Universitatea Cluj 2 - 2 Brann — rezultat
23.07.2026 17:00 • UEFA Evropska liga konferencija
Mečevi iz lige UEFA Evropska liga konferencija
Forma i statistika timova
Universitatea Cluj Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.07.2026 | Farul Constanta | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 16.07.2026 | Dynamo Kyiv | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.07.2026 | Universitatea Craiova | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 09.07.2026 | Dynamo Kyiv | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.05.2026 | Dinamo Bucuresti | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 17.05.2026 | CFR 1907 Cluj | A | 0-0 | I | U |
| 17.05.2026 | Universitatea Craiova | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 16.05.2026 | U Craiova 1948 | A | 0-0 | I | U |
| 09.05.2026 | Rapid | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.05.2026 | Arges Pitesti | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Brann Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.07.2026 | Molde | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 12.07.2026 | Start | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 29.05.2026 | Sarpsborg 08 FF | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 24.05.2026 | Bodo/Glimt | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 20.05.2026 | Aalesund | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 16.05.2026 | KFUM Oslo | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 09.05.2026 | Bodo/Glimt | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 02.05.2026 | Fredrikstad | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 29.04.2026 | Tromso | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 25.04.2026 | Rosenborg | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 93.2% | 90.4% | 92.5% | 93.5% | 92.8% | 91.7% |
| 1 | 3.60 44.6% | 3.55 42.6% | 3.40 38.8% | 3.45 21.1% | 3.42 7.5% | 3.30 20.0% | 3.70 51.0% |
| X | 3.38 1.2% | 3.32 0.9% | 3.20 8.5% | 3.25 3.2% | 3.38 6.6% | 3.35 3.1% | 3.25 10.2% |
| 2 | 2.08 26.8% | 2.04 28.4% | 2.00 27.3% | 2.07 15.5% | 2.08 8.8% | 2.10 14.3% | 1.95 29.1% |
| 0-2 | 1.78 1.1% | 1.76 1.1% | 1.73 9.5% | 1.74 3.6% | 1.75 0.0% | 1.70 0.0% | 1.74 10.1% |
| 3+ | 2.04 1.0% | 2.01 1.5% | 1.98 10.0% | 1.97 3.9% | 2.00 0.0% | 2.05 0.0% | 1.97 10.5% |
| 4+ | 3.82 0.0% | 3.34 0.0% | 3.60 15.3% | 3.40 5.6% | 3.64 0.0% | 3.75 0.0% | 3.60 15.3% |
| GG | 1.85 1.6% | 1.80 1.1% | 1.80 6.7% | 1.80 1.1% | 1.82 1.1% | 1.84 0.5% | 1.83 5.7% |
| NG | 1.96 1.0% | 1.90 1.6% | 1.88 8.7% | 1.92 1.1% | 1.92 1.5% | 1.85 0.0% | 1.88 8.7% |
| I2+ | 3.02 0.0% | 2.90 0.0% | 2.95 10.6% | 2.85 3.4% | 3.01 0.0% | 3.10 0.0% | 2.95 10.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice