Rivers United 0 - 0 Ikorodu City — rezultat
29.10.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Rivers United Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | Black Bulls Maputo | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 18.10.2025 | Black Bulls Maputo | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.10.2025 | Bayelsa United | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 05.10.2025 | Enyimba | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.10.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.09.2025 | JSK | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 20.09.2025 | JSK | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.09.2025 | Shooting Stars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | El Kanemi Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.08.2025 | Kwara United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Ikorodu City Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2025 | Nasarawa United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 12.10.2025 | Bendel Insurance | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 05.10.2025 | Bayelsa United | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.09.2025 | Enyimba | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.09.2025 | Niger Tornadoes | A | 4-2 (3-0) | I | O |
| 14.09.2025 | Barau FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Shooting Stars | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 31.08.2025 | El Kanemi Warriors | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.08.2025 | Kwara United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.05.2025 | Abia Warriors | H | 3-2 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.03.2025 | NPFL | Rivers United | 1-0 (0-0) | Ikorodu City | P | U |
| 03.11.2024 | NPFL | Ikorodu City | 2-0 (0-0) | Rivers United | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 90.1% | 91.7% | 90.0% | 90.0% | 89.9% |
| 1 | 1.63 16.4% | 1.63 16.4% | 1.65 17.9% | 1.65 14.6% | 1.64 16.3% | 1.60 11.9% | 1.67 19.3% |
| X | 3.15 17.5% | 3.15 17.5% | 3.05 15.3% | 3.25 16.7% | 3.18 13.4% | 3.15 10.0% | 3.05 15.3% |
| 2 | 5.96 26.9% | 5.96 26.9% | 5.70 32.9% | 5.65 20.4% | 5.35 32.3% | 5.95 25.2% | 5.40 36.1% |
| 0-2 | 1.40 6.7% | 1.40 6.7% | 1.36 4.2% | 1.39 6.1% | 1.37 4.2% | 1.35 6.3% | 1.38 2.8% |
| 3+ | 2.73 12.8% | 2.73 12.8% | 2.75 10.0% | 2.80 13.4% | 2.79 7.7% | 2.75 14.6% | 2.65 6.0% |
| 4+ | 5.35 15.1% | 5.35 15.1% | 6.00 14.3% | 5.55 16.8% | 6.05 12.0% | 5.60 21.7% | 5.75 9.5% |
| GG | 2.57 3.7% | 2.57 3.7% | - | 2.70 4.3% | 2.69 12.1% | - | 2.60 16.1% |
| NG | 1.44 2.1% | 1.44 2.1% | - | 1.41 2.2% | 1.38 6.2% | - | 1.39 9.4% |
| I2+ | 3.82 11.0% | 3.82 11.0% | - | 4.00 9.6% | 3.99 3.4% | - | 3.85 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice