CFR 1907 Cluj 1 - 0 FC Voluntari — rezultat
30.10.2021 18:30 • Rumunija - Liga I
Mečevi iz lige Rumunija - Liga I
Tabele Rumunija - Liga I
Liga I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 12 | 9 | 2 | 1 | 27 | 7 | 20 | 2.8 | 29 |
| 2 | Rapid | 11 | 7 | 3 | 1 | 18 | 9 | 9 | 2.5 | 24 |
| 3 | Universitatea Craiova | 11 | 7 | 2 | 2 | 25 | 9 | 16 | 3.1 | 23 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 11 | 6 | 1 | 4 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | 19 |
| 5 | Universitatea Cluj | 11 | 6 | 0 | 5 | 20 | 18 | 2 | 3.5 | 18 |
| 6 | Farul Constanta | 11 | 4 | 5 | 2 | 17 | 15 | 2 | 2.9 | 17 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 16 |
| 8 | CFR 1907 Cluj | 11 | 5 | 1 | 5 | 17 | 17 | 0 | 3.1 | 16 |
| 9 | FCSB | 11 | 4 | 3 | 4 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 15 |
| 10 | FC Botosani | 12 | 3 | 5 | 4 | 16 | 14 | 2 | 2.5 | 14 |
| 11 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 11 | 3 | 4 | 4 | 7 | 12 | -5 | 1.7 | 13 |
| 12 | Uta Arad | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 12 |
| 13 | Arges Pitesti | 11 | 3 | 2 | 6 | 6 | 11 | -5 | 1.5 | 11 |
| 14 | Otelul | 12 | 2 | 5 | 5 | 12 | 17 | -5 | 2.4 | 11 |
| 15 | FC Voluntari | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 25 | -14 | 3.3 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 12 | 0 | 2 | 10 | 7 | 25 | -18 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 3 | 16 | 3.7 | 18 |
| 2 | Universitatea Craiova | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 2 | 18 | 3.7 | 15 |
| 3 | Farul Constanta | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 5 | 7 | 3.4 | 13 |
| 4 | Rapid | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 5 | Petrolul Ploiesti | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 12 |
| 6 | Universitatea Cluj | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 10 | 4 | 4 | 12 |
| 7 | FC Botosani | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2 | 11 |
| 8 | Corvinul Hunedoara | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 11 |
| 9 | FCSB | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 11 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 10 |
| 11 | Uta Arad | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.2 | 9 |
| 12 | Otelul | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 9 |
| 13 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 14 | Arges Pitesti | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 8 |
| 15 | FC Voluntari | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 2 | Rapid | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 11 |
| 3 | Universitatea Craiova | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 8 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 13 | -5 | 3.5 | 7 |
| 5 | Universitatea Cluj | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 6 |
| 6 | CFR 1907 Cluj | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 6 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 5 |
| 8 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 8 | -6 | 1.7 | 5 |
| 9 | Farul Constanta | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 4 |
| 10 | FCSB | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 4 |
| 11 | Arges Pitesti | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 7 | -5 | 1.8 | 3 |
| 12 | FC Botosani | 7 | 0 | 3 | 4 | 7 | 13 | -6 | 2.9 | 3 |
| 13 | Uta Arad | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 14 | -8 | 3.3 | 3 |
| 14 | Otelul | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 7 | 0 | 1 | 6 | 4 | 16 | -12 | 2.9 | 1 |
| 16 | FC Voluntari | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 17 | -13 | 4.2 | 0 |
Forma i statistika timova
CFR 1907 Cluj Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2021 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.10.2021 | AZ Alkmaar | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 17.10.2021 | Rapid | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 03.10.2021 | GAZ Metan Medias | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 30.09.2021 | Randers FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 26.09.2021 | Uta Arad | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 20.09.2021 | Universitatea Craiova | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 16.09.2021 | FK Jablonec | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.09.2021 | FC Botosani | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 29.08.2021 | FCSB | H | 4-1 (1-0) | P | O |
FC Voluntari Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2021 | Arges Pitesti | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 16.10.2021 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 03.10.2021 | Farul Constanta | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 24.09.2021 | Rapid | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 17.09.2021 | CS Mioveni | H | 4-0 (0-0) | P | O |
| 12.09.2021 | GAZ Metan Medias | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 27.08.2021 | Chindia Targoviste | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 22.08.2021 | Uta Arad | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 13.08.2021 | FC Clinceni | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 09.08.2021 | Universitatea Craiova | A | 3-0 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2021 | Liga I | CFR 1907 Cluj | 0-0 (0-0) | FC Voluntari | N | U |
| 25.10.2020 | Liga I | FC Voluntari | 0-1 (0-0) | CFR 1907 Cluj | P | U |
| 21.12.2019 | Liga I | FC Voluntari | 0-4 (0-3) | CFR 1907 Cluj | P | O |
| 13.09.2019 | Liga I | CFR 1907 Cluj | 5-0 (3-0) | FC Voluntari | P | O |
| 30.11.2018 | Liga I | CFR 1907 Cluj | 5-0 (1-0) | FC Voluntari | P | O |
| 12.08.2018 | Liga I | FC Voluntari | 1-2 (1-1) | CFR 1907 Cluj | P | O |
| 01.12.2017 | Liga I | FC Voluntari | 0-3 (0-1) | CFR 1907 Cluj | P | O |
| 20.08.2017 | Liga I | CFR 1907 Cluj | 2-0 (2-0) | FC Voluntari | P | U |
| 17.12.2016 | Liga I | FC Voluntari | 2-1 (0-1) | CFR 1907 Cluj | I | O |
| 17.09.2016 | Liga I | CFR 1907 Cluj | 5-0 (1-0) | FC Voluntari | P | O |