Uporedi kvote: Clyde - Annan Athletic
17.10.2026 14:00 • Skotska - Liga 2
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 3,2 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.9% | 91.8% | 91.7% | 92.6% | 90.0% |
| 1 | 1.58 3.1% | 1.58 3.1% | 1.63 3.0% | 1.61 2.4% | 1.63 2.4% | 1.60 4.2% | 1.60 4.2% |
| X | 4.00 3.1% | 4.00 3.1% | 4.05 3.8% | 4.10 6.5% | 3.89 2.4% | 4.25 6.3% | 3.95 2.6% |
| 2 | 4.48 4.7% | 4.48 4.7% | 4.40 6.0% | 4.45 8.5% | 4.54 2.9% | 4.55 4.6% | 4.30 7.5% |
| 0-2 | 2.33 0.9% | 2.33 0.9% | 2.45 2.1% | 2.32 4.1% | - | 2.35 2.9% | 2.45 2.9% |
| 3+ | 1.48 0.7% | 1.48 0.7% | 1.48 1.3% | 1.51 0.7% | - | 1.53 2.0% | 1.47 2.0% |
| 4+ | 2.24 1.8% | 2.24 1.8% | 2.25 4.3% | 2.27 2.3% | 2.29 1.7% | 2.35 4.4% | 2.25 3.0% |
| GG | 1.55 2.6% | 1.55 2.6% | 1.53 0.0% | 1.58 3.3% | 1.54 0.0% | 1.58 4.6% | 1.52 0.0% |
| NG | 2.27 3.8% | 2.27 3.8% | 2.35 0.0% | 2.22 5.5% | 2.30 0.0% | 2.25 6.3% | 2.32 0.0% |
| I2+ | 2.20 0.9% | 2.20 0.9% | 2.20 2.2% | 2.20 2.3% | 2.23 1.3% | 2.30 2.2% | 2.22 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Clyde
Annan Athletic
H2H serije
Mečevi iz lige Skotska - Liga 2
Tabele Skotska - Liga 2
League Two
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stranraer | 10 | 6 | 2 | 2 | 23 | 9 | 14 | 3.2 | 20 |
| 2 | Clyde | 10 | 6 | 2 | 2 | 23 | 17 | 6 | 4 | 20 |
| 3 | Elgin City | 10 | 5 | 2 | 3 | 27 | 17 | 10 | 4.4 | 17 |
| 4 | Spartans | 10 | 4 | 3 | 3 | 22 | 18 | 4 | 4 | 15 |
| 5 | Kelty Hearts | 10 | 4 | 0 | 6 | 14 | 20 | -6 | 3.4 | 12 |
| 6 | Dumbarton | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 17 | -6 | 2.8 | 12 |
| 7 | Forfar Athletic | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 17 | -7 | 2.7 | 11 |
| 8 | Stirling Albion | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 23 | -10 | 3.6 | 11 |
| 9 | Edinburgh City | 10 | 4 | 3 | 3 | 20 | 18 | 2 | 3.8 | 10* |
| 10 | Annan Athletic | 10 | 3 | 0 | 7 | 10 | 17 | -7 | 2.7 | 9 |
* Edinburgh City: −5 bodova — SPFL: insolvency event (provizorni likvidator 07/2025) - Edinburgh City, 5 bodova u 2026/27
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Clyde | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 5 | 10 | 4 | 15 |
| 2 | Dumbarton | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 12 |
| 3 | Elgin City | 5 | 3 | 1 | 1 | 16 | 9 | 7 | 5 | 10 |
| 4 | Stranraer | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 10 |
| 5 | Kelty Hearts | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 7 | 2 | 4 | 9 |
| 6 | Forfar Athletic | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 9 |
| 7 | Stirling Albion | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 8 |
| 8 | Edinburgh City | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 12 | -2 | 4.4 | 7 |
| 9 | Spartans | 5 | 1 | 3 | 1 | 13 | 11 | 2 | 4.8 | 6 |
| 10 | Annan Athletic | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 13 | -5 | 3.5 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stranraer | 5 | 3 | 1 | 1 | 17 | 7 | 10 | 4.8 | 10 |
| 2 | Spartans | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 3 | Edinburgh City | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 8 |
| 4 | Elgin City | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 8 | 3 | 3.8 | 7 |
| 5 | Clyde | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 12 | -4 | 4 | 5 |
| 6 | Annan Athletic | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 7 | Kelty Hearts | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 | -8 | 3 | 3 |
| 8 | Stirling Albion | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 17 | -11 | 4.6 | 3 |
| 9 | Forfar Athletic | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 2 |
| 10 | Dumbarton | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 12 | -9 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Clyde Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | Clachnacuddin | H | 5-1 (2-0) | P | O |
| 10.10.2026 | Dumbarton | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 03.10.2026 | Elgin City | A | 6-2 (0-1) | I | O |
| 26.09.2026 | Cowdenbeath | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 22.09.2026 | Rangers U21 | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 19.09.2026 | Stirling Albion | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 12.09.2026 | Kelty Hearts | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 08.09.2026 | East Fife | H | 1-4 (0-2) | I | O |
| 05.09.2026 | Edinburgh City | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Spartans | A | 3-3 (0-1) | N | O |
Annan Athletic Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | Alloa Athletic | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.10.2026 | Stranraer | H | 1-6 (0-2) | I | O |
| 03.10.2026 | Stirling Albion | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 26.09.2026 | Hibernian U21 | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 22.09.2026 | Queen of the South | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.09.2026 | Forfar Athletic | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Elgin City | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 08.09.2026 | Motherwell U21 | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Kelty Hearts | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Dumbarton | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (26 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | League Two | Annan Athletic | 1-2 (1-1) | Clyde | P | O |
| 21.07.2026 | League Cup | Clyde | 4-1 (4-1) | Annan Athletic | P | O |
| 25.04.2026 | League Two | Clyde | 3-1 (2-0) | Annan Athletic | P | O |
| 31.01.2026 | League Two | Annan Athletic | 1-1 (1-0) | Clyde | N | U |
| 22.11.2025 | League Two | Clyde | 1-0 (1-0) | Annan Athletic | P | U |
| 25.10.2025 | FA Cup | Clyde | 2-3 (0-2) | Annan Athletic | I | O |
| 13.09.2025 | League Two | Annan Athletic | 0-6 (0-4) | Clyde | P | O |
| 19.05.2023 | League One | Clyde | 1-2 (0-0) | Annan Athletic | I | O |
| 16.05.2023 | League One | Annan Athletic | 3-1 (1-1) | Clyde | I | O |
| 23.03.2019 | League Two | Clyde | 2-1 (0-0) | Annan Athletic | P | O |
| 09.02.2019 | League Two | Annan Athletic | 1-1 (0-1) | Clyde | N | U |
| 15.12.2018 | League Two | Clyde | 1-0 (0-0) | Annan Athletic | P | U |
| 01.09.2018 | League Two | Annan Athletic | 1-2 (1-1) | Clyde | P | O |
| 17.03.2018 | League Two | Annan Athletic | 1-1 (0-0) | Clyde | N | U |
| 02.01.2018 | League Two | Clyde | 0-0 (0-0) | Annan Athletic | N | U |
| 25.11.2017 | League Two | Annan Athletic | 0-0 (0-0) | Clyde | N | U |
| 12.08.2017 | League Two | Clyde | 2-1 (1-0) | Annan Athletic | P | O |
| 15.07.2017 | League Cup | Clyde | 2-1 (0-0) | Annan Athletic | P | O |
| 08.04.2017 | League Two | Clyde | 2-1 (1-1) | Annan Athletic | P | O |
| 25.02.2017 | League Two | Annan Athletic | 1-0 (0-0) | Clyde | I | U |
| 31.12.2016 | League Two | Clyde | 2-3 (1-0) | Annan Athletic | I | O |
| 20.08.2016 | League Two | Annan Athletic | 3-2 (1-0) | Clyde | I | O |
| 22.03.2016 | League Two | Clyde | 2-1 (1-0) | Annan Athletic | P | O |
| 05.03.2016 | League Two | Annan Athletic | 3-3 (2-0) | Clyde | N | O |
| 26.12.2015 | League Two | Annan Athletic | 2-3 (1-2) | Clyde | P | O |
| 12.09.2015 | League Two | Clyde | 4-2 (3-1) | Annan Athletic | P | O |