Annan Athletic 0 - 0 Alloa Athletic — rezultat
13.10.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Annan Athletic Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Stranraer | H | 1-6 (0-2) | I | O |
| 03.10.2026 | Stirling Albion | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 26.09.2026 | Hibernian U21 | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 22.09.2026 | Queen of the South | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.09.2026 | Forfar Athletic | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Elgin City | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 08.09.2026 | Motherwell U21 | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Kelty Hearts | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Dumbarton | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 25.08.2026 | Berwick Rangers | H | 2-2 (1-1) | N | O |
Alloa Athletic Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Hamilton Academical | H | 0-3 (0-3) | I | O |
| 03.10.2026 | Ross County | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 26.09.2026 | Gala Fairydean Rovers | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 22.09.2026 | Hibernian U21 | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 19.09.2026 | East Kilbride | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 12.09.2026 | Airdrie United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 08.09.2026 | Clydebank | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.09.2026 | Cove Rangers | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Peterhead | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.08.2026 | Motherwell U21 | H | 3-0 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2025 | League One | Alloa Athletic | 1-0 (0-0) | Annan Athletic | I | U |
| 22.02.2025 | League One | Annan Athletic | 3-4 (1-0) | Alloa Athletic | I | O |
| 02.11.2024 | League One | Alloa Athletic | 5-0 (3-0) | Annan Athletic | I | O |
| 24.08.2024 | League One | Annan Athletic | 0-1 (0-1) | Alloa Athletic | I | U |
| 30.03.2024 | League One | Alloa Athletic | 1-1 (1-1) | Annan Athletic | N | U |
| 13.02.2024 | League One | Alloa Athletic | 2-1 (1-0) | Annan Athletic | I | O |
| 03.02.2024 | League One | Annan Athletic | 2-3 (1-2) | Alloa Athletic | I | O |
| 23.09.2023 | League One | Annan Athletic | 1-1 (0-1) | Alloa Athletic | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.4% | 92.0% | 91.8% | 91.7% | 89.7% |
| 1 | 3.07 1.7% | 3.07 1.7% | 3.15 1.6% | 2.95 0.0% | 3.11 3.7% | 3.00 1.6% | 3.05 1.6% |
| X | 3.22 12.0% | 3.22 12.0% | 3.10 4.6% | 3.30 10.8% | 3.17 15.7% | 3.30 5.7% | 3.05 4.7% |
| 2 | 2.13 7.0% | 2.13 7.0% | 2.20 2.3% | 2.25 8.7% | 2.21 8.3% | 2.20 4.8% | 2.18 3.8% |
| 0-2 | 1.73 27.3% | 1.73 27.3% | 1.73 6.5% | 1.66 30.8% | 1.72 6.5% | 1.66 8.8% | 1.72 6.5% |
| 3+ | 1.95 33.6% | 1.95 33.6% | 2.00 8.1% | 2.07 39.9% | 1.99 7.6% | 2.10 11.7% | 1.98 7.6% |
| 4+ | 3.42 54.1% | 3.42 54.1% | 3.65 12.3% | 3.50 59.1% | 2.28 0.0% | 3.80 16.9% | 3.65 12.3% |
| GG | 1.76 23.1% | 1.76 23.1% | 1.80 5.9% | 1.83 26.2% | 1.79 23.4% | 1.84 6.4% | 1.79 5.3% |
| NG | 1.94 25.1% | 1.94 25.1% | 1.90 5.0% | 1.87 27.2% | 1.91 25.1% | 1.83 6.2% | 1.90 5.9% |
| I2+ | 2.73 28.8% | 2.73 28.8% | 3.00 7.1% | 2.90 34.9% | 3.00 34.5% | 3.15 10.5% | 3.00 7.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice