U Craiova 1948 1 - 1 Dinamo Bucuresti — rezultat
20.04.2024 14:30 • Rumunija - Liga I
Mečevi iz lige Rumunija - Liga I
Tabele Rumunija - Liga I
Liga I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 14 | 10 | 3 | 1 | 31 | 9 | 22 | 2.9 | 33 |
| 2 | Universitatea Craiova | 14 | 10 | 2 | 2 | 34 | 10 | 24 | 3.1 | 32 |
| 3 | Rapid | 14 | 9 | 3 | 2 | 23 | 13 | 10 | 2.6 | 30 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 14 | 7 | 3 | 4 | 19 | 18 | 1 | 2.6 | 24 |
| 5 | Universitatea Cluj | 13 | 7 | 1 | 5 | 25 | 20 | 5 | 3.5 | 22 |
| 6 | FCSB | 13 | 6 | 3 | 4 | 20 | 19 | 1 | 3 | 21 |
| 7 | Farul Constanta | 13 | 5 | 5 | 3 | 21 | 20 | 1 | 3.2 | 20 |
| 8 | Corvinul Hunedoara | 14 | 5 | 4 | 5 | 16 | 16 | 0 | 2.3 | 19 |
| 9 | CFR 1907 Cluj | 14 | 5 | 3 | 6 | 20 | 21 | -1 | 2.9 | 18 |
| 10 | Uta Arad | 14 | 5 | 3 | 6 | 16 | 19 | -3 | 2.5 | 18 |
| 11 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 14 | 3 | 6 | 5 | 9 | 19 | -10 | 2 | 15 |
| 12 | FC Botosani | 14 | 3 | 5 | 6 | 18 | 19 | -1 | 2.6 | 14 |
| 13 | Otelul | 14 | 2 | 6 | 6 | 16 | 22 | -6 | 2.7 | 12 |
| 14 | Arges Pitesti | 14 | 3 | 3 | 8 | 8 | 16 | -8 | 1.7 | 12 |
| 15 | FC Voluntari | 13 | 2 | 2 | 9 | 13 | 29 | -16 | 3.2 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 14 | 1 | 2 | 11 | 9 | 28 | -19 | 2.6 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 8 | 7 | 0 | 1 | 24 | 3 | 21 | 3.4 | 21 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 3 | 18 | 3.4 | 21 |
| 3 | Rapid | 8 | 6 | 1 | 1 | 14 | 5 | 9 | 2.4 | 19 |
| 4 | Farul Constanta | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 8 | 8 | 4 | 16 |
| 5 | FCSB | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | 10 | 5 | 3.6 | 14 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 14 |
| 7 | Petrolul Ploiesti | 7 | 4 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 1.7 | 14 |
| 8 | Universitatea Cluj | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 12 | 4 | 4 | 13 |
| 9 | Uta Arad | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 3 | 6 | 2 | 12 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 6 | 6 | 3 | 11 |
| 11 | FC Botosani | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.3 | 11 |
| 12 | Otelul | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 10 |
| 13 | Arges Pitesti | 7 | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 | -1 | 1.3 | 8 |
| 14 | FC Voluntari | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 10 | -2 | 2.6 | 8 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.3 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 7 | 3 | 3 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.3 | 12 |
| 2 | Universitatea Craiova | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 11 |
| 3 | Rapid | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 11 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | 14 | -3 | 3.6 | 10 |
| 5 | Universitatea Cluj | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 9 |
| 6 | FCSB | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 9 | -4 | 2.3 | 7 |
| 7 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 8 | 1 | 4 | 3 | 4 | 10 | -6 | 1.8 | 7 |
| 8 | CFR 1907 Cluj | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | 15 | -7 | 2.9 | 7 |
| 9 | Uta Arad | 8 | 2 | 0 | 6 | 7 | 16 | -9 | 2.9 | 6 |
| 10 | Corvinul Hunedoara | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 8 | -5 | 1.8 | 5 |
| 11 | Farul Constanta | 7 | 0 | 4 | 3 | 5 | 12 | -7 | 2.4 | 4 |
| 12 | Arges Pitesti | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 11 | -7 | 2.1 | 4 |
| 13 | FC Botosani | 8 | 0 | 3 | 5 | 8 | 15 | -7 | 2.9 | 3 |
| 14 | Otelul | 6 | 0 | 2 | 4 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 8 | 0 | 1 | 7 | 4 | 18 | -14 | 2.8 | 1 |
| 16 | FC Voluntari | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 19 | -14 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
U Craiova 1948 Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2024 | FC Botosani | A | 4-1 (0-1) | I | O |
| 08.04.2024 | Politehnica Iasi | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.03.2024 | Otelul | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 18.03.2024 | Petrolul Ploiesti | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 10.03.2024 | Universitatea Craiova | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 02.03.2024 | Uta Arad | A | 3-2 (2-2) | I | O |
| 27.02.2024 | Politehnica Iasi | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.02.2024 | AFC Hermannstadt | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 17.02.2024 | CFR 1907 Cluj | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 09.02.2024 | Otelul | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Dinamo Bucuresti Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2024 | Politehnica Iasi | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 08.04.2024 | Otelul | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 01.04.2024 | Petrolul Ploiesti | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 17.03.2024 | AFC Hermannstadt | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 08.03.2024 | Uta Arad | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 01.03.2024 | Politehnica Iasi | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.02.2024 | AFC Hermannstadt | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.02.2024 | CFR 1907 Cluj | A | 4-0 (0-0) | I | O |
| 18.02.2024 | Otelul | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 12.02.2024 | Farul Constanta | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2024 | Liga I | U Craiova 1948 | 2-1 (1-0) | Dinamo Bucuresti | P | O |
| 15.09.2023 | Liga I | Dinamo Bucuresti | 0-1 (0-0) | U Craiova 1948 | P | U |
| 08.04.2022 | Liga I | Dinamo Bucuresti | 1-2 (1-0) | U Craiova 1948 | P | O |
| 26.11.2021 | Liga I | Dinamo Bucuresti | 0-0 (0-0) | U Craiova 1948 | N | U |
| 26.07.2021 | Liga I | U Craiova 1948 | 1-0 (0-0) | Dinamo Bucuresti | P | U |