Feirense 3 - 1 Chaves — rezultat
Mečevi iz lige Portugal - Segunda Liga
Tabele Portugal - Segunda Liga
Segunda Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitania Lourosa | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.4 | 17 |
| 2 | Sporting CP B | 7 | 5 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 2.3 | 15 |
| 3 | Farense | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | 6 | 7 | 2.7 | 14 |
| 4 | Penafiel | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | 7 | 7 | 3 | 13 |
| 5 | Benfica B | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 1.9 | 13 |
| 6 | Tondela | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 12 |
| 7 | Academica | 7 | 4 | 0 | 3 | 10 | 10 | 0 | 2.9 | 12 |
| 8 | Vizela | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 1.9 | 11 |
| 9 | Uniao de Leiria | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.7 | 10 |
| 10 | Leixoes | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 8 | 1 | 2.4 | 10 |
| 11 | Portimonense | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 1.9 | 10 |
| 12 | AVS | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.1 | 9 |
| 13 | FC Porto B | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | 14 | -8 | 2.9 | 7 |
| 14 | Felgueiras 1932 | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.7 | 6 |
| 15 | Torreense | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.4 | 6 |
| 16 | Amarante | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2.3 | 5 |
| 17 | Chaves | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 14 | -8 | 2.9 | 5 |
| 18 | Feirense | 7 | 0 | 1 | 6 | 2 | 10 | -8 | 1.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Farense | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 2 | Tondela | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 3 | Lusitania Lourosa | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 4 | Benfica B | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 7 |
| 5 | Vizela | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 7 |
| 6 | Penafiel | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 6 |
| 7 | Sporting CP B | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 6 |
| 8 | Uniao de Leiria | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Leixoes | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 6 |
| 10 | AVS | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 |
| 11 | Felgueiras 1932 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 12 | Amarante | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 13 | Chaves | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 14 | Portimonense | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 15 | Academica | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 3 |
| 16 | Torreense | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 2 |
| 17 | Feirense | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 18 | FC Porto B | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 3.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitania Lourosa | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 2 | Academica | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 3 | Sporting CP B | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 4 | Penafiel | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 7 |
| 5 | Portimonense | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 6 | Benfica B | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 7 | FC Porto B | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 8 | AVS | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 9 | Farense | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 10 | Vizela | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 11 | Uniao de Leiria | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 12 | Leixoes | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 |
| 13 | Torreense | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 14 | Tondela | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1 | 2 |
| 16 | Amarante | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 17 | Chaves | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | -5 | 1.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Feirense Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2021 | Mafra | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 07.08.2021 | SC Covilha | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 24.07.2021 | Famalicao | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 21.05.2021 | Penafiel | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 16.05.2021 | FC Porto B | A | 4-2 (2-0) | I | O |
| 08.05.2021 | Oliveirense | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 02.05.2021 | Vizela | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.04.2021 | Leixoes | A | 1-4 (0-1) | P | O |
| 17.04.2021 | Varzim | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 11.04.2021 | Benfica B | A | 2-0 (2-0) | I | U |
Chaves Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2021 | Leixoes | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 07.08.2021 | Varzim | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 24.07.2021 | Farense | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 22.05.2021 | Arouca | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 15.05.2021 | Leixoes | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 08.05.2021 | Estoril | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.05.2021 | Mafra | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 24.04.2021 | Academica | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 18.04.2021 | Academico Viseu | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 11.04.2021 | SC Covilha | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.01.2021 | Segunda Liga | Chaves | 0-1 (0-1) | Feirense | P | U |
| 15.10.2020 | Segunda Liga | Feirense | 0-4 (0-3) | Chaves | I | O |
| 22.02.2020 | Segunda Liga | Chaves | 1-2 (0-0) | Feirense | P | O |
| 14.09.2019 | Segunda Liga | Feirense | 1-0 (1-0) | Chaves | P | U |
| 04.05.2019 | Primeira Liga | Feirense | 4-4 (2-1) | Chaves | N | O |
| 03.01.2019 | Primeira Liga | Chaves | 0-0 (0-0) | Feirense | N | U |
| 04.02.2018 | Primeira Liga | Feirense | 1-2 (1-1) | Chaves | I | O |
| 26.08.2017 | Primeira Liga | Chaves | 0-2 (0-1) | Feirense | P | U |
| 19.03.2017 | Primeira Liga | Feirense | 3-2 (0-1) | Chaves | P | O |
| 31.10.2016 | Primeira Liga | Chaves | 1-1 (0-1) | Feirense | N | U |