.0% | 2.90 1.8% |
| GG | 1.59 1.9% | 1.59 1.9% | 1.58 3.1% | 1.57 4.8% | 1.57 3.7% | 1.57 2.5% | 1.64 1.9% |
| NG | 2.28 6.5% | 2.28 6.5% | 2.25 4.7% | 2.25 7.1% | 2.27 5.6% | 2.25 2.3% | 2.15 0.0% |
| I2+ | 2.48 0.0% | 2.48 0.0% | 2.55 1.9% | 2.45 2.0% | 2.53 2.3% | 2.60 0.0% | 2.62 0.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice