Mafra 0 - 1 Penafiel — rezultat
Mečevi iz lige Portugal - Segunda Liga
Tabele Portugal - Segunda Liga
Segunda Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting CP B | 9 | 7 | 0 | 2 | 15 | 7 | 8 | 2.4 | 21 |
| 2 | Lusitania Lourosa | 9 | 5 | 4 | 0 | 15 | 8 | 7 | 2.6 | 19 |
| 3 | Benfica B | 9 | 5 | 2 | 2 | 11 | 6 | 5 | 1.9 | 17 |
| 4 | Penafiel | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 8 | 10 | 3.2 | 16 |
| 5 | Farense | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 11 | 4 | 2.9 | 15 |
| 6 | Academica | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 12 | 3 | 3 | 15 |
| 7 | Tondela | 9 | 5 | 0 | 4 | 12 | 10 | 2 | 2.4 | 15 |
| 8 | Uniao de Leiria | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.7 | 14 |
| 9 | Vizela | 9 | 4 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.1 | 14 |
| 10 | AVS | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 10 | 1 | 2.3 | 12 |
| 11 | Portimonense | 9 | 3 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 1.8 | 11 |
| 12 | Torreense | 9 | 2 | 4 | 3 | 8 | 10 | -2 | 2 | 10 |
| 13 | Leixoes | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 2.7 | 10 |
| 14 | Amarante | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 12 | -4 | 2.2 | 8 |
| 15 | Chaves | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 18 | -9 | 3 | 8 |
| 16 | FC Porto B | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 17 | -9 | 2.8 | 8 |
| 17 | Felgueiras 1932 | 9 | 1 | 4 | 4 | 9 | 12 | -3 | 2.3 | 7 |
| 18 | Feirense | 8 | 0 | 2 | 6 | 2 | 10 | -8 | 1.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tondela | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 12 |
| 2 | Farense | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 3 | Benfica B | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 10 |
| 4 | Vizela | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 10 |
| 5 | Sporting CP B | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 6 | Lusitania Lourosa | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 9 |
| 7 | Uniao de Leiria | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 9 |
| 8 | AVS | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 9 | Amarante | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 10 | Chaves | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 7 |
| 11 | Penafiel | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 6 |
| 12 | Academica | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 6 |
| 13 | Leixoes | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 6 |
| 14 | Felgueiras 1932 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 15 | Torreense | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 16 | Portimonense | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 17 | Feirense | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.2 | 2 |
| 18 | FC Porto B | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting CP B | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 12 |
| 2 | Penafiel | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 10 |
| 3 | Lusitania Lourosa | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 10 |
| 4 | Academica | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 9 |
| 5 | Benfica B | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 7 |
| 6 | Portimonense | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2 | 7 |
| 7 | FC Porto B | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 6 |
| 8 | Farense | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 5 |
| 9 | Uniao de Leiria | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 5 |
| 10 | Torreense | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 5 |
| 11 | AVS | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 12 | Vizela | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 4 |
| 13 | Leixoes | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | -2 | 2 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 2 |
| 16 | Amarante | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 1 |
| 17 | Chaves | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 11 | -8 | 2.8 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | -5 | 1.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Mafra Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.03.2024 | Uniao de Leiria | A | 2-3 (2-0) | P | O |
| 25.02.2024 | Maritimo | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.02.2024 | Tondela | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 11.02.2024 | FC Porto B | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.02.2024 | IFK Goteborg | H | 7-1 | P | O |
| 02.02.2024 | CF Os Belenenses | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.01.2024 | Pacos Ferreira | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 20.01.2024 | Benfica B | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 15.01.2024 | Nacional | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.01.2024 | Santa Clara | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Penafiel Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2024 | AVS | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 24.02.2024 | Nacional | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 18.02.2024 | Santa Clara | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 10.02.2024 | Academico Viseu | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.02.2024 | Oliveirense | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.01.2024 | Feirense | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 21.01.2024 | Leixoes | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 15.01.2024 | Torreense | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 06.01.2024 | Vilaverdense | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 23.12.2023 | Maritimo | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2023 | Segunda Liga | Penafiel | 1-0 (1-0) | Mafra | I | U |
| 05.02.2023 | Segunda Liga | Penafiel | 1-0 (0-0) | Mafra | I | U |
| 15.08.2022 | Segunda Liga | Mafra | 3-0 (0-0) | Penafiel | P | O |
| 26.02.2022 | Segunda Liga | Mafra | 1-1 (0-0) | Penafiel | N | U |
| 03.10.2021 | Segunda Liga | Penafiel | 2-1 (0-0) | Mafra | I | O |
| 28.02.2021 | Segunda Liga | Mafra | 1-0 (1-0) | Penafiel | P | U |
| 02.10.2020 | Segunda Liga | Penafiel | 3-1 (1-0) | Mafra | I | O |
| 23.02.2020 | Segunda Liga | Mafra | 1-0 (1-0) | Penafiel | P | U |
| 15.09.2019 | Segunda Liga | Penafiel | 2-1 (1-1) | Mafra | I | O |
| 10.03.2019 | Segunda Liga | Penafiel | 3-2 (2-1) | Mafra | I | O |
| 03.11.2018 | Segunda Liga | Mafra | 1-0 (0-0) | Penafiel | P | U |