Abia Warriors 2 - 0 Barau FC — rezultat
26.10.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Abia Warriors Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2025 | Shooting Stars | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.10.2025 | El Kanemi Warriors | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 08.10.2025 | Enugu Rangers | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Kwara United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.10.2025 | Remo Stars | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 28.09.2025 | Djoliba | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Djoliba | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 14.09.2025 | Katsina United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Wikki Tourist | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 31.08.2025 | Nasarawa United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Barau FC Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2025 | Kano Pillars | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 12.10.2025 | Plateau United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Warri Wolves | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 28.09.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 14.09.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Bendel Insurance | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 31.08.2025 | Bayelsa United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 24.08.2025 | Enyimba | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | – | 90.0% | 89.3% | 90.0% |
| 1 | - | - | - | - | 1.36 0.0% | 1.42 0.0% | 1.37 1.5% |
| X | - | - | - | - | 3.73 0.0% | 3.20 0.0% | 3.65 6.4% |
| 2 | - | - | - | - | 9.25 0.0% | 9.70 0.0% | 9.30 2.8% |
| 0-2 | - | - | - | - | 1.42 0.0% | 1.40 0.0% | 1.40 9.1% |
| 3+ | - | - | - | - | 2.62 0.0% | 2.55 0.0% | 2.60 17.1% |
| 4+ | - | - | - | - | 5.55 0.0% | 5.00 0.0% | 5.45 25.3% |
| GG | - | - | - | - | 3.38 0.0% | - | 3.35 15.5% |
| NG | - | - | - | - | 1.25 0.0% | - | 1.23 6.1% |
| I2+ | - | - | - | - | 3.90 0.0% | - | 3.85 14.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice