Al Diriyah 1 - 3 Al-Raed — rezultat
21.04.2026 15:55 • Saudijska Arabija - 1. divizija
Mečevi iz lige Saudijska Arabija - 1. divizija
Forma i statistika timova
Al Diriyah Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2026 | Al Zulfi | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 08.04.2026 | Al Jabalain | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 03.04.2026 | Al Arabi SC | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 12.03.2026 | Al Baten | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Al-Faisaly FC | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 25.02.2026 | Jeddah Club | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 20.02.2026 | Al Orubah | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 15.02.2026 | Al Ula | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 09.02.2026 | Al Jandal | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 04.02.2026 | Al Wehda Club | H | 5-0 (0-0) | P | O |
Al-Raed Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2026 | Al Orubah | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.04.2026 | Jeddah Club | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 03.04.2026 | Al Wehda Club | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 07.03.2026 | Al Jabalain | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 01.03.2026 | Al Anwar | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 24.02.2026 | Al Jubail | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 19.02.2026 | Al Jandal | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 13.02.2026 | Al Arabi SC | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 08.02.2026 | Al Taee | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 02.02.2026 | Al Bukayriyah | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.12.2025 | Division 1 | Al-Raed | 2-3 (0-2) | Al Diriyah | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.0% | 89.8% | 92.0% | 90.0% | 90.0% |
| 1 | 1.46 7.0% | 1.46 7.0% | 1.53 4.4% | 1.48 6.3% | 1.51 6.8% | 1.48 4.5% | 1.49 3.2% |
| X | 4.25 10.7% | 4.25 10.7% | 4.20 9.1% | 4.10 7.9% | 4.37 11.5% | 4.25 6.3% | 4.25 2.4% |
| 2 | 5.54 12.6% | 5.54 12.6% | 4.55 2.2% | 5.15 12.0% | 5.10 10.9% | 5.00 7.5% | 4.90 7.7% |
| 0-2 | 2.52 16.1% | 2.52 16.1% | 2.65 23.3% | 2.52 16.1% | 2.67 21.4% | 2.55 21.4% | 2.65 0.0% |
| 3+ | 1.41 9.0% | 1.41 9.0% | 1.38 11.0% | 1.43 10.6% | 1.59 0.0% | 1.45 12.1% | 1.41 0.0% |
| 4+ | 2.10 14.6% | 2.10 14.6% | 2.05 18.0% | 2.10 14.3% | 2.11 1.0% | 2.15 18.9% | 2.10 1.0% |
| GG | 1.52 5.0% | 1.52 5.0% | 1.45 9.4% | 1.56 6.6% | 1.52 7.3% | 1.55 11.9% | 1.52 2.0% |
| NG | 2.32 7.9% | 2.32 7.9% | 2.40 14.3% | 2.30 11.1% | 2.35 10.8% | 2.25 18.4% | 2.35 2.1% |
| I2+ | 2.10 8.3% | 2.10 8.3% | 2.05 13.9% | - | 2.11 12.8% | 2.15 14.0% | 2.10 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice