Kun Khalifat FC 0 - 1 Abia Warriors — rezultat
14.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Kun Khalifat FC Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | Kano Pillars | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 30.11.2025 | Plateau United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Warri Wolves | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Nasarawa United | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 10.11.2025 | Rivers United | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.11.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 26.10.2025 | Bendel Insurance | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.10.2025 | Bayelsa United | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 12.10.2025 | Enyimba | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.10.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Abia Warriors Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | Rivers United | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Ikorodu City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.11.2025 | Bendel Insurance | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.11.2025 | Bayelsa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 09.11.2025 | Enyimba | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 26.10.2025 | Barau FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Shooting Stars | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.10.2025 | El Kanemi Warriors | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 08.10.2025 | Enugu Rangers | A | 2-0 (2-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.1% | 91.8% | 90.1% | 90.1% | 90.4% |
| 1 | 2.19 23.7% | 2.19 23.7% | 2.20 14.0% | 2.25 18.4% | 2.12 12.8% | 2.15 15.0% | 2.25 15.4% |
| X | 2.72 9.3% | 2.72 9.3% | 3.10 3.1% | 2.70 14.3% | 2.96 4.2% | 2.75 8.3% | 2.95 3.3% |
| 2 | 3.61 26.0% | 3.61 26.0% | 3.00 16.7% | 3.65 8.8% | 3.33 15.1% | 3.55 13.4% | 3.10 16.2% |
| 0-2 | 1.54 13.2% | 1.54 13.2% | 1.50 0.0% | 1.52 0.7% | 1.53 0.7% | 1.50 6.3% | 1.51 0.0% |
| 3+ | 2.29 20.5% | 2.29 20.5% | 2.30 0.0% | 2.37 1.3% | 2.30 0.9% | 2.25 9.8% | 2.28 0.0% |
| 4+ | 4.05 37.7% | 4.05 37.7% | 4.55 0.0% | 4.25 4.5% | 4.55 1.5% | 4.25 14.9% | 4.55 0.0% |
| GG | 1.92 24.7% | 1.92 24.7% | - | 1.95 7.1% | 2.02 4.3% | - | 1.99 3.9% |
| NG | 1.75 17.4% | 1.75 17.4% | - | 1.76 6.0% | 1.67 3.7% | - | 1.65 2.5% |
| I2+ | 3.20 14.7% | 3.20 14.7% | - | 3.35 0.0% | 3.42 1.2% | - | 3.40 1.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice