Enyimba 2 - 0 Kano Pillars — rezultat
02.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Enyimba Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | Plateau United | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 19.10.2025 | Warri Wolves | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 12.10.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Rivers United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.09.2025 | Ikorodu City | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.09.2025 | Bendel Insurance | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 14.09.2025 | Bayelsa United | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Nasarawa United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.08.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 24.08.2025 | Barau FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Kano Pillars Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | Niger Tornadoes | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Barau FC | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 12.10.2025 | Shooting Stars | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.10.2025 | Kwara United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 04.10.2025 | El Kanemi Warriors | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 14.09.2025 | Enugu Rangers | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Katsina United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 31.08.2025 | Wikki Tourist | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.08.2025 | Abia Warriors | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.05.2025 | Niger Tornadoes | A | 3-2 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2025 | NPFL | Enyimba | 2-1 (1-0) | Kano Pillars | P | O |
| 23.01.2025 | NPFL | Kano Pillars | 2-0 (1-0) | Enyimba | I | U |
| 03.04.2024 | NPFL | Enyimba | 5-0 (3-0) | Kano Pillars | P | O |
| 12.11.2023 | NPFL | Kano Pillars | 1-0 (0-0) | Enyimba | I | U |
| 21.04.2022 | NPFL | Enyimba | 4-0 (1-0) | Kano Pillars | P | O |
| 02.01.2022 | NPFL | Kano Pillars | 2-0 (1-0) | Enyimba | I | U |
| 06.06.2021 | NPFL | Kano Pillars | 2-1 (0-1) | Enyimba | I | O |
| 17.01.2021 | NPFL | Enyimba | 2-1 (2-0) | Kano Pillars | P | O |
| 03.05.2020 | NPFL | Enyimba | 0-0 | Kano Pillars | N | U |
| 12.01.2020 | NPFL | Kano Pillars | 0-0 | Enyimba | N | U |
| 07.06.2019 | NPFL | Kano Pillars | 2-0 | Enyimba | I | U |
| 01.08.2018 | NPFL | Enyimba | 0-0 | Kano Pillars | N | U |
| 18.02.2018 | NPFL | Kano Pillars | 1-1 | Enyimba | N | U |
| 30.07.2017 | NPFL | Enyimba | 1-0 | Kano Pillars | P | U |
| 05.03.2017 | NPFL | Kano Pillars | 3-1 | Enyimba | I | O |
| 17.07.2016 | NPFL | Enyimba | 2-1 | Kano Pillars | P | O |
| 04.05.2016 | NPFL | Kano Pillars | 1-2 | Enyimba | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.7% | 92.1% | 90.0% | 89.3% | 90.2% |
| 1 | 1.59 5.3% | 1.56 3.3% | 1.58 7.1% | 1.63 1.2% | 1.48 9.8% | 1.63 0.0% | 1.64 5.8% |
| X | 3.02 8.5% | 3.10 6.1% | 3.40 13.3% | 3.10 1.6% | 3.72 12.7% | 2.75 0.0% | 3.15 4.5% |
| 2 | 7.06 3.9% | 7.26 1.2% | 5.70 7.5% | 6.70 4.3% | 6.00 18.8% | 7.00 0.0% | 5.50 11.3% |
| 0-2 | 1.47 0.7% | 1.51 2.0% | 1.55 15.7% | 1.48 2.1% | 1.56 0.0% | 1.40 0.0% | 1.41 1.4% |
| 3+ | 2.35 9.6% | 2.26 13.1% | 2.20 21.4% | 2.47 3.9% | 2.24 0.0% | 2.55 0.0% | 2.55 2.0% |
| 4+ | 4.20 14.3% | 4.00 18.4% | 4.33 30.2% | 4.60 4.2% | 4.38 29.9% | 5.00 0.0% | 5.45 4.8% |
| GG | 2.42 12.0% | 2.38 13.5% | - | 2.35 4.1% | 2.39 12.5% | - | 2.55 3.8% |
| NG | 1.49 4.9% | 1.51 6.3% | - | 1.53 2.7% | 1.47 7.3% | - | 1.40 1.4% |
| I2+ | 3.34 9.7% | 3.28 11.4% | - | 3.60 2.7% | 3.35 17.7% | - | 3.85 2.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice