Enyimba 0 - 0 Barau FC — rezultat
Forma i statistika timova
Enyimba Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2026 | Shooting Stars | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 28.12.2025 | Shooting Stars | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 21.12.2025 | El Kanemi Warriors | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 14.12.2025 | Kwara United | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 07.12.2025 | Remo Stars | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 30.11.2025 | Enugu Rangers | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 24.11.2025 | Katsina United | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 16.11.2025 | Wikki Tourist | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 09.11.2025 | Abia Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Kano Pillars | H | 2-0 (2-0) | P | U |
Barau FC Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2026 | Niger Tornadoes | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 28.12.2025 | Niger Tornadoes | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 23.12.2025 | Nasarawa United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.12.2025 | Rivers United | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 14.12.2025 | Shooting Stars | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 07.12.2025 | El Kanemi Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Kwara United | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 23.11.2025 | Remo Stars | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 17.11.2025 | Enugu Rangers | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 08.11.2025 | Katsina United | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.9% | 91.7% | 90.0% | 90.1% | 90.1% |
| 1 | 1.72 15.4% | 1.72 15.4% | 1.70 0.0% | 1.76 14.3% | 1.66 0.6% | 1.65 1.2% | 1.71 12.5% |
| X | 3.14 10.8% | 3.14 10.8% | 3.10 1.6% | 3.10 13.9% | 3.35 1.2% | 3.10 1.6% | 3.10 10.1% |
| 2 | 4.96 27.6% | 4.96 27.6% | 4.95 2.9% | 5.00 16.7% | 4.75 1.7% | 5.50 1.8% | 4.95 20.2% |
| 0-2 | 1.43 8.3% | 1.43 8.3% | 1.42 1.4% | 1.46 6.4% | 1.45 2.1% | 1.48 1.4% | 1.43 7.1% |
| 3+ | 2.46 9.3% | 2.46 9.3% | 2.50 3.8% | 2.55 12.3% | 2.52 4.2% | 2.30 2.1% | 2.47 12.3% |
| 4+ | 4.80 18.5% | 4.80 18.5% | 5.20 5.5% | 4.85 15.5% | 5.20 6.3% | 4.35 3.3% | 5.15 18.9% |
| GG | 2.29 0.9% | 2.29 0.9% | - | 2.32 1.3% | 2.40 3.6% | - | 2.38 0.0% |
| NG | 1.53 0.7% | 1.53 0.7% | - | 1.53 0.0% | 1.47 2.1% | - | 1.46 0.7% |
| I2+ | 3.50 9.4% | 3.50 9.4% | - | 3.55 4.4% | 3.77 3.6% | - | 3.75 13.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice