Kwara United 2 - 1 Plateau United — rezultat
02.10.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Kwara United Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2025 | Asante Kotoko | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Asante Kotoko | A | 4-3 (2-2) | I | O |
| 14.09.2025 | Warri Wolves | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.09.2025 | Kun Khalifat FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 31.08.2025 | Rivers United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 24.08.2025 | Ikorodu City | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.05.2025 | Katsina United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 11.05.2025 | Rivers United | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 07.05.2025 | Enyimba | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 27.04.2025 | Lobi Stars | H | 4-0 (2-0) | P | O |
Plateau United Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2025 | El Kanemi Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.09.2025 | Remo Stars | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Enugu Rangers | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 31.08.2025 | Katsina United | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 24.08.2025 | Wikki Tourist | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.05.2025 | Enyimba | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 11.05.2025 | Lobi Stars | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 07.05.2025 | Heartland | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 27.04.2025 | Bendel Insurance | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 20.04.2025 | Akwa United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2025 | NPFL | Plateau United | 0-0 (0-0) | Kwara United | N | U |
| 17.11.2024 | NPFL | Kwara United | 2-0 (0-0) | Plateau United | P | U |
| 08.06.2024 | NPFL | Plateau United | 2-0 (1-0) | Kwara United | I | U |
| 21.12.2023 | NPFL | Kwara United | 2-1 (0-1) | Plateau United | P | O |
| 30.04.2023 | NPFL | Kwara United | 1-0 (1-0) | Plateau United | P | U |
| 05.02.2023 | NPFL | Plateau United | 1-0 (1-0) | Kwara United | I | U |
| 11.04.2022 | NPFL | Kwara United | 1-1 (1-1) | Plateau United | N | U |
| 26.12.2021 | NPFL | Plateau United | 1-0 (1-0) | Kwara United | I | U |
| 16.05.2021 | NPFL | Kwara United | 2-0 (0-0) | Plateau United | P | U |
| 27.12.2020 | NPFL | Plateau United | 0-2 (0-0) | Kwara United | P | U |
| 18.03.2020 | NPFL | Plateau United | 2-1 | Kwara United | I | O |
| 24.11.2019 | NPFL | Kwara United | 1-3 | Plateau United | I | O |
| 26.08.2018 | NPFL | Kwara United | 0-0 | Plateau United | N | U |
| 26.04.2018 | NPFL | Plateau United | 2-0 | Kwara United | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 90.1% | 91.7% | 90.1% | 90.1% | 90.1% |
| 1 | 1.56 9.9% | 1.56 9.9% | 1.50 11.1% | 1.59 6.7% | 1.54 11.6% | 1.55 12.3% | 1.55 3.3% |
| X | 3.12 4.9% | 3.12 4.9% | 3.35 11.8% | 3.20 8.6% | 3.16 12.7% | 3.25 9.7% | 3.10 6.1% |
| 2 | 7.23 34.9% | 7.23 34.9% | 6.90 25.4% | 6.70 10.7% | 6.95 26.1% | 6.35 31.0% | 7.05 2.8% |
| 0-2 | 1.38 4.8% | 1.38 4.8% | 1.31 5.1% | 1.36 4.2% | 1.32 5.7% | 1.34 1.5% | 1.31 5.8% |
| 3+ | 2.78 9.9% | 2.78 9.9% | 3.00 13.2% | 2.90 8.6% | 3.03 13.5% | 2.75 3.8% | 2.95 13.5% |
| 4+ | 5.65 18.9% | 5.65 18.9% | 6.75 20.5% | 5.80 11.5% | 6.85 20.2% | 5.60 6.7% | 6.75 21.6% |
| GG | 2.78 6.7% | 2.78 6.7% | - | 2.87 1.0% | 3.22 6.9% | - | 3.20 8.5% |
| NG | 1.38 3.8% | 1.38 3.8% | - | 1.36 0.0% | 1.27 2.4% | - | 1.26 3.1% |
| I2+ | 3.98 7.6% | 3.98 7.6% | - | 4.15 7.8% | 4.27 7.8% | - | 4.25 9.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice