Bayern Munchen 5 - 1 1.FC Koln — rezultat
16.05.2026 13:30 • Nemacka - Bundesliga
Mečevi iz lige Nemacka - Bundesliga
Tabele Nemacka - Bundesliga
Bundesliga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern Munchen | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 | 3 |
| 2 | SC Freiburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 3 | FC Augsburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 4 | RB Leipzig | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 5 | Borussia Dortmund | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | 1.FC Koln | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 7 | SV Elversberg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 8 | FSV Mainz 05 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 10 | Union Berlin | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 11 | SC Paderborn 07 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 13 | Bayer Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 14 | Hamburger SV | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 15 | Borussia Monchengladbach | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 16 | Werder Bremen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 17 | FC Schalke 04 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 18 | VfB Stuttgart | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 6 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern Munchen | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 | 3 |
| 2 | SC Freiburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 3 | FC Augsburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 4 | RB Leipzig | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 5 | Borussia Dortmund | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | 1.FC Koln | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 7 | SV Elversberg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 8 | FSV Mainz 05 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 9 | Union Berlin | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 10 | Eintracht Frankfurt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | SC Paderborn 07 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Bayer Leverkusen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Hamburger SV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Borussia Monchengladbach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Werder Bremen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | FC Schalke 04 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | VfB Stuttgart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Eintracht Frankfurt | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 2 | SC Paderborn 07 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 3 | Bayern Munchen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | SC Freiburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | FC Augsburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | RB Leipzig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Borussia Dortmund | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | 1.FC Koln | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | SV Elversberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | FSV Mainz 05 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Union Berlin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 13 | Bayer Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 14 | Hamburger SV | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 15 | Borussia Monchengladbach | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 16 | Werder Bremen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 17 | FC Schalke 04 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 18 | VfB Stuttgart | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 6 | 0 |
Forma i statistika timova
Bayern Munchen Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 2.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | VfL Wolfsburg | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 06.05.2026 | Paris Saint Germain | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.05.2026 | 1. FC Heidenheim | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 28.04.2026 | Paris Saint Germain | A | 5-4 (3-2) | I | O |
| 25.04.2026 | FSV Mainz 05 | A | 3-4 (3-0) | P | O |
| 22.04.2026 | Bayer Leverkusen | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 19.04.2026 | VfB Stuttgart | H | 4-2 (3-1) | P | O |
| 15.04.2026 | Real Madrid | H | 4-3 (2-3) | P | O |
| 11.04.2026 | FC St. Pauli | A | 0-5 (0-1) | P | O |
| 07.04.2026 | Real Madrid | A | 1-2 (0-1) | P | O |
1.FC Koln Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | 1. FC Heidenheim | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 02.05.2026 | Union Berlin | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 25.04.2026 | Bayer Leverkusen | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 17.04.2026 | FC St. Pauli | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.04.2026 | Werder Bremen | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 05.04.2026 | Eintracht Frankfurt | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 21.03.2026 | Borussia Monchengladbach | H | 3-3 (2-2) | N | O |
| 14.03.2026 | Hamburger SV | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 07.03.2026 | Borussia Dortmund | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 27.02.2026 | FC Augsburg | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (20 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2026 | Bundesliga | 1.FC Koln | 1-3 (1-1) | Bayern Munchen | P | O |
| 29.10.2025 | DFB Pokal | 1.FC Koln | 1-4 (1-2) | Bayern Munchen | P | O |
| 13.04.2024 | Bundesliga | Bayern Munchen | 2-0 (0-0) | 1.FC Koln | P | U |
| 24.11.2023 | Bundesliga | 1.FC Koln | 0-1 (0-1) | Bayern Munchen | P | U |
| 27.05.2023 | Bundesliga | 1.FC Koln | 1-2 (0-1) | Bayern Munchen | P | O |
| 24.01.2023 | Bundesliga | Bayern Munchen | 1-1 (0-1) | 1.FC Koln | N | U |
| 15.01.2022 | Bundesliga | 1.FC Koln | 0-4 (0-2) | Bayern Munchen | P | O |
| 22.08.2021 | Bundesliga | Bayern Munchen | 3-2 (0-0) | 1.FC Koln | P | O |
| 27.02.2021 | Bundesliga | Bayern Munchen | 5-1 (2-0) | 1.FC Koln | P | O |
| 31.10.2020 | Bundesliga | 1.FC Koln | 1-2 (0-2) | Bayern Munchen | P | O |
| 16.02.2020 | Bundesliga | 1.FC Koln | 1-4 (0-3) | Bayern Munchen | P | O |
| 21.09.2019 | Bundesliga | Bayern Munchen | 4-0 (1-0) | 1.FC Koln | P | O |
| 05.05.2018 | Bundesliga | 1.FC Koln | 1-3 (1-0) | Bayern Munchen | P | O |
| 13.12.2017 | Bundesliga | Bayern Munchen | 1-0 (0-0) | 1.FC Koln | P | U |
| 04.03.2017 | Bundesliga | 1.FC Koln | 0-3 (0-1) | Bayern Munchen | P | O |
| 01.10.2016 | Bundesliga | Bayern Munchen | 1-1 (1-0) | 1.FC Koln | N | U |
| 19.03.2016 | Bundesliga | 1.FC Koln | 0-1 (0-1) | Bayern Munchen | P | U |
| 24.10.2015 | Bundesliga | Bayern Munchen | 4-0 (2-0) | 1.FC Koln | P | O |
| 27.02.2015 | Bundesliga | Bayern Munchen | 4-1 (2-1) | 1.FC Koln | P | O |
| 27.09.2014 | Bundesliga | 1.FC Koln | 0-2 (0-1) | Bayern Munchen | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 97.2% | 97.2% | 96.6% | 95.3% | 96.4% | 95.5% | 95.6% |
| 1 | 1.14 10.9% | 1.14 10.9% | 1.18 4.4% | 1.14 5.8% | 1.14 1.7% | 1.15 0.0% | 1.14 6.6% |
| X | 11.50 61.3% | 11.50 61.3% | 9.00 12.5% | 9.90 37.5% | 10.10 12.8% | 9.00 0.0% | 9.65 53.2% |
| 2 | 15.40 40.0% | 15.40 40.0% | 13.00 8.3% | 14.00 27.3% | 16.50 20.4% | 15.00 11.0% | 15.25 95.5% |
| 0-2 | 6.50 14.0% | 6.50 14.0% | 6.80 7.9% | 6.60 23.4% | 6.80 4.6% | 6.45 0.0% | 6.80 23.6% |
| 3+ | 1.12 0.9% | 1.12 0.9% | 1.12 3.7% | 1.11 4.3% | 1.11 0.0% | 1.13 0.0% | 1.10 0.0% |
| 4+ | 1.33 4.3% | 1.33 4.3% | 1.31 0.8% | 1.33 6.3% | 1.31 2.2% | 1.35 0.0% | 1.31 3.0% |
| GG | 1.40 0.0% | 1.40 0.0% | 1.45 0.0% | 1.45 2.8% | 1.54 3.4% | 1.45 0.0% | 1.51 13.5% |
| NG | 2.64 6.4% | 2.64 6.4% | 2.90 9.4% | 2.57 4.8% | 2.61 4.4% | 2.70 0.0% | 2.70 11.5% |
| I2+ | 1.50 3.8% | 1.50 3.8% | 1.45 0.0% | 1.45 4.6% | 1.45 1.4% | 1.50 0.0% | 1.45 2.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice