Bayern Munchen 3 - 0 VfB Stuttgart — rezultat
23.05.2026 18:00 • Nemacka - DFB kup
Mečevi iz lige Nemacka - DFB kup
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| utorak, 1. septembar 2026. | ||||
| HEBC - Borussia Dortmund | 01.09.2026 18:45 | - | - | - |
| sreda, 2. septembar 2026. | ||||
| VfL Osnabruck - Bayern Munchen | 02.09.2026 18:45 | 24 | 16 | 1.04 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| utorak, 1. septembar 2026. | ||
| HEBC - Borussia Dortmund | 01.09 18:45 |
-
|
-
|
-
|
| sreda, 2. septembar 2026. | ||
| VfL Osnabruck - Bayern Munchen | 02.09 18:45 |
24
|
16
|
1.04
|
Forma i statistika timova
Bayern Munchen Domaćin
- Dao
- 2.8
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | 1.FC Koln | H | 5-1 (3-1) | P | O |
| 09.05.2026 | VfL Wolfsburg | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 06.05.2026 | Paris Saint Germain | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.05.2026 | 1. FC Heidenheim | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 28.04.2026 | Paris Saint Germain | A | 5-4 (3-2) | I | O |
| 25.04.2026 | FSV Mainz 05 | A | 3-4 (3-0) | P | O |
| 22.04.2026 | Bayer Leverkusen | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 19.04.2026 | VfB Stuttgart | H | 4-2 (3-1) | P | O |
| 15.04.2026 | Real Madrid | H | 4-3 (2-3) | P | O |
| 11.04.2026 | FC St. Pauli | A | 0-5 (0-1) | P | O |
VfB Stuttgart Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Eintracht Frankfurt | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 09.05.2026 | Bayer Leverkusen | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 02.05.2026 | 1899 Hoffenheim | A | 3-3 (2-1) | N | O |
| 26.04.2026 | Werder Bremen | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 23.04.2026 | SC Freiburg | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.04.2026 | Bayern Munchen | A | 4-2 (3-1) | I | O |
| 12.04.2026 | Hamburger SV | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 04.04.2026 | Borussia Dortmund | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 22.03.2026 | FC Augsburg | A | 2-5 (0-3) | P | O |
| 19.03.2026 | FC Porto | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (23 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Bundesliga | Bayern Munchen | 4-2 (3-1) | VfB Stuttgart | P | O |
| 06.12.2025 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 0-5 (0-1) | Bayern Munchen | P | O |
| 16.08.2025 | Super Cup | VfB Stuttgart | 1-2 (0-1) | Bayern Munchen | P | O |
| 28.02.2025 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 1-3 (1-1) | Bayern Munchen | P | O |
| 19.10.2024 | Bundesliga | Bayern Munchen | 4-0 (0-0) | VfB Stuttgart | P | O |
| 04.05.2024 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 3-1 (1-1) | Bayern Munchen | I | O |
| 17.12.2023 | Bundesliga | Bayern Munchen | 3-0 (1-0) | VfB Stuttgart | P | O |
| 04.03.2023 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 1-2 (0-1) | Bayern Munchen | P | O |
| 10.09.2022 | Bundesliga | Bayern Munchen | 2-2 (1-0) | VfB Stuttgart | N | O |
| 08.05.2022 | Bundesliga | Bayern Munchen | 2-2 (2-1) | VfB Stuttgart | N | O |
| 14.12.2021 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 0-5 (0-1) | Bayern Munchen | P | O |
| 20.03.2021 | Bundesliga | Bayern Munchen | 4-0 (4-0) | VfB Stuttgart | P | O |
| 28.11.2020 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 1-3 (1-2) | Bayern Munchen | P | O |
| 27.01.2019 | Bundesliga | Bayern Munchen | 4-1 (1-1) | VfB Stuttgart | P | O |
| 01.09.2018 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 0-3 (0-1) | Bayern Munchen | P | O |
| 12.05.2018 | Bundesliga | Bayern Munchen | 1-4 (1-2) | VfB Stuttgart | I | O |
| 16.12.2017 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 0-1 (0-0) | Bayern Munchen | P | U |
| 09.04.2016 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 1-3 (0-1) | Bayern Munchen | P | O |
| 07.11.2015 | Bundesliga | Bayern Munchen | 4-0 (4-0) | VfB Stuttgart | P | O |
| 07.02.2015 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 0-2 (0-1) | Bayern Munchen | P | U |
| 13.09.2014 | Bundesliga | Bayern Munchen | 2-0 (1-0) | VfB Stuttgart | P | U |
| 10.05.2014 | Bundesliga | Bayern Munchen | 1-0 (0-0) | VfB Stuttgart | P | U |
| 29.01.2014 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 1-2 (1-0) | Bayern Munchen | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 98.4% | 98.4% | 96.6% | 94.7% | 95.7% | 96.2% | 95.0% |
| 1 | 1.43 0.7% | 1.43 0.7% | 1.42 5.2% | 1.41 1.4% | 1.39 3.7% | 1.40 5.3% | 1.41 2.2% |
| X | 6.09 9.3% | 6.09 9.3% | 5.90 15.7% | 5.40 12.5% | 6.00 8.1% | 5.50 8.3% | 5.75 19.8% |
| 2 | 6.55 6.4% | 6.55 6.4% | 6.20 14.5% | 6.20 3.3% | 6.30 18.2% | 6.95 15.8% | 5.90 4.4% |
| 0-2 | 4.75 50.3% | 4.75 50.3% | 5.10 45.7% | 4.75 48.4% | 4.87 38.7% | 4.85 36.6% | 4.90 50.8% |
| 3+ | 1.14 12.3% | 1.14 12.3% | 1.17 7.9% | 1.19 12.5% | 1.19 7.8% | 1.20 9.1% | 1.14 11.6% |
| 4+ | 1.50 22.7% | 1.50 22.7% | 1.48 14.5% | 1.49 20.3% | 1.67 5.6% | 1.50 18.0% | 1.44 19.1% |
| GG | 1.32 10.8% | 1.32 10.8% | 1.30 12.2% | 1.31 13.2% | 1.32 13.7% | 1.29 17.8% | 1.27 11.8% |
| NG | 3.15 26.0% | 3.15 26.0% | 3.55 42.0% | 3.15 31.3% | 3.40 37.7% | 3.55 51.1% | 3.45 35.3% |
| I2+ | 1.66 15.7% | 1.66 15.7% | 1.60 11.1% | 1.61 15.3% | 1.62 11.0% | 1.65 13.2% | 1.56 14.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice