Verl 2 - 0 FC Viktoria Koln — rezultat
18.04.2026 12:00 • Nemacka - 3. Liga
Mečevi iz lige Nemacka - 3. Liga
Tabele Nemacka - 3. Liga
3. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 9 |
| 2 | Hansa Rostock | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 7 | 3 | 5.7 | 7 |
| 3 | Hoffenheim II | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 4.3 | 6 |
| 4 | FC Viktoria Koln | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 7 | 2 | 5.3 | 6 |
| 5 | SV Meppen | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 6 | FC Saarbrucken | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 4.7 | 6 |
| 7 | FC Ingolstadt 04 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 5 |
| 8 | Wurzburger Kickers | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 10 | Alemannia Aachen | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 11 | Fortuna Koln | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | Preussen Munster | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 13 | Rot-Weiss Essen | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 4 |
| 14 | Havelse | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 15 | Fortuna Dusseldorf | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 17 | Stuttgart II | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 19 | SV Wehen | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 1 |
| 20 | Verl | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | -6 | 4.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 | 6 |
| 2 | Wurzburger Kickers | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 3 | Hoffenheim II | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 3 |
| 4 | SV Meppen | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | FC Saarbrucken | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 6 | 1 | 6.5 | 3 |
| 6 | Waldhof Mannheim | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Rot-Weiss Essen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | FC Viktoria Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 | 3 |
| 9 | Alemannia Aachen | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Havelse | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 5 | 3 |
| 11 | Fortuna Dusseldorf | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 12 | SG Sonnenhof Grossaspach | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 13 | Hansa Rostock | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 14 | FC Ingolstadt 04 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 15 | Fortuna Koln | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 16 | Preussen Munster | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 17 | SV Wehen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 18 | SSV Jahn Regensburg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 19 | Stuttgart II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 20 | Verl | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hansa Rostock | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 6 |
| 2 | FC Ingolstadt 04 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 3 | MSV Duisburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 4 | Hoffenheim II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | FC Viktoria Koln | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 6 | FC Saarbrucken | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | SV Meppen | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 8 | Fortuna Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Stuttgart II | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Preussen Munster | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 11 | SSV Jahn Regensburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 7 | -1 | 6.5 | 3 |
| 12 | Alemannia Aachen | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | Waldhof Mannheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 1 |
| 14 | Wurzburger Kickers | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 15 | Rot-Weiss Essen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 16 | Havelse | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 17 | Fortuna Dusseldorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 19 | Verl | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 20 | SV Wehen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Verl Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | Erzgebirge Aue | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 08.04.2026 | Hansa Rostock | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 05.04.2026 | SSV Ulm 1846 | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.03.2026 | FC Saarbrucken | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 15.03.2026 | FC Schweinfurt 05 | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 08.03.2026 | FC Ingolstadt 04 | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 03.03.2026 | SSV Jahn Regensburg | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 28.02.2026 | Energie Cottbus | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Alemannia Aachen | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 14.02.2026 | Hoffenheim II | H | 3-1 (2-1) | P | O |
FC Viktoria Koln Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | SV Wehen | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 08.04.2026 | FC Ingolstadt 04 | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 04.04.2026 | Hansa Rostock | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 22.03.2026 | Rot-Weiss Essen | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 14.03.2026 | Havelse | A | 3-2 (0-2) | I | O |
| 06.03.2026 | TSV 1860 Munchen | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 03.03.2026 | VfL Osnabruck | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 28.02.2026 | Stuttgart II | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 22.02.2026 | Hoffenheim II | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 13.02.2026 | Erzgebirge Aue | H | 2-2 (1-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.11.2025 | 3. Liga | FC Viktoria Koln | 1-5 (0-2) | Verl | P | O |
| 22.02.2025 | 3. Liga | Verl | 1-1 (1-0) | FC Viktoria Koln | N | U |
| 22.09.2024 | 3. Liga | FC Viktoria Koln | 2-1 (0-1) | Verl | I | O |
| 20.12.2023 | 3. Liga | Verl | 1-1 (0-0) | FC Viktoria Koln | N | U |
| 05.08.2023 | 3. Liga | FC Viktoria Koln | 3-1 (1-1) | Verl | I | O |
| 01.04.2023 | 3. Liga | FC Viktoria Koln | 2-1 (0-1) | Verl | I | O |
| 07.10.2022 | 3. Liga | Verl | 2-2 (0-0) | FC Viktoria Koln | N | O |
| 22.01.2022 | 3. Liga | FC Viktoria Koln | 5-2 (0-1) | Verl | I | O |
| 14.08.2021 | 3. Liga | Verl | 3-1 (2-1) | FC Viktoria Koln | P | O |
| 23.04.2021 | 3. Liga | FC Viktoria Koln | 2-2 (1-0) | Verl | N | O |
| 12.12.2020 | 3. Liga | Verl | 1-1 (1-1) | FC Viktoria Koln | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 92.5% | 92.0% | 93.3% | 92.6% | 93.2% |
| 1 | 1.51 8.5% | 1.51 8.5% | 1.55 6.1% | 1.52 9.0% | 1.59 5.9% | 1.55 6.1% | 1.56 6.6% |
| X | 4.10 6.8% | 4.10 6.8% | 4.40 3.5% | 4.20 12.0% | 4.15 5.1% | 4.25 6.3% | 4.20 12.0% |
| 2 | 5.17 20.0% | 5.17 20.0% | 4.80 15.7% | 5.25 28.0% | 4.95 11.7% | 5.00 12.4% | 5.15 27.2% |
| 0-2 | 2.32 5.9% | 2.32 5.9% | 2.35 4.4% | 2.27 3.2% | 2.33 2.6% | 2.26 0.0% | 2.35 4.4% |
| 3+ | 1.54 3.8% | 1.54 3.8% | 1.55 1.9% | 1.56 2.5% | 1.54 1.9% | 1.57 0.0% | 1.54 1.3% |
| 4+ | 2.30 6.5% | 2.30 6.5% | 2.45 2.0% | 2.37 5.2% | 2.43 2.8% | 2.45 0.0% | 2.40 4.0% |
| GG | 1.61 0.6% | 1.61 0.6% | 1.60 1.3% | 1.66 1.2% | 1.61 1.3% | 1.65 5.8% | 1.63 3.2% |
| NG | 2.16 0.9% | 2.16 0.9% | 2.20 0.0% | 2.10 0.9% | 2.18 1.8% | 2.10 6.7% | 2.18 0.9% |
| I2+ | 2.28 2.1% | 2.28 2.1% | 2.30 2.1% | 2.25 4.3% | 2.32 2.1% | 2.35 0.0% | 2.32 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice