Al Baten 4 - 1 Al Taee — rezultat
Mečevi iz lige Saudijska Arabija - 1. divizija
Tabele Saudijska Arabija - 1. divizija
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeddah Club | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 2 | Al Ula | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 3 | Al Zulfi | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 |
| 4 | Al Akhdoud | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Al Najma | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 6 | Al-Raed | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 7 | Al Jabalain | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 8 | Al Taee | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 9 | Hajer | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 10 | Al Bukayriyah | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Al Wehda Club | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 12 | Damac | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 13 | Al Saqer | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | Al Jandal | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | Al Orubah | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 16 | Al-Adalah | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 17 | Al Anwar | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 18 | Al Jeel | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 2 | Jeddah Club | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 3 | Al Najma | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 4 | Al Jabalain | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Al Zulfi | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 6 | Al Akhdoud | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 7 | Al Bukayriyah | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | Al Wehda Club | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Damac | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Al Saqer | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Al Jandal | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 12 | Al-Raed | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 13 | Al Orubah | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 14 | Al-Adalah | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 7 | 0 |
| 15 | Al Anwar | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Al Taee | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 17 | Al Jeel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Hajer | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeddah Club | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 2 | Al Zulfi | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 3 | Al Akhdoud | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 4 | Al Ula | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Al-Raed | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Al Taee | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 7 | 3 |
| 7 | Hajer | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 8 | Al Bukayriyah | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Al Wehda Club | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Damac | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Al Saqer | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 12 | Al Orubah | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | Al-Adalah | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 14 | Al Anwar | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | Al Najma | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Al Jandal | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Al Jeel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 18 | Al Jabalain | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Baten Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | Al Bukayriyah | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.04.2026 | Abha | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 21.04.2026 | Al Anwar | H | 2-3 (2-2) | I | O |
| 15.04.2026 | Al Arabi SC | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 09.04.2026 | Al-Adalah | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 04.04.2026 | Al Orubah | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 12.03.2026 | Al Diriyah | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 07.03.2026 | Al Jandal | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 24.02.2026 | Al Wehda Club | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 19.02.2026 | Al Jubail | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Al Taee Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | Al Jandal | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 28.04.2026 | Al Zulfi | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 21.04.2026 | Abha | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 15.04.2026 | Al-Faisaly FC | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 08.04.2026 | Al Bukayriyah | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 04.04.2026 | Al Jabalain | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 08.03.2026 | Al Anwar | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 03.03.2026 | Al Wehda Club | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 25.02.2026 | Al Arabi SC | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 20.02.2026 | Al Ula | A | 3-0 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.01.2026 | Division 1 | Al Taee | 5-1 (2-0) | Al Baten | I | O |
| 14.04.2025 | Division 1 | Al Baten | 3-2 (2-0) | Al Taee | P | O |
| 04.12.2024 | Division 1 | Al Taee | 5-0 (3-0) | Al Baten | I | O |
| 10.05.2023 | Pro League | Al Baten | 4-3 (1-3) | Al Taee | P | O |
| 31.12.2022 | Pro League | Al Taee | 4-0 (1-0) | Al Baten | I | O |
| 12.02.2022 | Pro League | Al Taee | 3-1 (0-0) | Al Baten | I | O |
| 16.09.2021 | Pro League | Al Baten | 0-0 (0-0) | Al Taee | N | U |
| 10.03.2020 | Division 1 | Al Taee | 1-0 | Al Baten | I | U |
| 18.10.2019 | Division 1 | Al Baten | 2-1 | Al Taee | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.9% | 90.4% | 91.8% | 90.3% | 90.0% |
| 1 | 3.23 22.3% | 3.23 22.3% | 3.20 25.5% | 3.25 20.4% | 3.04 17.4% | 3.25 22.6% | 2.90 13.7% |
| X | 3.08 4.3% | 3.08 4.3% | 3.55 4.4% | 3.00 10.4% | 3.58 3.2% | 3.65 12.3% | 3.50 2.9% |
| 2 | 2.14 9.3% | 2.14 9.3% | 1.93 18.9% | 2.15 5.3% | 2.08 13.7% | 1.90 19.1% | 2.08 12.6% |
| 0-2 | 2.10 1.0% | 2.10 1.0% | 2.15 2.4% | 2.12 0.0% | 2.26 5.6% | 2.14 0.0% | 2.25 6.1% |
| 3+ | 1.64 0.6% | 1.64 0.6% | 1.58 1.3% | 1.63 0.6% | 1.56 4.3% | 1.63 0.0% | 1.56 3.7% |
| 4+ | 2.43 3.6% | 2.43 3.6% | 2.55 1.9% | 2.47 0.0% | 2.49 6.4% | 2.60 0.0% | 2.47 6.8% |
| GG | 1.50 0.7% | 1.50 0.7% | 1.53 2.0% | 1.52 1.9% | 1.51 1.9% | 1.60 4.6% | 1.50 2.0% |
| NG | 2.36 0.9% | 2.36 0.9% | 2.25 0.0% | 2.37 3.0% | 2.38 3.0% | 2.15 6.5% | 2.38 3.5% |
| I2+ | 2.36 0.0% | 2.36 0.0% | 2.40 2.0% | - | 2.35 5.2% | 2.50 0.0% | 2.35 4.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice