Carrick Rangers 3 - 3 Dungannon Swifts — rezultat
13.12.2025 15:00 • Severna Irska - Premiership
Mečevi iz lige Severna Irska - Premiership
Tabele Severna Irska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3 | 28 |
| 2 | Linfield | 10 | 8 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 25 |
| 3 | Larne | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | 3 | 12 | 2.6 | 19 |
| 4 | Glentoran | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 10 | 5 | 2.3 | 17 |
| 5 | Carrick Rangers | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.3 | 16 |
| 6 | Crusaders FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | -6 | 3.3 | 15 |
| 7 | Dungannon Swifts | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 13 |
| 8 | Ballymena United | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 12 |
| 9 | Cliftonville FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 13 | -1 | 2.3 | 12 |
| 10 | Limavady United | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 12 |
| 11 | Portadown | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | 20 | -12 | 2.5 | 5 |
| 12 | Bangor | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | 24 | -14 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 6 | 5 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 15 |
| 2 | Coleraine FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 3 | Crusaders FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 4 | Glentoran | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 10 |
| 5 | Larne | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 6 | Limavady United | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 9 |
| 7 | Cliftonville FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 8 | Carrick Rangers | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 9 | Portadown | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 5 |
| 10 | Ballymena United | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Dungannon Swifts | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 4 |
| 12 | Bangor | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 15 |
| 2 | Larne | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 10 |
| 3 | Linfield | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 4 | Carrick Rangers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Dungannon Swifts | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 9 |
| 6 | Ballymena United | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.3 | 8 |
| 7 | Glentoran | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | Cliftonville FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Limavady United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 10 | Crusaders FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 3 |
| 11 | Bangor | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 1 |
| 12 | Portadown | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Carrick Rangers Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | Coleraine FC | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 29.11.2025 | Linfield | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 22.11.2025 | Portadown | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 08.11.2025 | Crusaders FC | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 31.10.2025 | Bangor | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 25.10.2025 | Cliftonville FC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 18.10.2025 | Glenavon FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 11.10.2025 | Portadown | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.10.2025 | Armagh City | A | 3-2 (3-2) | I | O |
| 04.10.2025 | Ballymena United | H | 1-2 (1-1) | I | O |
Dungannon Swifts Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | Ballymena United | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 29.11.2025 | Larne | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 21.11.2025 | Glentoran | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 08.11.2025 | Cliftonville FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 04.11.2025 | Moyola Park | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 01.11.2025 | Crusaders FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 25.10.2025 | Glenavon FC | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 18.10.2025 | Coleraine FC | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 11.10.2025 | Glentoran | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 08.10.2025 | Ards | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (28 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2025 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-2 (0-2) | Carrick Rangers | P | U |
| 01.03.2025 | Irish Cup | Carrick Rangers | 1-3 (1-0) | Dungannon Swifts | I | O |
| 15.02.2025 | Premiership | Dungannon Swifts | 3-1 (3-0) | Carrick Rangers | I | O |
| 23.11.2024 | Premiership | Carrick Rangers | 0-1 (0-0) | Dungannon Swifts | I | U |
| 28.09.2024 | Premiership | Dungannon Swifts | 4-0 (2-0) | Carrick Rangers | I | O |
| 06.04.2024 | Premiership | Dungannon Swifts | 3-2 (3-0) | Carrick Rangers | I | O |
| 17.02.2024 | Premiership | Carrick Rangers | 2-1 (1-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 11.11.2023 | Premiership | Dungannon Swifts | 2-3 (1-0) | Carrick Rangers | P | O |
| 01.09.2023 | Premiership | Carrick Rangers | 2-1 (1-1) | Dungannon Swifts | P | O |
| 11.04.2023 | Premiership | Carrick Rangers | 2-0 (1-0) | Dungannon Swifts | P | U |
| 11.03.2023 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-1 (0-1) | Carrick Rangers | P | U |
| 10.12.2022 | Premiership | Dungannon Swifts | 4-1 (2-0) | Carrick Rangers | I | O |
| 15.10.2022 | Premiership | Carrick Rangers | 3-0 (1-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 09.04.2022 | Premiership | Carrick Rangers | 1-0 (1-0) | Dungannon Swifts | P | U |
| 29.01.2022 | Premiership | Dungannon Swifts | 3-2 (1-1) | Carrick Rangers | I | O |
| 04.12.2021 | Premiership | Carrick Rangers | 1-2 (0-1) | Dungannon Swifts | I | O |
| 22.10.2021 | Premiership | Dungannon Swifts | 2-0 (1-0) | Carrick Rangers | I | U |
| 30.04.2021 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-2 (0-2) | Carrick Rangers | P | U |
| 16.04.2021 | Premiership | Carrick Rangers | 1-1 (0-1) | Dungannon Swifts | N | U |
| 06.02.2021 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-2 (0-1) | Carrick Rangers | P | U |
| 07.11.2020 | Premiership | Carrick Rangers | 0-0 (0-0) | Dungannon Swifts | N | U |
| 22.02.2020 | Premiership | Carrick Rangers | 1-2 (0-1) | Dungannon Swifts | I | O |
| 19.10.2019 | Premiership | Carrick Rangers | 1-0 (1-0) | Dungannon Swifts | P | U |
| 28.09.2019 | Premiership | Dungannon Swifts | 2-1 (2-0) | Carrick Rangers | I | O |
| 07.04.2018 | Premiership | Dungannon Swifts | 2-0 (0-0) | Carrick Rangers | I | U |
| 27.02.2018 | Premiership | Carrick Rangers | 1-0 (1-0) | Dungannon Swifts | P | U |
| 25.11.2017 | Premiership | Dungannon Swifts | 4-0 (4-0) | Carrick Rangers | I | O |
| 14.10.2017 | Premiership | Carrick Rangers | 2-1 (0-1) | Dungannon Swifts | P | O |