Universitatea Cluj 2 - 1 Farul Constanta — rezultat
19.07.2026 14:00 • Rumunija - Liga I
Mečevi iz lige Rumunija - Liga I
Tabele Rumunija - Liga I
Liga I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 11 | 8 | 2 | 1 | 25 | 7 | 18 | 2.9 | 26 |
| 2 | Rapid | 11 | 7 | 3 | 1 | 18 | 9 | 9 | 2.5 | 24 |
| 3 | Universitatea Craiova | 11 | 7 | 2 | 2 | 25 | 9 | 16 | 3.1 | 23 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 11 | 6 | 1 | 4 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | 19 |
| 5 | Universitatea Cluj | 11 | 6 | 0 | 5 | 20 | 18 | 2 | 3.5 | 18 |
| 6 | Farul Constanta | 11 | 4 | 5 | 2 | 17 | 15 | 2 | 2.9 | 17 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 16 |
| 8 | CFR 1907 Cluj | 11 | 5 | 1 | 5 | 17 | 17 | 0 | 3.1 | 16 |
| 9 | FCSB | 11 | 4 | 3 | 4 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 15 |
| 10 | FC Botosani | 11 | 3 | 5 | 3 | 16 | 12 | 4 | 2.5 | 14 |
| 11 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 11 | 3 | 4 | 4 | 7 | 12 | -5 | 1.7 | 13 |
| 12 | Uta Arad | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 17 | -3 | 2.8 | 12 |
| 13 | Arges Pitesti | 11 | 3 | 2 | 6 | 6 | 11 | -5 | 1.5 | 11 |
| 14 | Otelul | 11 | 2 | 4 | 5 | 11 | 16 | -5 | 2.5 | 10 |
| 15 | FC Voluntari | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 25 | -14 | 3.3 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 11 | 0 | 1 | 10 | 6 | 24 | -18 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 2 | 18 | 3.7 | 15 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 3 | 14 | 4 | 15 |
| 3 | Farul Constanta | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 5 | 7 | 3.4 | 13 |
| 4 | Rapid | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 5 | Petrolul Ploiesti | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 12 |
| 6 | Universitatea Cluj | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 10 | 4 | 4 | 12 |
| 7 | FC Botosani | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2 | 11 |
| 8 | Corvinul Hunedoara | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 11 |
| 9 | FCSB | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 11 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 10 |
| 11 | Uta Arad | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.2 | 9 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 13 | Arges Pitesti | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 8 |
| 14 | Otelul | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 8 |
| 15 | FC Voluntari | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 2 | Rapid | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 11 |
| 3 | Universitatea Craiova | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 8 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 13 | -5 | 3.5 | 7 |
| 5 | Universitatea Cluj | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 6 |
| 6 | CFR 1907 Cluj | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 6 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 5 |
| 8 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 8 | -6 | 1.7 | 5 |
| 9 | Farul Constanta | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 4 |
| 10 | FCSB | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Botosani | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 | 3 |
| 12 | Arges Pitesti | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 7 | -5 | 1.8 | 3 |
| 13 | Uta Arad | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 14 | -8 | 3.3 | 3 |
| 14 | Otelul | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 15 | -12 | 3 | 0 |
| 16 | FC Voluntari | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 17 | -13 | 4.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Universitatea Cluj Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.07.2026 | Dynamo Kyiv | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.07.2026 | Universitatea Craiova | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 09.07.2026 | Dynamo Kyiv | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.05.2026 | Dinamo Bucuresti | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 17.05.2026 | CFR 1907 Cluj | A | 0-0 | I | U |
| 17.05.2026 | Universitatea Craiova | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 16.05.2026 | U Craiova 1948 | A | 0-0 | I | U |
| 09.05.2026 | Rapid | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.05.2026 | Arges Pitesti | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.04.2026 | CFR 1907 Cluj | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Farul Constanta Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | Chindia Targoviste | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 23.05.2026 | Chindia Targoviste | A | 3-3 (1-0) | N | O |
| 18.05.2026 | Metaloglobus | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 09.05.2026 | Otelul | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 02.05.2026 | FC Botosani | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 26.04.2026 | Uta Arad | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.04.2026 | FCSB | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 10.04.2026 | AFC Hermannstadt | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.04.2026 | Unirea Slobozia | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.03.2026 | Csikszereda | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | Liga I | Universitatea Cluj | 1-0 (1-0) | Farul Constanta | P | U |
| 18.08.2025 | Liga I | Farul Constanta | 0-1 (0-1) | Universitatea Cluj | P | U |
| 07.03.2025 | Liga I | Farul Constanta | 1-1 (0-1) | Universitatea Cluj | N | U |
| 03.11.2024 | Liga I | Universitatea Cluj | 1-1 (1-1) | Farul Constanta | N | U |
| 28.02.2024 | Liga I | Universitatea Cluj | 1-0 (1-0) | Farul Constanta | P | U |
| 21.10.2023 | Liga I | Farul Constanta | 1-1 (0-1) | Universitatea Cluj | N | U |
| 03.03.2023 | Liga I | Universitatea Cluj | 2-0 (1-0) | Farul Constanta | P | U |
| 15.10.2022 | Liga I | Farul Constanta | 2-0 (1-0) | Universitatea Cluj | I | U |
| 01.05.2021 | Liga II | Farul Constanta | 1-3 (0-2) | Universitatea Cluj | P | O |
| 02.12.2020 | Liga II | Universitatea Cluj | 0-3 | Farul Constanta | I | O |
| 17.04.2020 | Liga II | Universitatea Cluj | 0-0 | Farul Constanta | N | U |
| 16.10.2019 | Liga II | Farul Constanta | 3-2 (2-1) | Universitatea Cluj | I | O |
| 13.04.2019 | Liga II | Universitatea Cluj | 2-1 (1-0) | Farul Constanta | P | O |
| 10.10.2018 | Liga II | Farul Constanta | 0-3 (0-1) | Universitatea Cluj | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.1% | 93.2% | 92.5% | 92.4% | 93.4% | 92.6% | 91.7% |
| 1 | 2.18 10.1% | 2.13 9.8% | 2.15 16.2% | 2.12 12.8% | 2.09 12.4% | 2.00 19.0% | 2.15 14.4% |
| X | 3.22 4.2% | 3.16 4.2% | 3.25 4.4% | 3.30 3.1% | 3.37 2.0% | 3.50 4.1% | 3.20 0.0% |
| 2 | 3.54 11.1% | 3.48 10.8% | 3.25 20.7% | 3.25 13.3% | 3.38 18.4% | 3.40 28.4% | 3.20 8.6% |
| 0-2 | 1.86 3.3% | 1.83 4.6% | 1.80 1.6% | 1.87 6.9% | 1.82 1.1% | 1.81 1.1% | 1.81 5.2% |
| 3+ | 1.94 4.0% | 1.92 2.0% | 1.90 1.1% | 1.87 5.1% | 1.89 0.5% | 1.90 1.6% | 1.89 1.6% |
| 4+ | 3.46 0.0% | 3.08 5.2% | 3.40 1.5% | 3.10 7.5% | 3.38 1.2% | 3.35 4.7% | 3.35 4.3% |
| GG | 1.75 7.4% | 1.71 9.5% | 1.73 3.9% | 1.72 5.5% | 1.74 2.8% | 1.76 1.7% | 1.74 3.3% |
| NG | 2.07 8.4% | 2.02 5.8% | 1.98 2.6% | 2.05 9.0% | 1.99 3.1% | 1.95 2.6% | 1.99 8.2% |
| I2+ | 2.90 1.4% | 2.81 4.1% | 2.90 1.8% | 2.65 10.2% | 2.88 0.7% | 2.90 1.8% | 2.88 2.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice